Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 23:19, 11 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Monitko - to jest w sumie wycieczka objazdowa - Mostar, Medjugorie, wodospady - w sumie to większość czasu w Bośni jesteśmy, a w Chorwacji mamy hotel

Urszullo - dziękuję

Jabesko - no ślicznie tam jest - i jak zielono!

Agnieszko - dziękuję serdecznie

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 23:37, 11 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)

Sebek wejście do domu przeszło dużą zmianę. Gdyby dosadzić z 50 żurawek to było by tak jak lubię najbardziej hehe


Cały czas się waham co tam dać. Na razie są tam dwie żurawki southern comfort, ale nie radzą sobie ze słońcem. Muszę zadecydować między żurawkami albo trawami albo bylinami A wszystkiego nie dam, bo miejsca mało.


Posadź trawki futrzaste.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 23:40, 11 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danuś - to plany na przyszły rok dopiero - znów będzie jakaś moda na jakieś pochruście i znów mi się zmieni
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bogumila 08:21, 12 lip 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Ale piękne zdjęcie!!!!
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Martek 15:38, 12 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Anita1978 napisał(a)





Miała to być różowa jeżówka, a jest - no właśnie co?






Sebek,mam identyczną roślinę! Też kupiłam chyba ze dwa lata temu jako różową jeżówkę! Nawet pytałam w wątku "Co to jest?" jaka to roślina



Nie wiadomo co ale wiadomo , że piękna ..... obłędna .... konweniowała by z moimi białymi


też mam te kwiatki, ale też nie wiem jak się nazywają bo dostałam je od znajomej, która też je dostała od znajomej a nazwa gdzieś się zapodziała

To jest przecie słoneczniczek
ważne,że ładne
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 15:45, 12 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Sebek napisał(a)
A tutaj ogrodowe









I na tym koniec

No pięknie wszystko kwitnieMusisz Sebek tą hortensję podlewać ,żeby była niebieska czy sama z siebie ma barwę ???
Czytam,że znowu cię gna w świat .I bardzo dobrzeŻyczę ci dobrego wypoczynku i wspaniałych wrażeń
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Sebek 15:46, 12 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marta - ona sama jest taka z siebie, co mnie bardzo cieszy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Anita1978 09:53, 13 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Martek- dzięki za identyfikację naszego nieznanego kwiatka!!! Widzę ,że znawczyni z ciebie, więc w razie czego - czyt. w razie problemu z identyfikacją- mozna do ciebie jak w dym!!!
____________________
ogródek Anity
Gardenarium 21:40, 13 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Z wizytówek

Krylena napisał(a)
Gratuluję pięknego ogrodu. To jest to o czym marzyłam całe życie, ale niestety nie było mi dane mieszkać w ogrodzie dlatego uprawiałam działkę, za którą dostawałam dyplomy "za piękną działkę" a teraz gdy zbliżam sie do 80-tki założyłam mały ogródek przy swoim bloku i cieszę się nim a ze mną współmieszkańcy, którzy komplementują moje poczynania, a ja czerpię z tego satysfakcję i chęć do życia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jabeska 21:58, 13 lip 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Gardenarium napisał(a)
Z wizytówek


Gratuluję pięknego ogrodu. To jest to o czym marzyłam całe życie, ale niestety nie było mi dane mieszkać w ogrodzie dlatego uprawiałam działkę, za którą dostawałam dyplomy "za piękną działkę" a teraz gdy zbliżam sie do 80-tki założyłam mały ogródek przy swoim bloku i cieszę się nim a ze mną współmieszkańcy, którzy komplementują moje poczynania, a ja czerpię z tego satysfakcję i chęć do życia.


To naprawdę piękne, zakładać ogród w wieku 80 lat. Wzruszyło mnie to głęboko.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies