Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 19:18, 17 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262






Na koniec zimozielona róża - jedna z wielu

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 19:56, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a co Ty znowu chcesz rewolucjonizować????
a chłop nie doczytał, że najpierw miedzian potem promanal????
pogoda oszalała...
Bluszcz masz na podporach przy domu? posadziłam w tym roku ale jakoś wcale nie chce się czepiać muru drań. Już dumamy czy nie dać kraty z ocynku przy ścianie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
pawel_snopek 19:56, 17 sty 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Ogród masz piękny carexy boskie, bukszpany bardzo bardzo zielone wszystko mi się podoba ja też się zastanawiałem nad wycięciem już traw ale myślę że jeszcze poczekam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Sebek 20:00, 17 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
a co Ty znowu chcesz rewolucjonizować????
a chłop nie doczytał, że najpierw miedzian potem promanal????
pogoda oszalała...
Bluszcz masz na podporach przy domu? posadziłam w tym roku ale jakoś wcale nie chce się czepiać muru drań. Już dumamy czy nie dać kraty z ocynku przy ścianie


Doczytał i to kilka razy Ale miedzianu nie miałem, a Promanal jeszcze z zeszłego roku siedział na półce... No to przecież musiałem go zużyć jak się nadarzyła niepowtarzalna okazja Możliwe, że miedzianu w ogóle nie użyję, bo nadchodzące tygodnie dla mnie będą co najmniej intensywne i mogę nie zdążyć... Zresztą ja i tak zazwyczaj wybieram te bardziej poplątane ścieżki

Bluszcz idzie sobie po ścianie bezpośrednio - chyba 4 lata mija odkąd go tam posadziłem i jak widzisz jest na wysokości pół metra... Może kiedyś wyjdzie wyżej?

Rewolucje będą zależne od mojego nastroju Ten rok będzie na pewno trawiasty
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 20:03, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)


Doczytał i to kilka razy Ale miedzianu nie miałem, a Promanal jeszcze z zeszłego roku siedział na półce... No to przecież musiałem go zużyć jak się nadarzyła niepowtarzalna okazja Możliwe, że miedzianu w ogóle nie użyję, bo nadchodzące tygodnie dla mnie będą co najmniej intensywne i mogę nie zdążyć... Zresztą ja i tak zazwyczaj wybieram te bardziej poplątane ścieżki
ooo a to dobrze, czyli jednak baby nie czytate
no to z bluszczem muszę uzbroić się w cierpliwość, bo ja przechodzę obok niego kilka razy dziennie i za każdym razem mnie wnerwia że leniwy i się nie czepia tylko zwisa byle jak (kupiłam duże sadzonki bardzo okazyjnie)
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 20:04, 17 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
pawel_snopek napisał(a)
Ogród masz piękny carexy boskie, bukszpany bardzo bardzo zielone wszystko mi się podoba ja też się zastanawiałem nad wycięciem już traw ale myślę że jeszcze poczekam


W końcu to tylko styczeń... Wytrzymamy Zwłaszcza, że sekator mi zaginął.... Albo ktoś go schował i nie chce się przyznać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
pawel_snopek 20:13, 17 sty 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Może tak być z tym że ktoś go schował lecz pewnie oddadząa co do bukszpanów to już mam zamówione 30 sztuk takich 30cm by choć troszkę mój ogród przypominał wasze ogrody
____________________
Paweł - Ogród pod górą
baraga1904 21:12, 17 sty 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...wnioskuję po pinach że Katowice Ci się podobają...?
Sebek 22:14, 17 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
pawel_snopek napisał(a)
Może tak być z tym że ktoś go schował lecz pewnie oddadząa co do bukszpanów to już mam zamówione 30 sztuk takich 30cm by choć troszkę mój ogród przypominał wasze ogrody


Oby przyszły takie jak zamówiłeś, ja 3 albo 4 lata temu też takie zamawiałem i nadal 30 cm nie mają
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:15, 17 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
baraga1904 napisał(a)
...wnioskuję po pinach że Katowice Ci się podobają...?


Wiadomo - zawsze wolałem Katowice od Krakowa
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies