Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 22:38, 14 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ana - a to tylko drugi rok z podzielonych sadzonek był... W zeszłym roku je rozsadziłem, ale też za ciasno... Przecież nie wyrzucę A za dużo miałem tam od upchnięcia No i pewnie w tym roku znów będzie komponowanie łopatą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 06:59, 15 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Ja dopiero odkryłem urodę ciemierników gdy Madżen poświęciła im tablicę na Pinterest

Skoro mowa o kwotach to nerwa mam tą reklamę homebook na ogrodowisku - same fajne rzeczy A ja muszę chyba na poprawki zbierać, bo walczę z całkami którąś godzinę i mi nie wychodzi Buuuuuuu.....


Nawet mnie nie mow.... Naierw Kare mnie nękalo moimi wymarzonymi fotelikami do ogrotu... Teraz Homebook lampami.... A wczoraj zobaczylam Ikea.... Zbankrutuję jak nic.


Ciemierniki piękne SOM chcę mieć kolekcję
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gierczusia 17:54, 15 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ubawiłam się z tych Waszych chciejstw , wiedząc ,że sama miewam podobne " przypadłości "... Dasz radę z tymi całkami Sebek .. Trzymam kciuki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:56, 15 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gocha napisał(a)


Sebek na tej uczelni na której ja pracuję to stypendium Rektora czyli za wyniki w nauce i osiągnięcia to najwyższe jest 1000,- zł. to chyba warto się uczyć ale do tego trzeba koniecznie dodać jakieś osiągnięcia i to sporo i w dodatku nie muszą być naukowe, mogą być artystyczne czy sportowe.Jak jest dużo osiągnięć to nawet może być troszkę niższa średnia.


Noo to jak nic przenosić się trza
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Sebek 19:20, 15 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)


Nawet mnie nie mow.... Naierw Kare mnie nękalo moimi wymarzonymi fotelikami do ogrotu... Teraz Homebook lampami.... A wczoraj zobaczylam Ikea.... Zbankrutuję jak nic.


Ciemierniki piękne SOM chcę mieć kolekcję


Jeśli zdarzy się cud i zaliczę matmę kupie sobie coś fajnego Zbankrutuję, ale przynajmniej będę mieć jakiegoś fajnego kurzołapa

Ciemierniki jeszcze mnie aż tak nie uwiodly by je kupić.... Czekam na jakąś okazję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:23, 15 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gierczusia napisał(a)
Ubawiłam się z tych Waszych chciejstw , wiedząc ,że sama miewam podobne " przypadłości "... Dasz radę z tymi całkami Sebek .. Trzymam kciuki


Kolokwium napisane... W połowie czasu miałem wszytko zrobione i to mnie martwi czemu było go aż tak dużo??? Mam nadzieję, że ten dodatkowy czas był dla tych co jeszcze co zaliczenie walczyli... I że mam dobrze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:25, 15 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gierczusia napisał(a)


Noo to jak nic przenosić się trza


Na razie o tym nie myślę Po za tym mieliśmy wypić kawę Pamiętasz??? A tym czasem już mnie z Katowic wyganiasz?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:14, 17 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witam w sobotni wieczór Dzisiaj zobaczyłem ogród po prawie dwutygodniowej przerwie i nie wyglądał aż tak tragicznie Jednak termometr wskazywał w pewnym momencie niemal 20 stopni, więc szybko poleciałem usuwać gwiazdki świąteczne z trawnika Brakowało mi prac "w polu", więc jeszcze wyplewiłem chwasty w moim przyszłym warzywniku Swoją drogą jestem na etapie poszukiwania nadstawek do palet - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie to proszę dać mi znać... Gdzie som oczywiście Kusiło mnie by już wyczesać trawy i powycinać co nieco, bo w powietrzu już naprawdę czuć wiosnę - w bezrękawniku było mi za ciepło... Ale się jeszcze wstrzymałem, w końcu mamy styczeń... Więc ogród został tylko potraktowany Promanalem Po sesji jeśli nie będzie za ciepło pokropię rośliny miedzianem
Przerwa zdjęciowa między paplaniną Na początek bukszpany - są tak pięknie zielone, że mam banana na ryjoku jak je mijam Co do bukszpanów to mam co do nich pewne plany... Właściwie do całego ogrodu mam pewne plany... Ale czy je zrealizuję? Byłoby świetnie Także kolejna ogrodowa rewolucja jest możliwa







____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:15, 17 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262






____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:17, 17 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262



Konwalniki wyglądają świetnie - w tym roku chyba je podzielę, by utworzyły jeszcze większy dywanik



Dom atakuje bluszcz - i dobrze



____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies