Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Mixtoorka 20:05, 08 lis 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
katel napisał(a)
Powiem Ci ,że i ja mam obawy co do wszystkich sprzętów, mówią że teraz sprzęty średnio 5 lat "żyją" a my wszystkie właśnie 5 lat temu kupiliśmy i aż się boje, żeby się nie posypały po kolei - w pralce wyświetlacz właśnie zaczął szwankować ale cała reszta póki co działa - zobaczymy. Co do Beko to dużo czytałam i opinie były takie że te lodówki SBS to taki ich produkt flagowy więc są solidnie zrobione.


i tego się trzymajmy . Moja stara lodówka electroluxa żyje ponad 11 lat. I jak się okazuje to mam super lodówkę.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
20:32, 08 lis 2016
Mixtoorka napisał(a)


i tego się trzymajmy . Moja stara lodówka electroluxa żyje ponad 11 lat. I jak się okazuje to mam super lodówkę.


jeśli masz ta wersje z morskim kolorem w środku (moje ulubione wnetrze lodówki..popsuła sie po 15 latach) ...to aktualnie będzie ci trudno znaleźć równie ładną w środku ....elektorolux zdziadział
Efffa 22:34, 08 lis 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Katel to zdjęcie z dziećmi i robioną konfiturą- mega piękne i słodkie i jakie prawdziwe.Super
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
katel 22:56, 08 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Efffa napisał(a)
Katel to zdjęcie z dziećmi i robioną konfiturą- mega piękne i słodkie i jakie prawdziwe.Super

Dzięki! Miałam nie wstawiać ze względu na bałagan ale tak właśnie wygląda na co dzień
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Mary 23:01, 08 lis 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
Dzięki Kasiu za odpowiedź w sprawie lampy w kuchni.
Chyba rzeczywiście już trudno ją znaleźć.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Efffa 23:03, 08 lis 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
katel napisał(a)

Dzięki! Miałam nie wstawiać ze względu na bałagan ale tak właśnie wygląda na co dzień

Właśnie dlatego to zdjecie jest takie magiczne, ale u wiekszości tak pewnie wygląda na co dzień,
Ja też mam lakierowaną białą kuchnię, powiedz jak myjesz Twoją?Czym?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Mixtoorka 08:21, 09 lis 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
eee_taam napisał(a)


jeśli masz ta wersje z morskim kolorem w środku (moje ulubione wnetrze lodówki..popsuła sie po 15 latach) ...to aktualnie będzie ci trudno znaleźć równie ładną w środku ....elektorolux zdziadział


tak i wielką szufladą z pełnym wysuwem
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
katel 18:45, 09 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Efffa napisał(a)

Właśnie dlatego to zdjecie jest takie magiczne, ale u wiekszości tak pewnie wygląda na co dzień,
Ja też mam lakierowaną białą kuchnię, powiedz jak myjesz Twoją?Czym?

Płynem do szyb lub Pronto multi surface
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Efffa 23:40, 10 lis 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
To ja dla odmiany wrzucę łazienkę, chciałabym ją całą zabudować meblami białymi lakierowanymi, ma ktoś łazienkę, która jest zabudowana podobnie jak kuchnia,
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 23:52, 10 lis 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Podążając za zachętami Katel, też wklejam
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies