Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 19:46, 08 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malkul napisał(a)
Sebastian akurat taki grzeczny pracowity chłopiec jak ty to na 100% dasz radę połknąć nawet całki


Primo - nikt mnie dawno nie nazwał chłopcem Ja już rocznikiem mam 21 lat i dzisiaj stwierdziłem z młodszymi or ok koleżankami, że już jedną nogą w grobie stoję No wiesz... każdy dzień... zbliża nas do śmierci

Całki są grrrrr.... A za tydzień piszemy z nich kolokwium... A w ciągu miesiąca egzamin z matematyki... Jak żyć? A gdzie tu litość, a gdzie miłosierdzie???
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:47, 08 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iwk4 napisał(a)

Potwierdzam ... Topologia


Wikipedia mówi po chińsku... Oddaję więc honor - choć to wcale nie znaczy, że całki są łatwe! Bo nie są...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 19:54, 08 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Obyś zaliczył 1 rok to potem już z górki


Ehhh - marzenia ściętej głowy.... Mnie cały czas prześladują słowa pewnej nauczycielki, że trzy lata na pierwszym roku są najgorsze... A potem jak piszesz już z górki...

Za to dziś zaliczyłem wyprzedaż w T. i zaopatrzyłem się w bombki przecenione na 75% Som piękne!!! Zapraszam na premierę w grudniu Jeszcze jutro do Zara Home i Home&You skoczę - może coś w świetnej cenie przylepi się do mych rąk



Pozdrawiam zaglądających i lecę uczyć się prawa, bo duuuużo mam do ogarnięcia...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 20:06, 08 sty 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Całki to coś od całowania???????? Z koleżankami.

Aleś przegiął z tym grobem... ciągle jeszcze masz przecież pod górkę.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
ewa004 20:29, 08 sty 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ja tez wyruszam jutro na łowy do Home&You może cos jeszcze zostalo
Pozdrawiam dziadziusiu .......21 letni
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Iwk4 20:58, 08 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Sebek napisał(a)


Wikipedia mówi po chińsku... Oddaję więc honor - choć to wcale nie znaczy, że całki są łatwe! Bo nie są...


Sebek, poćwicz sobie najpierw na przykładach rozwiązanych, bez zaglądania do notatek. Policz, ile razy musiałeś zajrzeć do podpowiedzi. Im mniej, tym lepiej.
Potem dopiero przejdź do przykładów nowych. Wszystko opiera się na wzorach i ich przekształcaniu.
Pomyśl, że dasz radę. Innego wyjścia nie ma. Za miesiąc będzie po wszystkim i potem już tylko trudniejsze rzeczy.

Zawsze lubiłam matematykę, a na studiach zastanawiałam się nieraz, pokiego mi to? I nie było Internetu wtedy, a notatki dla koleżanek, co wysiedzieć po 8 godzin w ławce nie dały rady (stan błogosławiony) robiło się przez kalkę. Ja raz nawet w bezczelny sposób poprosiłam wykładowcę o pożyczenie jego notatek do przepisania, zdziwił się i pożyczył.


Sebek, z tematu ogrodowego mam prośbę:
W maju trafiłam na O i oglądałam fotki z twojego ogrodu. Zachwyciłam się wtedy szałwią w zestawieniu chyba z przetacznikiem. Poszukaj tą fotkę proszę.
____________________
Ogródek Iwony II
Sebek 15:05, 12 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gabriela napisał(a)
Całki to coś od całowania???????? Z koleżankami.

Aleś przegiął z tym grobem... ciągle jeszcze masz przecież pod górkę.


Całki będę pisać w czwartek, a za niecały miesiąc egzamin... Już trzęsę nogami

Za to dziś zaliczyłem prawo, na horyzoncie pojawiło się 5
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:06, 12 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ewa004 napisał(a)
Ja tez wyruszam jutro na łowy do Home&You może cos jeszcze zostalo
Pozdrawiam dziadziusiu .......21 letni


Złowiłaś coś? Bo ja tylko zdjęcie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:11, 12 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iwk4 napisał(a)


Sebek, poćwicz sobie najpierw na przykładach rozwiązanych, bez zaglądania do notatek. Policz, ile razy musiałeś zajrzeć do podpowiedzi. Im mniej, tym lepiej.
Potem dopiero przejdź do przykładów nowych. Wszystko opiera się na wzorach i ich przekształcaniu.
Pomyśl, że dasz radę. Innego wyjścia nie ma. Za miesiąc będzie po wszystkim i potem już tylko trudniejsze rzeczy.

Zawsze lubiłam matematykę, a na studiach zastanawiałam się nieraz, pokiego mi to? I nie było Internetu wtedy, a notatki dla koleżanek, co wysiedzieć po 8 godzin w ławce nie dały rady (stan błogosławiony) robiło się przez kalkę. Ja raz nawet w bezczelny sposób poprosiłam wykładowcę o pożyczenie jego notatek do przepisania, zdziwił się i pożyczył.


Sebek, z tematu ogrodowego mam prośbę:
W maju trafiłam na O i oglądałam fotki z twojego ogrodu. Zachwyciłam się wtedy szałwią w zestawieniu chyba z przetacznikiem. Poszukaj tą fotkę proszę.


Jeszcze miesiąc i mam nadzieje, że matematyka stanie się historią! Amen

Przetacznikow nie mam (mus to naprawić ) - mam przywrotnik z szałwią, ale zdjęcie powinno być w wizytówce - innych nie mam, bo lapek ze zdjęciami się wykończył i przepadły... Teraz co ważniejsze zapisuje na Dropboxie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 15:16, 12 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przekopiowałem





Jak wiadomo ta rabata w sierpniu przeszła demolkę, ale szałwia z przywrotnikiem nadal są w duecie, tylko inaczej ułożone

A teraz spadam na trening się sponiewierać

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies