Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 21:18, 12 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
3 z matmy... Madżenie Statystykę mam w drugim półroczu - rachunkowości nie sprawdzałem, ale tęsknię za tym księgowaniem Wolałbym cały czas księgować bilanse czy zestawienia obrotów i sald niż robić całki Choć pewnie piszę tak dlatego, że egzamin na technika mi dobrze poszedł




Tak w ogóle kusi mnie Gardenia w tym roku i szczerze wybrałbym ją zamiast nart, a z drugiej strony Mama mnie wygania na ogrodowiskowe narty... No i znalazłem się między bułką, a zakąską Narty są świeżo po sesji i mój nastrój może być różny - do Gardenii zdążę ochłonąć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 21:24, 12 sty 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Sebek napisał(a)


Całki będę pisać w czwartek, a za niecały miesiąc egzamin... Już trzęsę nogami

Za to dziś zaliczyłem prawo, na horyzoncie pojawiło się 5


No i pięknie.
Z matmy już nie musisz mieć piątki w takim razie.
A tak z ciekawości - czy za dobre wyniki w nauce można na dziennych studiach dostać stypendium z uczelni? Za komuny tak było, jak się miało średnią ok. 4,0 chyba, albo powyżej.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 21:46, 12 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gabriela napisał(a)


No i pięknie.
Z matmy już nie musisz mieć piątki w takim razie.
A tak z ciekawości - czy za dobre wyniki w nauce można na dziennych studiach dostać stypendium z uczelni? Za komuny tak było, jak się miało średnią ok. 4,0 chyba, albo powyżej.


Nadal te stypendia są, średnia powyżej 4.0 albo szczególne osiągnięcia dają na nie szanse Tyle, że od drugiego roku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 21:50, 12 sty 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
No proszę, a wątpiłam że są.
No i teraz przejdźmy do rzeczy - takie miesięczne stypendium wystarczało, żeby pojechać na tydzień do Zakopanego i się ubawić - narty, lody w Coctail-barze na Krupówkach, itd, itp.
A teraz?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 22:07, 12 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Poszukałem i znalazłem - 350 albo 250 w zależności od zajętego miejsca... Cóż... Na przejazd do Zakopanego starczy, może jeszcze na kawę, ale o pobycie nie ma mowy... Wniosek? Nie opłaca się uczyć Chciałem napisać coś więcej, ale na tym skończę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gocha 01:57, 13 sty 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Sebek napisał(a)
Poszukałem i znalazłem - 350 albo 250 w zależności od zajętego miejsca... Cóż... Na przejazd do Zakopanego starczy, może jeszcze na kawę, ale o pobycie nie ma mowy... Wniosek? Nie opłaca się uczyć Chciałem napisać coś więcej, ale na tym skończę


Sebek na tej uczelni na której ja pracuję to stypendium Rektora czyli za wyniki w nauce i osiągnięcia to najwyższe jest 1000,- zł. to chyba warto się uczyć ale do tego trzeba koniecznie dodać jakieś osiągnięcia i to sporo i w dodatku nie muszą być naukowe, mogą być artystyczne czy sportowe.Jak jest dużo osiągnięć to nawet może być troszkę niższa średnia.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Sebek 11:39, 13 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cóż, tysiąc jest juz całkiem w porządku Ile roślin byśmy za to kupili!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 13:09, 14 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sebku Danusine ciemierniki sa .....o matko .... Takie cudne ze juz poszukuje takich


Fajna kwota stypendium
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Sebek 16:05, 14 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja dopiero odkryłem urodę ciemierników gdy Madżen poświęciła im tablicę na Pinterest

Skoro mowa o kwotach to nerwa mam tą reklamę homebook na ogrodowisku - same fajne rzeczy A ja muszę chyba na poprawki zbierać, bo walczę z całkami którąś godzinę i mi nie wychodzi Buuuuuuu.....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 21:19, 14 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
Przekopiowałem





Jak wiadomo ta rabata w sierpniu przeszła demolkę, ale szałwia z przywrotnikiem nadal są w duecie, tylko inaczej ułożone

A teraz spadam na trening się sponiewierać


oooo matko mam takie zestawienie na przedpłociu i już się boję jak to takie wielkie będzie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies