Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Wnętrzowisko - dom i wnętrze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wnętrzowisko - dom i wnętrze

iwka 09:56, 07 lis 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasia bardzo ładną masz kuchnię Jak sprawuje Ci się lodówka?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Agania 10:23, 07 lis 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
katel napisał(a)
Zachęcam innych do wstawienia swoich kuchni to sama dam przykład
Zdjęcia tuż po wykonaniu w grudniu 2011r jeszcze nie ma blatu na barku.



Kasiu super prezentuje się Twoja kuchnia, niezła lodówka moje marzenie
Mam pytanko czy otwiera Ci się w całości okno przy tej baterii?...pytam, bo realizacja kuchni dopiero przede mną
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 11:22, 07 lis 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Warmia napisał(a)
Ktoś kiedyś narzekała na białą kuchnię. Ja mam białą i nie zamienłabym jej na inną



Marta super wykorzystałaś każdą wolną przestrzeń, gratuluję kuchni projektankto
Mam podobny układ z oknem do zabudowy jestem przed realizacją i też sama projektuję, okap i płytę z piekarnikiem rzuciłam na jedną ścianę, tę po lewej, zobaczymy co u mnie wyjdzie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mixtoorka 11:26, 07 lis 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Ale piękne kuchnie Różne ale obie piękne. Fajna kuchnia "w użyciu" ;D u mnie też tak często. Moje dziewczyny też mi bardzo pomagają ;D

Kasiu a jaki zlew masz? I jak Ci się sprawdza?
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mary 19:16, 07 lis 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Szukam pomysłu na lampę w kuchni i tak mi się oko zawiesiło na Twojej. Możesz napisać co to za lampa?

katel napisał(a)

____________________
Marysia - Ogród bez roweru
katel 12:39, 08 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Bardzo dziękuję za wszystkie pochwały , biała kuchnia to było moje wielkie marzenie - projektowałam i planowałam ją przez rok ale bardzo jestem z niej zadowolona i innej niż biała już sobie nie wyobrażam .

iwka napisał(a)
Kasia bardzo ładną masz kuchnię Jak sprawuje Ci się lodówka?

Iwonko lodówka to Beko, nie wiem czy widać - trochę się jej obawiałam ale fajne funkcje (np. dolna prawa strona może być lodówką lub zamrażarką w zależności od tego jak ustawię) i cena, spowodowały że kupiliśmy i od 5 lat sprawuje się wzorowo! Jedyna jej wada to taka że pojemniczki na jajka były do kitu, to je wyjęłam i w ich miejsce wkładam jaja razem z wytłaczarką tylko jej pokrywkę odcinam, no i kostkarka automatyczna jest w środku a nie na zewnątrz.

Agania napisał(a)

Kasiu super prezentuje się Twoja kuchnia, niezła lodówka moje marzenie
Mam pytanko czy otwiera Ci się w całości okno przy tej baterii?...pytam, bo realizacja kuchni dopiero przede mną


Agatko lodówki szukaj takiej jak Ci się marzy (ja przez internet kupowałam wszystkie sprzęty u kilku sprzedawców - było dużo taniej), powiem Ci że jest naprawdę wygodna - blachy z ciastem bez problemu mogę wstawić i to kilka a nie jedną.
Okno nie otwiera się po całości, bateria miała wypadać na środku okna i miało się otwierać ale plany planami a wyszło jak widać ale mam uchylne więc na co dzień z otwieraniem nie ma problemu, przy myciu przy samej futrynie ciężko doczyścić ale to raz na jakiś czas więc nie jest to jakiś dramat. Jeśli będziesz miała okno na wysokości zlewozmywaka to wygodnie jest mieć jakąś firankę bo okno się chlapie (nie tragicznie ale jednak) u mnie firanka to wyłapuje i jest ok.

Agania napisał(a)


Marta super wykorzystałaś każdą wolną przestrzeń, gratuluję kuchni projektankto
Mam podobny układ z oknem do zabudowy jestem przed realizacją i też sama projektuję, okap i płytę z piekarnikiem rzuciłam na jedną ścianę, tę po lewej, zobaczymy co u mnie wyjdzie

Mi też bardzo podoba się kuchnia Marty i ten cudowny blat ja się zdecydowałam na bezobsługowy ale jak tak patrzę to myślę że może i ja kiedyś sobie takie cudo sprawię.

Mixtoorka napisał(a)
Ale piękne kuchnie Różne ale obie piękne. Fajna kuchnia "w użyciu" ;D u mnie też tak często. Moje dziewczyny też mi bardzo pomagają ;D

Kasiu a jaki zlew masz? I jak Ci się sprawdza?

Dzieciaki trzeba wdrażać do prac domowych, żeby czuły się potrzebne , Zuzka tu na zdjęciu miała trochę ponad 2 lata .
Zlew z firmy Schock z powłoką cristadur - jak potrzebujesz to znajdę nazwę modelu ale mi się wydaje że ta powłoka jest najważniejsza, bo chroni przed zachodzeniem kamienia a jeśli o to chodzi to naprawdę świetnie się sprawuje (wodę mam twardą). Mam jeden mały odprysk bo nóż upuściłam ostrzem do dołu i maleńki kawałek odleciał (trzeba się przyjrzeć żeby to zobaczyć) ale tylko raz (a upuściłam nie raz) a i garnek mi kilka razy wypadł i huknęło strasznie ale nic się nie stało. Ja dużo gotuję i jest naprawdę porządnie eksploatowany - tak zlew jak i cała kuchnia .

MariBere napisał(a)
Szukam pomysłu na lampę w kuchni i tak mi się oko zawiesiło na Twojej. Możesz napisać co to za lampa?


To Cinnamon firmy Massive ale nie wiem czy jeszcze są dostępne, bo my ją jeszcze ze starej kuchni zabraliśmy ma na pewno ponad 7 lat a wydaje mi się że nawet więcej.

Jeszcze wrzucę lampę samoróbkę, wiadomo przy wykańczaniu kasy już nie było to do wiatrołapu sama robiłam - sznurka mi zabrakło to sweterek sprułam .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
zieloniutka 14:26, 08 lis 2016

Dołączył: 26 kwi 2014
Posty: 271
katel napisał(a)


Jeszcze wrzucę lampę samoróbkę, wiadomo przy wykańczaniu kasy już nie było to do wiatrołapu sama robiłam - sznurka mi zabrakło to sweterek sprułam .


Rety jak się robi taką czadową lampę?
____________________
Zuza Lipny ogród czy ogród z lipą
katel 18:17, 08 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
zieloniutka napisał(a)


Rety jak się robi taką czadową lampę?

W necie są instrukcje, dla mnie najtrudniejsze było znalezienie balona bo lampa miała być duża i okrągła a potem to już idzie, pamiętaj żeby odczekać do wyschnięcia kleju bo może się pomarszczyć. Zawiesie kupiłam w markecie a jak by nie było to w elektrycznym na pewno dostaniesz . Moja jest z dwóch grubości sznurka bo miała być z takiego grubego ale za mało go kupiłam i w akcie desperacji poprułam stary sweterek bo byłam w trakcie jej robienia i nie chciałam jej tak w połowie zostawiać. potem farba w sprayu i wszystko .
https://www.google.pl/search?q=lampa+ze+sznurka&espv=2&biw=1349&bih=600&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwis_sq205nQAhXC1ywKHVAPCsEQ_AUIBigB#imgrc=_
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Mixtoorka 19:35, 08 lis 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Kasiu extra lampa! Pięknie Ci wyszła. Podziwiam Dziekuję za informacje o zlewie i lodówce. Też nam się podoba, jednak mam obawy co do producenta. Dobrze usłyszeć, że wszystko z nią ok.

Ostatnio chwaliłam swoją zmywarke i jeszcze tego samego dnia sie zepsuła, po 6 latach co prawda, ale....grrrr. A w planach miałam ją przenieść do nowej kuchni.....
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
katel 19:59, 08 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Powiem Ci ,że i ja mam obawy co do wszystkich sprzętów, mówią że teraz sprzęty średnio 5 lat "żyją" a my wszystkie właśnie 5 lat temu kupiliśmy i aż się boje, żeby się nie posypały po kolei - w pralce wyświetlacz właśnie zaczął szwankować ale cała reszta póki co działa - zobaczymy. Co do Beko to dużo czytałam i opinie były takie że te lodówki SBS to taki ich produkt flagowy więc są solidnie zrobione.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies