Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

AngelikaX 19:06, 18 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
katel napisał(a)
Zachęcam innych do wstawienia swoich kuchni to sama dam przykład
Zdjęcia tuż po wykonaniu w grudniu 2011r jeszcze nie ma blatu na barku.






mam taki sam okap. Piekarnik i mikrofale tez dobrze dojrzałam - Samsung?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
katel 21:33, 18 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Masz oko , okap Amica a piekarnik i mikro tak jak napisałaś, piekarnik ten z dzieloną komorą, że mogę jednocześnie rybę i ciasto piec .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
lojalna_ 21:40, 18 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
katel napisał(a)
Masz oko , okap Amica a piekarnik i mikro tak jak napisałaś, piekarnik ten z dzieloną komorą, że mogę jednocześnie rybę i ciasto piec .

Ja tez mam ten piekarnik ale niestety u mnie ryba śmierdzi cały czas . Chyba instrukcje musze jezpsczze raz przeczytać ))) hihihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
katel 21:51, 18 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Piekarnik rybą po pieczeniu czuć jeszcze jedno lub dwa pieczenia (to ta funkcja wypalania na ściankach piekarnika) ale jak jednocześnie się piecze i rybę i ciasto to ciasta rybą nie czuć - zazwyczaj z mięsem piekę ale i z rybą się ze dwa razy zdarzyło
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AngelikaX 10:45, 19 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
katel napisał(a)
Masz oko , okap Amica a piekarnik i mikro tak jak napisałaś, piekarnik ten z dzieloną komorą, że mogę jednocześnie rybę i ciasto piec .



mam ten sam, ale przyznam się że jeszcze nigdy nie piekłam jednocześnie Niewiem jak u Was, ale ja szukałam sprzętu dość rozbudowanego funkcyjnie a teraz w praniu używam i tak tylko podstawowych funkcji

W ogóle dziewczyny jak długo go macie? Zadowolone jesteście. Ja mam 7 lat i szczerze dwa razy się już popsuł - nie wiem czy trafiłam na taki egzemplarz czy ogólnie felerne są?
Z mikro i okapu jestem zadowolona
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
katel 15:22, 19 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Ja mam swoje sprzęty 5 lat w piekarniku bardzo często korzystam z 2 komór jednocześnie ale niestety piekarnik nie piecze równo, mocniej łapie w jednym rogu, do tej pory tylko uszczelkę wymienialiśmy bo pękła. Ogólnie byłby ideałem gdyby nie to nierówne pieczenie.
Nie korzystam z funkcji brytfanny w płycie indukcyjnej (Amica) - pewnie dlatego że brytfanny nie kupiłam jeszcze , skoro przez 5 lat nie kupiłam to pewnie nie jest mi potrzebna no i płyta po roku się zepsuła, została w ramach gwarancji naprawiona - wymieniony prawie cały środek. To chyba jedyna funkcja w sprzętach której nie używam.
Pralka (LG) niedawno zaczął szwankować wyświetlacz - więc nie zawsze widać ile czasu zostało do końca prania.
Jeszcze z dodatkowych sprzętów to bardzo często korzystam i mogę polecić szybkowar - znacznie przyspiesza czas gotowania i maszynę do wypieku chleba - wprawdzie chleb piekę już sporadycznie ale często robię w niej makaron i ciasto na pizze .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
18:27, 19 lis 2016
katel napisał(a)
Ja mam swoje sprzęty 5 lat w piekarniku bardzo często korzystam z 2 komór jednocześnie ale niestety piekarnik nie piecze równo, mocniej łapie w jednym rogu, do tej pory tylko uszczelkę wymienialiśmy bo pękła. Ogólnie byłby ideałem gdyby nie to nierówne pieczenie.
Nie korzystam z funkcji brytfanny w płycie indukcyjnej (Amica) - pewnie dlatego że brytfanny nie kupiłam jeszcze , skoro przez 5 lat nie kupiłam to pewnie nie jest mi potrzebna no i płyta po roku się zepsuła, została w ramach gwarancji naprawiona - wymieniony prawie cały środek. To chyba jedyna funkcja w sprzętach której nie używam.
Pralka (LG) niedawno zaczął szwankować wyświetlacz - więc nie zawsze widać ile czasu zostało do końca prania.
Jeszcze z dodatkowych sprzętów to bardzo często korzystam i mogę polecić szybkowar - znacznie przyspiesza czas gotowania i maszynę do wypieku chleba - wprawdzie chleb piekę już sporadycznie ale często robię w niej makaron i ciasto na pizze .


co do wymiany uszczelki ...ja mam stary piekarnik Amica 15 letni ..(niebawem pewnie trzeba będzie wymienić bo ostatnio prowadnica mi się posypała) ...ale po wymianie uszczelki tez nierówno piecze
Betka 11:40, 06 gru 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
A ja z całkiem innej beczki teraz polecę
Czy ktos z was robił taka konsolę

Mam stary stol niemalże identyczny . Jak go sprawdzić czy też zabezpieczyć od robali nie chciałabym nanieść sobie korników do domu ?
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 11:43, 06 gru 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
A jak juz to buszuję to jeszcze zapytam odnośnie suszarki warto mieć?
Chce kupic pralkę i suszarkę z jednej firmy i postawić jedno na drugim . Zastanawiam sie czy drogie jest suszenie ubrań w ten sposób?
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
lojalna_ 12:06, 06 gru 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Betka napisał(a)
A ja z całkiem innej beczki teraz polecę


Mam stary stol niemalże identyczny . Jak go sprawdzić czy też zabezpieczyć od robali nie chciałabym nanieść sobie korników do domu ?


Ryski zapytaj z Podwórkowej rehabilitacji
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies