Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 23:52, 05 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)
Zawilec? O tej porze? Rzeczywiście zaszczycił Cię kwiatuszek
Ja mam wieeelką ochotę na mekonopsy.

edit: zaorać to nawet ja mam ochotę, kiedy patrzę na niektóre ogrody i piny...


Mekonopsy pierwszy raz widziałem w Anglii - i od wtedy mam na nie ochotę

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
jazzy 00:13, 06 lip 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Sebek napisał(a)


Nie śmiej się Siding ma kilkanaście lat i po prostu jest... Jak wygram w Totka kilka milionów to zmienię elewację, zrobię przeszklony dach, a wejście będzie z czarnego granitu - na wysoki połysk A na razie mam... skandynawię dla ubogich

Siding wcale nie wygląda na kilkunastoletni...
I nie śmieje się! Napisałam przeca, że podoba mi się
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
mateuszmichn 02:36, 06 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Sebek napisał(a)


Kaśka - no jak Ty nie wiesz to kto ma wiedzieć?! Przecież ja ten ogród mam tylko po to, żeby wstawiać zdjęcia na forum i potem otrzymywać takie pytania

Ale jeśli mam być szczery to ten ogród jest... dla mnie... Nie tworzę go dla forumowiczów, telewizji, przechodniów, sąsiadów czy nawet rodziny. Zacząłem go zakładać w trudnym dla mnie okresie i rycie w ziemi dawało mi głównie oderwanie o rzeczywistości. Potem jak się ogarnąłem życiowo to podeszłem do tematu bardziej profesjonalnie i stąd te ciągłe rewolucje Teraz patrząc na ogród nie tylko w perspektywy czasu, ale i odległości jaka nas dzieli mogę stwierdzić, że jest on odzwierciedleniem mojego charakteru - potrzepany, ale uporządkowany na swój sposób. Po przeczytaniu słynnej trylogii E.L. James śmieję się, że mam 50 twarzy i ten ogród również je ma Wchodząc do domu mijam formalne obwódki z bukszpanu obsadzone trawami, za zakrętem widzę szaleństwo faktur i kolorów, by po zrobieniu kolejnego zakrętu zakonczyć spacer na uczesanych kulach z bukszpanu...

Czy ten ogród się mi podoba - odpowiedź brzmi tak Czy podoba się rodzinie - bardzo Zerknąłem sobie na liczby i moje dwa wątki uzyskały grubo ponad 2 miliony odsłon - część osób pewnie zagląda, bo się im podoba, a pewnie część chce się pośmiać z tej pstrokacizny Zawsze wstawiam zdjęcia z myślą o osobach pozytywnie jak i negatywnie nastawionych - do ogrodu czy też do mnie Na przestrzeni lat dzięki forumowiczom ogród zmienił się diametralnie, a ja tym bardziej - to czy na lepsze czy na gorsze zostawiam do indywidualnej interpretacji. Miło jest otrzymywać tyle nowych wpisów, ale nawet jakby mnie zalała tutaj fala hejtu to dalej będę robić swoje, bo... lubię to Po prostu Takie aktualnie mam podejście to wszystkich dziedzin mojego życia i mi to odpowiada


Ale się rozpisałem! Za bardzo wylewny się ostatnio zrobiłem Wspominałem już o tym, że upał prawdopodobnie działa mi na głowę?


Sebek ale żeś się rozpisal, jednak muszę powiedzieć że bardzo fajnie się czytało Masz fajne podejście, ostatnio też tak zacząłem robić i nie przejmuje się co mówią inni. Jeśli chodzi o mnie to zaglądam do ciebie żeby podziwiać. Widzę że masz wiele pomysłów i często tutaj zaglądam. Próbuję sobie jakoś układac w głowie jak to ma być u mnie, bo szukam inspiracji do swojego ogrodu. Może mój ogród nie jest jakiś super, ja też się nim nie zachwycam ale robię to bo lubię. Mam nadzieję że z czasem będę mógł z tobą konkurować na rabaty jak zwykle zapraszam wszystkich do siebie bo u mnie jak narazie mało osób się uaktywnia. Z chęcią poznam wasze rady może macie jakieś pomysły na mój ogród. Z chęcią skorzystam z waszych zaleceń
____________________
Mój mały zakątek
Madzenka 08:15, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek lece podratować moje incrediballl, bo sa wielgachne. A werbena mnie wyprowadza z równowagi, to potwór, pożarła mi lawende!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
abiko 13:19, 06 lip 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Sebuś, bardzo mi się podoba wyprostowanie linii przed wejściem I te 'moje " lilie
Przy okazji.. masz wiadomość, bo chcę coś obgadać.
I jak się drutuje hortki.. pojęcia nie mam
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 13:20, 06 lip 2015


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Madzenka napisał(a)
Sebek lece podratować moje incrediballl, bo sa wielgachne. A werbena mnie wyprowadza z równowagi, to potwór, pożarła mi lawende!


Hehehe To tylko u mnie Madzen nie chce rosnąć? No masz nie lubi mnie jak nic..

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 13:22, 06 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Nie wiem, czy to upał ale przeczytałam bardzo piękny wpis o Tobie i Twoim ogrodzie.

Niech się zmienia i ozwierciedla nawet nie przedziały czasowe ale i chwilowe stany.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 13:24, 06 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jaki trawnik! i ile kwiecia! podobuje mnie siem
____________________
Mój nowy ogródek
Kindzia 19:40, 06 lip 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czarny granit na wejściu??? Będziesz to glancował codziennie??? Masz czas na to???

Ja myślę, że większość z nas robi ogród dla siebie, dla odstresowania. Chociaż ostatnio, patrząc na moich sąsiadów...może lepiej było zasiać trawę na całości...nie cierpieli by tak bardzo z zazdrości, a ja miałabym spokój
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
AsiaK_Z 21:50, 06 lip 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Cześć Sebku. U Ciebie jak w raju! Pięknie! Mam ogrom czytania u Ciebie, może do zimy się wyrobię

Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies