Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 19:01, 23 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piotr_ napisał(a)


Widok cudny kocham te czarne trawki za akcent jaki przynoszą do ogrodu


Te trawy za chwilę połączą się z żółtymi turzycami Będzie fajnie Te oczywiście rozsadzę, by było ich więcej Ojjj, w tym roku zatrawkuję się na amen
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malgorzata_s... 19:20, 23 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Sebuś kciuki trzymać będę Konwalnik cudny. Ja mam maleńki i słabo rośnie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Sebek 20:44, 23 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Sebuś kciuki trzymać będę Konwalnik cudny. Ja mam maleńki i słabo rośnie


U mnie dopiero w czwartym roku zrobiły się ładne... Z moich obserwacji wynika, że nie lubią przesadzania, jak rosną w jednym miejscu to pokazują na co je stać. Raz na jakiś czas dostają florovit - w korzenie jak i po liściach. No i lubią słoneczko Są wtedy intensywnie czarne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:47, 23 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzisiaj przyjechałem do domu i ogród wygląda jakby był marzec Wrzośce chyba już kwitną, jutro będę szukać wiosny A na razie spadam uczyć się prawa i geografii... Miłego wieczoru wszystkim zaglądającym życzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
horcia 20:54, 23 sty 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Sebek napisał(a)


Te trawy za chwilę połączą się z żółtymi turzycami Będzie fajnie Te oczywiście rozsadzę, by było ich więcej Ojjj, w tym roku zatrawkuję się na amen

Witam .Pisz co planujesz, bo bardzo podobają mi się trawy. Czekam na inspiracje.
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
ewa004 21:05, 23 sty 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
No właśnie co planujesz ? jakiś taki tajemniczy jesteś
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
AlKa 21:08, 23 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
sebek planuje zaliczyć sesję, a my mamy kciuki trzymac
____________________
pora na zmiany
Magda70 22:37, 23 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Sebek napisał(a)


Zmiany będą albo poważne albo tylko korekcyjne - to zależy czy będę zmieniać linię rabat czy też ich stan pozostanie nienaruszony Na pewno na froncie obwódki bukszpanowe wyprostują się, jeśli znajdę odpowiednie miejsce dla wrzośców to będą tam tylko carexy Ice Dance. Kusi mnie też wysadzenie pęcherznic - w ich miejsce może poszłyby hortensje Silver Dollar? Ale z tym akurat się waham
Dużo zależy też od tego w jakim stanie będzie altana, bo ciut zaczęła się sypać i może iść do rozbiórki... Już widzę w jej miejscu pergolę z zasłonami

Tylko siem zastanawiam kiedy ja to mam zrobić widując ogród raz w tygodniu? Choć jakieś wolne w marcu mi się kroi to może wtedy uda mi się ogród do wiosny przygotować...


No problem masz - fakt...ale kto jak nie Ty da radę

Ciekawa jestem tych zmian...bo ja uwielbiam zmiany
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:40, 23 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
Fajnie masz , mój inwestor strajkuje


Wiesz Ewcia, że zawsze można zmienić inwestora

Ale z drugiej strony można trafić na jeszcze gorszego
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Sebek 23:29, 23 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
horcia napisał(a)

Witam .Pisz co planujesz, bo bardzo podobają mi się trawy. Czekam na inspiracje.


Plany przytoczyła Magda Trawy będę dzielić i obsadzac nimi co tylko będzie się dało
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies