Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

Anita1978 22:11, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdzia napisał(a)


Mój tez był mały , zobaczysz jak szybko urosną.

Mówisz? No to poczekam!
____________________
ogródek Anity
MagdalenaK8 22:12, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Anitko jestem, macham i zachwycam się.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Anita1978 22:13, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Agatan24 napisał(a)
Witam się
Ślicznie, pięknie brak mi słów. Trawa cudowna takiej zieleni jeszcze nie widziałam.

Uwielbiam patrzeć na ogrody innych i marzę że u mnie też kiedyś tak będzie.

Widziałam że pod różami masz korę a ja gdzieś czytałam że kora nie za bardzo nadaje się pod róże i się zastanawiam co mam zrobić?

Pozdrawiam i zapraszam do mnie

Cieszę sie , ze ci sie podoba, to miłe, choć do pięknych ogrodów tu na forum mu jeszcze daaaaleko.....trawka zieloniutka, to fakt!
Muszę zajrzeć do ciebie! Pozdrawiam
____________________
ogródek Anity
Anita1978 22:14, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Krys napisał(a)
Anitko byłam i podziwiam kolorową wiosnę u Ciebie,tulipki przecudne

No tulipki królują teraz
____________________
ogródek Anity
Anita1978 22:15, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Edyta10 napisał(a)
Anitko, piękne masz kępy tulipanów, trawka jak soczyście zielona, ale zające to już mnie powaliły-super są

Zające i mnie urzekły....dlatego zamieszkały u mnie
____________________
ogródek Anity
Margarete 22:35, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anitko slicznie u ciebie, a te rózowe naprawde ładne, Irenka ma rację ale powalcz z dostawca przecież z ziemi ci nie każe wykopywac i zwracać......chyba....!? A może da jakis gratis w zamian za pomyłkę....

Dzieki za fotki mojej "chrześnicy"
Moja magnolia po dzisiejszej burzy starciła wszystkie kwiaty a tulipany......szkoda gadac, grad spustoszenie zrobił wśród tych rozwiniętych, takie wiatraki-roztrzepańce z nich zostały..........wrzuciłam foty u siebie po burzy.
A u ciebie nie narozrabiało w ogrodzie ? blisko ode mnie jestes przecież..........

A i jeszcze mam pytanie co to jest to co kwitnie na czerwono obok szafirków na której z dzisiejszych fotek ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Anita1978 22:40, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)
Anitko slicznie u ciebie, a te rózowe naprawde ładne, Irenka ma rację ale powalcz z dostawca przecież z ziemi ci nie każe wykopywac i zwracać......chyba....!? A może da jakis gratis w zamian za pomyłkę....

Dzieki za fotki mojej "chrześnicy"
Moja magnolia po dzisiejszej burzy starciła wszystkie kwiaty a tulipany......szkoda gadac, grad spustoszenie zrobił wśród tych rozwiniętych, takie wiatraki-roztrzepańce z nich zostały..........wrzuciłam foty u siebie po burzy.
A u ciebie nie narozrabiało w ogrodzie ? blisko ode mnie jestes przecież..........

A i jeszcze mam pytanie co to jest to co kwitnie na czerwono obok szafirków na której z dzisiejszych
fotek ?

O burzy napisałam u ciebie....a to co kwitnie na czerwońo to chyba rh miniaturki jakieś-nie wiem, bo to z ery przedogrodowiskowej....Bożenka sie wypowie jak przyjedziecie do mnie na pokaz róż!
____________________
ogródek Anity
Margarete 23:11, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anita1978 napisał(a)

O burzy napisałam u ciebie....a to co kwitnie na czerwońo to chyba rh miniaturki jakieś-nie wiem, bo to z ery przedogrodowiskowej....Bożenka sie wypowie jak przyjedziecie do mnie na pokaz róż!


Juz sie nie moge doczekac tych twoich róz, choc ja jestem nie zwiazana z nimi emocjonalnie tak jak ty.... a ty to pewnie tez przebieasz juz nogami żeby jak najpredzej zakwitły.....szczególnie te nowe........

Tak samo jak ja nie mogłam doczekac sie tulipanów bo nie wiedziałam jak bedą wyglądać w naturze w porównaniu do obrazka, ciekawośc mnie zżerała............no i zobaczyłam............i chwatit !
Sorry ale mam dzis wisielczy humor, w pracy dużo roboty, do tego złosliwa koleżanka w pokoju odreagowująca na nas swoje osobiste frustracje (przeprosiła mnie na koniec dnia pracy ale co mi nerwów napsuła... to moje) a do tego ta rozpierducha po burzy.........idę spac i jak Scarlet Ohara z "Przeminęło z wiatrem" mówiła : "pomysle o tym jutro, jutro bedzie nowy lepszy dzien.."
Spadam, dobranoc !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
MagdalenaK8 13:08, 24 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Hi hi hi...jak mnie dzień przerasta też tak mówię jak Scarlet "pomyślę o tym jutro".
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Anita1978 16:13, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Margarete napisał(a)


Juz sie nie moge doczekac tych twoich róz, choc ja jestem nie zwiazana z nimi emocjonalnie tak jak ty.... a ty to pewnie tez przebieasz juz nogami żeby jak najpredzej zakwitły.....szczególnie te nowe........

Tak samo jak ja nie mogłam doczekac sie tulipanów bo nie wiedziałam jak bedą wyglądać w naturze w porównaniu do obrazka, ciekawośc mnie zżerała............no i zobaczyłam............i chwatit !
Sorry ale mam dzis wisielczy humor, w pracy dużo roboty, do tego złosliwa koleżanka w pokoju odreagowująca na nas swoje osobiste frustracje (przeprosiła mnie na koniec dnia pracy ale co mi nerwów napsuła... to moje) a do tego ta rozpierducha po burzy.........idę spac i jak Scarlet Ohara z "Przeminęło z wiatrem" mówiła : "pomysle o tym jutro, jutro bedzie nowy lepszy dzien.."
Spadam, dobranoc !

Nawet pasujesz na taką Scarlet
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies