Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 22:14, 06 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AsiaK_Z napisał(a)
Cześć Sebku. U Ciebie jak w raju! Pięknie! Mam ogrom czytania u Ciebie, może do zimy się wyrobię

Pozdrawiam


Przelec pismo obrazkowe Od wiosny jedyną ciekawą rzeczą była rewolucja na froncie... Zrylem pół ogrodu - jak zwykle Trochę wspomnień jak było





____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:17, 06 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Urszulla napisał(a)
Masz niesamowitą wiedzę ponad swój ogród i my to wiemy każdy ogród mi się podoba i Twój też Powojnik na rynnie?


Ano Nie mieszczę w poziomie to teraz będę sadzic wertykalnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:19, 06 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
eee_taam napisał(a)


ooo i to chodzi w tej zabawie


Dokładne Ja uwielbiam jeździć po niektórych wsiach i miasteczkach, no jak jeden zacznie działać to inni też sadzą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joaska 12:57, 07 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104

Sebku zmiana na linie proste , jak najbardziej na plus.... od razu zrobiło się bardziej ...... elegancko ..... wydaje mi się że proste kształty wydają się być bardziej eleganckie od falistych .... a rabaty bylinowej tak juz rozrośniętej zazdroszczę ... głównie przywrotnika ...
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
lindsay80 14:06, 07 lip 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ja też zwróciłam uwagę ta tego wielkiego przywrotnika i donice fajnie obsadzone, to co dajesz tym swoim Vertigo, że takie urodne?

Zdjęcia pokazują ile pracy wykonałeś, ale warto było, efekt jest zdecydowanie na plus
____________________
Tu ma być ogród :)
Urszulla 19:15, 07 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Sebek napisał(a)


Ano Nie mieszczę w poziomie to teraz będę sadzic wertykalnie


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ensata 19:44, 07 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Zrycie ogrodu bardzo na plus
____________________
W kolorze blue
Ensata 19:49, 07 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Szaleństwo, teraz chcą drutować hortki

Trawa wielka, musi byc nawóz, zaraz swoją podleję
Ładny elaborat o ogrodzie
____________________
W kolorze blue
Sebek 20:58, 07 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Joaska napisał(a)

Sebku zmiana na linie proste , jak najbardziej na plus.... od razu zrobiło się bardziej ...... elegancko ..... wydaje mi się że proste kształty wydają się być bardziej eleganckie od falistych .... a rabaty bylinowej tak juz rozrośniętej zazdroszczę ... głównie przywrotnika ...


Asiu, ja również tak twierdzę U mnie to wypełnienie niezbyt eleganckie, ale może kiedyś przy kolejnej rewolucji osiągnę harmonię Przywrotniki poszalaly w tym roku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 20:59, 07 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lindsay80 napisał(a)
ja też zwróciłam uwagę ta tego wielkiego przywrotnika i donice fajnie obsadzone, to co dajesz tym swoim Vertigo, że takie urodne?

Zdjęcia pokazują ile pracy wykonałeś, ale warto było, efekt jest zdecydowanie na plus


Trawki dostają planton to surfinii intak jak pisałem głaszczę je wychodząc z domu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies