Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Gardenarium 18:47, 24 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja także pozdrawiam i dziękuję za "ujawnienie" i miłe słowa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lublinianka 19:52, 25 sty 2014


Dołączył: 25 sty 2014
Posty: 28
witam i ja
zwą mnie Maga, zakochana w roślinach jestem od zawsze, w kawałku mojego mini ogródeczka od roku, a w możliwości szukania porad od niedawna
Danusiu, pozwól, że będę towarzyszyć we własnej oraz innych przygodach z zielenią
pozdrawiam wszystkich "Tubylców"
Sabina76 16:22, 26 sty 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Witam Wszystkich serdecznie! Po kilku miesiącach odwiedzania Waszych cudownych ogrodów w końcu zdecydowałam się zrobic kolejny krok rejestrując się a tym samym przedstawić, bo coś mi sie wydaje, że jednak nie dam bez Was rady. Mam na imię Sabina i do niedawna jeszcze nie przypuszczałam że tak mnie to wciągnie. Nie wiem jak to się stało, ale w trakcie budowy domu zaczęłam myśleć o ogrodzie - ja, zupełna noga w tym temacie. Tak więc, jeszcze blokers ale już niedługo całkowicie na swoim kawałku ogrodu Witam
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
szemusia 14:03, 27 sty 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Witam, mam na imię Renata. Podglądam Was już od dobrych kilku miesięcy (mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe?). Wasze ogrody są wspaniałe, a ja, odkąd znalazłam Ogrodowisko, staram się skrzętnie korzystać z Waszych cennych doświadczeń i ogromnej wiedzy Szefowej. Jednak jak same/sami dobrze wiecie – nie jest to takie proste. Dlatego też nie pogniewajcie się, ale czasami będę Was prosić o pomoc.
Wątek? Może w przyszłości. Na razie brak zdjęć – niestety fotografowanie ogrodu nie było dotąd moja pasją.
Co mi się podoba? Nie będę oryginalna jak powiem, że do czasu odkrycia Ogrodowiska (era „przed”) myślałam, że w ogrodzie muszę mieć wszystko. Teraz (czytaj „era po”) wiem, że najważniejszy jest dekalog Danusi.
To tyle o mnie.
Uff, pierwszy krok zrobiony
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Gardenarium 12:19, 30 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pierwszy krok jest najtrudniejszy. Teraz same przyjemności
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ReniusS 20:35, 01 lut 2014


Dołączył: 01 lut 2014
Posty: 4
Witam, mam na imię Renata. Lubię zaglądać do Ogrodowiska, cieszy mnie że znalazłam się w tak wspaniałym gronie. Moja choroba to "OGRODOZA" i uwielbiam z nią żyć. Zaraziłam się nią od mojej kochanej Mamy ♥ i mam nadzieję, że moje dziewczyny też ją "złapią"
Pozdriawiam wszystkich. ReniusS
____________________
To co lubię
Gardenarium 20:49, 02 lut 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, mój syn wciągnął się w domowe, może to się rozwinie, Ucz dziewczynki

Zlikwiduj spacje (odstępy) w podpisie bo link nie działa. A ja chyba Ci zrobiłam podpis, nazwę masz z błębem lubie nie lubię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majka07 22:59, 05 lut 2014

Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 4
witam wszystkich i pozdrawiam-na ogrodowisku jestem z Wami od 2lat i nie wypada tak ciagle podgladac na imie mam Malgosia-mam 18 lat i ...sci lat doswiadczenia moja pasja ogrodnicza zaczela sie 16 lat temu ale nie w moim ogrodku(u brata)-po dlugim czasie postanowilismy kupic cos swojego i tak od 2007 jestem szczesliwa posiadaczka dzialki 16 ar tylko troche szkoda ze daleko od domu (110km)i nie moge tak jak wiekszosc forumowiczow cieszyc sie codziennie praca w ogrodzie no tyle na poczatek mam nadzieje ze sie reszty naucze-pozdr
____________________
majka
vagnieszka 11:43, 06 lut 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Witam wszystkich cieplutko Przeczytałam z zapartym tchem posty w temacie projektowania i zagospodarowywania ogrodów i jestem pod wieeelkim wrażeniem Pomysłowość, twórczość, gust i smak oraz wiedza i doświadczenie Forumowiczów mnie po prostu powala.
Tak mi się w życiu porobiło, że po rozwodzie jestem niejako zmuszona od nowa urządzać ogród. Wiem jednak, że jest on mój, dla mnie i ja mam się w nim dobrze czuć. Zapału mi nie brakuje, samozaparcia i uporu również nie - wiele rzeczy w domu (od stanu surowego do prawie ugutowanego) zrobiłam sama. Taras jej mojej i moich dzieci robotą, wylewałam wylewki, kładłam gładzie i panele, więc praca nie jest mi obca.
Trochę rzeczy w ogrodzie też już zrobiłam, ale wieeeeele jeszcze przede mną. I tu, nie ukrywam, liczę na Waszą Kochani pomoc, rady, sugestie i wskazówki. Chcę miło spędzać czas w swoim ogródku, czuć się w nim, jak na permanentnym urlopie
Uwielbiam iglaki, rh, róże i hortensje. Mam też parę borówek, truskawek, agrest i drzewka owocowe. Na wiosnę planuję wsadzić pomidory (kiełkują już na parapetach )
Nie mogę się doczekać wiosny i grzebania w ziemi Odpoczywam przy takiej pracy.



____________________
Agulek Mój "ogród"
eugenia_stef... 22:00, 06 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Witam serdecznie wszystkich jestem z Wami od kilku dni .
Genia
____________________
Kolorowy Ogród Geni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies