Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi

Evchen 23:03, 19 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
No Betysiu.... Już teraz na samotność narzekać nie możesz Wręcz przeciwnie - nie opędzisz się od nas!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
marzena 23:04, 19 cze 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Betysia
sympatyczny i interesujący ogród z własną i juz dość długą historią...
piękne rośliny tez takie lubię
lawendy i murki są również moimi ulubionymi...
pozdrawiam
____________________
marzena O....!
jotka 23:07, 19 cze 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
betysia napisał(a)
Ok, juz znalzlam mape ... ale jak ja jestem daleko....na samym koncu, prawie do oceanu wpadam


Nie tak daleko dla wirtualnych podróży Ciekawie u Ciebie, więc bez przerwy będziesz miała gości A wtedy odległość nie ma znaczenia
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
monteverde 23:17, 19 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Hej Betysiu, dzięki za odwiedziny w moim wątku zapraszam jak tylko będziesz miała ochotę wczoraj miałam jeszcze podać Tobie ten link ale była u mnie burza i właśnie jak pisałam do Ciebie post wyłączono prąd. Po lewej stronie znajdziesz róże francuskie Delbard'a i Orarda w zależności jakie chcesz oglądać klikasz na nie, może tam znajdziesz swoją różę żółto różową i inne http://rosaplant.pl/roze/c,30080,1
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
majkel0326 23:18, 19 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Witaj Betysiu! Właśnie przeczytałam cały Twój wątek,bardzo mnie wciągnęła twoja historia.Róże pokazałaś cudowne,pozostałe rośliny również.Francja to dla mnie obcy temat,Twój wątek mi ją przybliży.Będę zaglądać
____________________
Maja - Moje roślinki
andziulka 23:27, 19 cze 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Beatko. Ogromnie się cieszę, że jest ktoś z Francji na Ogrodowisku. To miejsce jest mi szczególnie bliskie sercu. Mieszka tam od 20 lat moja kochana siostrzyczka Znam tamte klimaty. Pierwszy raz u siostry jadłam figi prosto z drzewa Jestem pewna, że stworzysz tam raj na ziemi i będziesz szczęśliwa. Życzę Ci tego z całego serca Będę do Ciebie często zaglądać. Piękne masz róże
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Lena 23:31, 19 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
betysia napisał(a)
i tak troszke lawendowo... choc zbiera sie na burze...



O raju!!!!!!!!!!!!!!!
Francuska piękność z niebieskimi okiennicami - co ty nam nagadałaś o jakimś starym domu?Co ,gdzie ,kiedy?
Jak ja kocham takie klimaty...biała elewacja w objęciach pnączy..do tego podstawowa "francuska lawenda"...


Zajrzałam zaciekawiona tytułem...i wsiąkłam Cudowna historia Twojej przeprowadzki, walki o ogród, kociaka...chcę czytac jeszcze i jeszcze...i jako wścibska pseudo-dekoratorka i maniaczka wnętrz chcę zajrzeć przez turkusowe okiennice do środka i odkrywać skarby, których zapewne ogrom w domu Wybacz moje wścibstwo, ale wręcz mnie skręca na samą myśl co może kryć stary francuski dom

Ogród wygląda zjawiskowo, nie tylko dzięki egzotycznym dla nas drzewom, i krzewom, ale dzięki Waszym rękom i sercom, które dajecie temu zakątkowi na ziemi....będę stałą podczytywaczką na milion procent



Ana..z ust mi to wyjęłaś - też jestem maniaczką wnętrzarską i kusi ujrzeć ten wspaniały dom od środka...

Betysiu skradłaś mi serducho swoją historią
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Madzenka 00:03, 20 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Betysiu wsiąkłaś już w ogrodowisko, zostałaś porażona wirusem i lekarstwa na niego nie ma. Każdą nową osobe lojalnie uprzedzam i nikt nie słucha....
Piękna opowieść, piękny kraj, pięknie piszesz
Ruch u Ciebie w wątku jak przed Luwrem Będę zaglądać, gdyż baaardzo ciekawa jestem rozowju miłości do ogrodu i do tego pięknego kraju
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
KasiaBialofi... 07:14, 20 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Nie mogę oderwać się od Twojej historii. A córka głodna o śniadanie woła. Nic to. Jeszcze tu wrócę gdy wszyscy spać pójdą Wisteria zachwycająca.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
iwonaz 07:52, 20 cze 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Kotek wymiata ...aż ciepło mi się na serduchu zrobiło po wątku z sąsiadem...a poczucie samotności wkrótce minie...
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies