Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

bogumila 19:53, 08 kwi 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Zaglądam...podglądam...podziwiam ciemierniki...
Trochę popadało,pogrzmiało...wyrzuciło nas z Z. ....i dalej nic,deszczu brak.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Bogdzia 20:04, 08 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
MagdalenaK8 napisał(a)
Bogdziu zaglądam. Cieszę się że pada deszczyk u Ciebie . U mnie też popadało ale niewiele...ale cieszę się że chociaż tyle.
Pozdrawiam


Ja deszczem jestem zachwycona mimo ze wszystko dziś podlaliśmy ale to nie to samo co deszcz. Pozdrawiam .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:05, 08 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
bogumila_bienko napisał(a)
Zaglądam...podglądam...podziwiam ciemierniki...
Trochę popadało,pogrzmiało...wyrzuciło nas z Z. ....i dalej nic,deszczu brak.


A u mnie dwa razy zagrzmiało ale troche popadało. Bardzo sie tym cieszę , moze jeszcze i u Ciebie popada bo podobno takie przelotne deszcze maja byc przez kilka dni. Pozdrawiam Bogusiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:11, 08 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Pierwiosnki, ciemierniki, fotki na dobranoc pooglądałam i pozachwycałam się, deszczyku u mnie nie widać, a przydałby się. Pozdrawiam Bogdziu.


Jak to nie widac to jak szedł do mnie to nie szedł przez Kutno? Musi i u Ciebie popadac bo to najlepsze dla roślinek , podmucham w Twoja stronę , moze dojdzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 20:13, 08 kwi 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bożenko dziś u ciebie dużo czytania, a ja tak lubię pismo obrazkowe
buziolki
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Nikita 20:26, 08 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdzia, u mnie od godziny leje...zrobiło się szaro, ulicą rzeczka płynie, nawet grzmiało...
Roślinki wdzięczne będą, bo strasznie sucho było i pewnie jutro eksplodują zielenią
Buziaki zostawiam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
justajusta 20:47, 08 kwi 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Bogdzia napisał(a)


To mieszanka majaca za zadanie odżywic rododendrony. Składa sie z Florowitu takiego dla wszystkich roślin ( w płynie) oraz Pinivitu i żelaza , wszystko do oprysków dolistnych, tu masz zdjecia.





Można zamiast tych trzech skladników opryskac tym z lewej strony na drugim zdjęciu ale ja wolę mieszanke tych trzech.

Dzięki za odpowiedź, chociaż nie wiem czy to pomoże mojemu rh, nie wiem co mu jest. Zrobię zdjęcie i poproszę Cię o pomoc.
____________________
Justa
Bogdzia 20:52, 08 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Bożenko dziś u ciebie dużo czytania, a ja tak lubię pismo obrazkowe
buziolki


Zaraz wstawię jakieś zdjecia .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:53, 08 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nikita napisał(a)
Bogdzia, u mnie od godziny leje...zrobiło się szaro, ulicą rzeczka płynie, nawet grzmiało...
Roślinki wdzięczne będą, bo strasznie sucho było i pewnie jutro eksplodują zielenią
Buziaki zostawiam


U mnie dwa razy zagrzmiało i potem padało nawet dośc solidnie choc niezbyt długo , tez mam nadzieję ze jutro zastane całkiem inny rozkwitniety ogród.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:55, 08 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
justajusta napisał(a)

Dzięki za odpowiedź, chociaż nie wiem czy to pomoże mojemu rh, nie wiem co mu jest. Zrobię zdjęcie i poproszę Cię o pomoc.


Zrób zdjęcie ale najpierw powiedz czy posadziłaś do kwaśnej ziemi? tzn do ziemi wymieszanej z kwasnym torfem. I czy Twoja ziemia na działce to nie jest ciężka glina?-bo rh takiej ziemi nie lubią.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies