Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Madzenka 13:22, 18 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek rewolucji bukszpanowej już się doczekac nie mogę

Nic w ogrodzie nie zrobiłam bo sprzatałam i pichciłam na przyjazd gości, za tydzień ruszam na narty, więc dwie soboty wypadają z prac ogrodowych a w niedziele nie pracuję w ogrodzie zatem zima ma być do końca stycznia! I ma poczekać aż będę miala czas na pracę w ogrodzie!! I prosze mi tu nie protestować bo musisz się uczyć do zaliczeń i sesji a w lutym będziemy szalec w ogrodzie


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 15:56, 18 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Sebek rewolucji bukszpanowej już się doczekac nie mogę

Nic w ogrodzie nie zrobiłam bo sprzatałam i pichciłam na przyjazd gości, za tydzień ruszam na narty, więc dwie soboty wypadają z prac ogrodowych a w niedziele nie pracuję w ogrodzie zatem zima ma być do końca stycznia! I ma poczekać aż będę miala czas na pracę w ogrodzie!! I prosze mi tu nie protestować bo musisz się uczyć do zaliczeń i sesji a w lutym będziemy szalec w ogrodzie




Ja wcale nie protestuję, dzisiaj u mnie rano był śnieg, w Katowicach natomiast wiosna Ale niech będzie jeszcze przez chwilę zima w górach, bo jeszcze na nartach nie byłem... A w ciągu najbliższych tygodni taki wyjazd jest niemożliwy - z wiadomych względów Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mysza 21:42, 18 sty 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witam.
Sebku przez moment poczułam się w Twoim ogrodzie jak w Anglii, gdzie mieszkaliśmy. PRZEPIĘKNIE. ACH...OCH...
Trzymam kciuki za egzaminy.
Pozdrawiam.
____________________
Gosia
leon60 21:46, 18 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Znów zmiany się szykują
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lojalna_ 17:40, 19 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Marzenka juz wszystko policzyła, rozdzieliła tylko nam sie dostosowac trzeba hihihi ja tam sie stosuje bo kogos sluchac sie musze


Sebek fajna wiosna ....wczoraj o 22 jechałam po syna do Katowic i snieg sypał jak w Alpach


Czekam na te prace ....obsesyjnie


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Sebek 17:57, 19 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
leon60 napisał(a)
Znów zmiany się szykują


Zmiany będą albo poważne albo tylko korekcyjne - to zależy czy będę zmieniać linię rabat czy też ich stan pozostanie nienaruszony Na pewno na froncie obwódki bukszpanowe wyprostują się, jeśli znajdę odpowiednie miejsce dla wrzośców to będą tam tylko carexy Ice Dance. Kusi mnie też wysadzenie pęcherznic - w ich miejsce może poszłyby hortensje Silver Dollar? Ale z tym akurat się waham
Dużo zależy też od tego w jakim stanie będzie altana, bo ciut zaczęła się sypać i może iść do rozbiórki... Już widzę w jej miejscu pergolę z zasłonami

Tylko siem zastanawiam kiedy ja to mam zrobić widując ogród raz w tygodniu? Choć jakieś wolne w marcu mi się kroi to może wtedy uda mi się ogród do wiosny przygotować...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:08, 19 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mysza napisał(a)
Witam.
Sebku przez moment poczułam się w Twoim ogrodzie jak w Anglii, gdzie mieszkaliśmy. PRZEPIĘKNIE. ACH...OCH...
Trzymam kciuki za egzaminy.
Pozdrawiam.


Cóż za komplement - urosłem do dwóch metrów Dziękuję i również pozdrawiam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:15, 19 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)
Marzenka juz wszystko policzyła, rozdzieliła tylko nam sie dostosowac trzeba hihihi ja tam sie stosuje bo kogos sluchac sie musze


Sebek fajna wiosna ....wczoraj o 22 jechałam po syna do Katowic i snieg sypał jak w Alpach


Czekam na te prace ....obsesyjnie




Śnieg wczoraj? To u mnie na osiedlu chyba jakiś mikroklimat powstał, bo jest... wiosennie Choć dziś było dość zimno Ale czego spodziewać się w styczniu?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
lojalna_ 18:18, 19 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Sebek w całych Katowicach sypało hihi troche pojezdziłam to pewna jestem hihi w Rudzie u mnie tez od 22 do 23 sypało gesto oj Sebek ale Tys sie uczyc musiał
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Sebek 18:55, 19 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)
Sebek w całych Katowicach sypało hihi troche pojezdziłam to pewna jestem hihi w Rudzie u mnie tez od 22 do 23 sypało gesto oj Sebek ale Tys sie uczyc musiał


Racja - ale przynajmniej informatyka na piąteczkę zaliczona
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies