Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Gardenarium 16:03, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Będziemy tęsknić
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
weronika77 19:55, 15 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Sebek napisał(a)


Miała to być różowa jeżówka, a jest - no właśnie co?


Platykodon inaczej rozwar. U mnie rosną na wys. ok. 0,5m, coraz bujniej kwitną, i coraz bardziej mi się podobają ( a już chciałam wyrzucić).
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
grapaka 23:52, 16 lip 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
No i zapomniałam, że rzecznik na wyjeździe a ja tu z zapytaniem chciałam wyskoczyć
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
malwes 23:07, 17 lip 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
No właśnie, Rzecznik na wyjeździe a ja właśnie pozdrawiam wakacyjnie z Rzecznikowych okolic
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
grupa_trzyma... 23:11, 17 lip 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Pozdrowienia dla Rzecznika!
A swoją drogą nie bał się tak stołka pustego zostawić...?
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
mira 23:16, 17 lip 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
piękne zdjęcia Sebek zostawił

ja nie potrafię,ale nikogo nie kusi u Sebka zrobić żadnych poprawek - przydał by mu się angielski retusz
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
anieszka 22:26, 18 lip 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Trochę spóźnione ale bardzo bardzo szczere i gorące życzenia z baśniowej Pragi
Jako usprawiedliwienie mojego opóźnienia jest to iż jestem cały czas w drodze - dużo zwiedzamy, i późno wracamy do hoteli ale Twoje zdrowie na pewno wypiję a tu się pije nawet na ulicy i starym mieście
A jako fotka - widok z hotelowych okien obok Wełtawy
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
danuta_ 22:28, 18 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Pozdrowienia dla Rzecznika!
A swoją drogą nie bał się tak stołka pustego zostawić...?


____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
zuza12 12:56, 20 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
No i wreszcie dotarłam do końca Tego pieknego wątku. Obejrzenie go zajęło mi kilka dni i nie zdąrzyłam przed wyjazdem Sebka z pochwałami. Ale jak to mówią co się odwlecze, to nie uciecze. Jak wróci, to przeczyta.
Zobaczyłam w tym watku dwie przemiany: ogrodu i Sebka.
Spacer po ogrodzie zaczęłam z Sebkiem a skończyłam z Panem Sebastianem, a ogród nabierał wytworności razem z nim. Wiele wspaniałych zdjęć, te z CHFSH pochłonęły mnie całkowicie, wiele razy do nich wracałam.
Dylematów sporo, a chyba największy to ten dotyczący Twojej przyszłości. Sama przeżywałam takie dylematy z moimi synami. Mój starszy studiuje z rozsądku ekonomię, chociaż wcale jej nie czuje, bo jest duszą artystyczną, uwielbia teatr i w wolnych chwilach całkowicie oddaje się tej pasji. Młodszy wybrał studia z zamiłowania (uwielbia rysować) - architektura krajobrazu. Przyznam się szczerze, że to trochę ja go w tym kierunku pchnęłam, bo jak kończył gimnazjum to wybrałam mu technikum o takim kierunku. Jak widzisz to nigdy nie są łatwe decyzje i należą tylko do nas samych.

Acha, w czasie Euro, częstowałeś ciastem z sokiem. Gdzie przepis na to ciasto. Wyglądało bardzo apetycznie, a ja należę do tych ciastolubnych.
Pozdrawiam i życzę miłych i słonecznych wakacji.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
betysia 13:07, 20 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Sebus...no ty juz pewnie powolutku do powrotu sie szykujesz !!!!
oj wszyscy juz czekamy i cie wypatrujemy!!!!!!
ostatnie twoje zdjecia...magiczne, takie jakie lubie najbardziej!!!
no nic CZEKAMY.... juz nieduzo...!!!!
wracaj szczesliwie!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies