Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 22:56, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ewa004 napisał(a)
Sebek czemu ja przegapiłam u Ciebie prostowanie rabat !!! nie wybaczalne !!!

Anabelka OGROMNA Jak je drutujesz ? paliki i w koło drucik czy inaczej ?

Ja potrzebuje dużej hortki ,musi być wyższa od bramy ,anabelka pewnie by się nadała ...ale to jej pokładanie


Ewa, Anabelle na pewno nie dadzą rady... One teraz są wysokie i to nawet bardzo, ale pierwszy deszcz i siła grawitacji zadziała na nie mocno

Wg mnie lepsze będą bukietowe, Danusia ma Limelight wyprowadzone wysoko - kwitną ponad murem, który ma 2 metry
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:01, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
mateuszmichn napisał(a)


Piękne widoczki Bardo mi się podoba druga fotka, widzę że masz ładne krajobrazy, zawsze podobały mi się taki pagorkowato- gorzyste tereny.
Wyprostowales rabaty przed domem i zauważyłem że trochę przerzedziłes roslinki. Oczywiście wejście do domu bardzo ładne.


Rzeczywiście to miejsce jest bardzo malownicze Mieszkam w kotlinie, więc cała wieś jest otoczona górami

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kasiek 23:01, 05 lip 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Sebek po co Ci taki ladny ogrod...no fieszszsz....
____________________
Bawarka
Sebek 23:05, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
jazzy napisał(a)

Podoba mnie się
Fajny sajding powiało Skandynawią


Nie śmiej się Siding ma kilkanaście lat i po prostu jest... Jak wygram w Totka kilka milionów to zmienię elewację, zrobię przeszklony dach, a wejście będzie z czarnego granitu - na wysoki połysk A na razie mam... skandynawię dla ubogich
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:10, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)
Drutowaniem i ja się zaciekawiłam. Jeśli okręcałeś drutem każdy pęd jak w kwiaciarni, to... jesteś wariat

Sebek... czy to różowy mekonops??? Łan różnokolorowych mi się marzy... Zwłaszcza tych w kolorze niezapominajki. Mam plan...


Zielona napisał(a)
Uff... bo już się bałam, że każdy pęd oddzielnie motałeś drutem


Marta - to Ty jesteś wariat Że w ogóle myślisz, że ja taki ambitny i cierpliwy jestem, by każdy pęd mocować osobno Choć jakbym zaczął w południe to może własnie bym kończył drutowanie?

To różowe to zawilec... Posadziłem gdzieś 4 lata temu cebulki i pierwszy raz zaszczycony zostałem jednym kwiatem... Szallleństwo
Ja już się boję pytać jakie masz plany, bo pewnie znów będę chciał wszystko zaorać i zakładac ogród od nowa
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:12, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
malkul napisał(a)


Matko jakie Vertigo!! moje ledwo dycha nawoziłeś? co im dajesz? musze chyab moim pomóc


Gosia, vertigo dostaje co chwilę plantonu do surfinii, bo jak widzisz rosną razem Może właśnie ten nawóz na nie zadziała pozytywnie Dodatkowo za każdym razem jak wychodzę z domu to je głaszczę i czochram Może okaż też swoim troche uczucia?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:14, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zeta napisał(a)
Seba pięknie u Ciebie ....werben szkoda ...ja je tak kocham....ale u mnie się nie chcą siać...może odrosną jeszcze....buksiki superaśnie...i gratuluję zaliczenia


Zeta, a może Ty za często plewisz? Bo jak się okazało to mi się jednak mnóstwo roślin wysiewa... Tylko teraz plewię raz na dwa miesiące, a nie raz na dwa dni
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:15, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
leon60 napisał(a)
wyprostowany front jest mega


Mi tez się podoba Tylko miskanty i derenie mogłyby sie ogarnąć i mieć już te dwa metry - bo na razie nie ma efektu... Ale może za rok się doczekam?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 23:32, 05 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Zawilec? O tej porze? Rzeczywiście zaszczycił Cię kwiatuszek
Ja mam wieeelką ochotę na mekonopsy.

edit: zaorać to nawet ja mam ochotę, kiedy patrzę na niektóre ogrody i piny...
Sebek 23:49, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kasiek napisał(a)
Sebek po co Ci taki ladny ogrod...no fieszszsz....


Kaśka - no jak Ty nie wiesz to kto ma wiedzieć?! Przecież ja ten ogród mam tylko po to, żeby wstawiać zdjęcia na forum i potem otrzymywać takie pytania

Ale jeśli mam być szczery to ten ogród jest... dla mnie... Nie tworzę go dla forumowiczów, telewizji, przechodniów, sąsiadów czy nawet rodziny. Zacząłem go zakładać w trudnym dla mnie okresie i rycie w ziemi dawało mi głównie oderwanie o rzeczywistości. Potem jak się ogarnąłem życiowo to podszedłem do tematu bardziej profesjonalnie i stąd te ciągłe rewolucje Teraz patrząc na ogród nie tylko w perspektywy czasu, ale i odległości jaka nas dzieli mogę stwierdzić, że jest on odzwierciedleniem mojego charakteru - potrzepany, ale uporządkowany na swój sposób. Po przeczytaniu słynnej trylogii E.L. James śmieję się, że mam 50 twarzy i ten ogród również je ma Wchodząc do domu mijam formalne obwódki z bukszpanu obsadzone trawami, za zakrętem widzę szaleństwo faktur i kolorów, by po zrobieniu kolejnego zakrętu zakonczyć spacer na uczesanych kulach z bukszpanu...

Czy ten ogród się mi podoba - odpowiedź brzmi tak Czy podoba się rodzinie - bardzo Zerknąłem sobie na liczby i moje dwa wątki uzyskały grubo ponad 2 miliony odsłon - część osób pewnie zagląda, bo się im podoba, a pewnie część chce się pośmiać z tej pstrokacizny Zawsze wstawiam zdjęcia z myślą o osobach pozytywnie jak i negatywnie nastawionych - do ogrodu czy też do mnie Na przestrzeni lat dzięki forumowiczom ogród zmienił się diametralnie, a ja tym bardziej - to czy na lepsze czy na gorsze zostawiam do indywidualnej interpretacji. Miło jest otrzymywać tyle nowych wpisów, ale nawet jakby mnie zalała tutaj fala hejtu to dalej będę robić swoje, bo... lubię to Po prostu Takie aktualnie mam podejście to wszystkich dziedzin mojego życia i mi to odpowiada


Ale się rozpisałem! Za bardzo wylewny się ostatnio zrobiłem Wspominałem już o tym, że upał prawdopodobnie działa mi na głowę?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies