Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 19:28, 21 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)


Franczeska


Franceska.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:29, 21 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ZielonaAnia75 napisał(a)


Nie przeżyję, że mnie nie będzie u Ciebie na spotkaniu ogrodomaniaków!!! Takie widoki mnie ominą!!! Pięknie, bosko, uroczo, wyśmienicie... brakuje synonimów.

Bogdziu a jak nazywa się ten cudny krzewik na zdjęciu powyżej? Chyba bym się na niego skusiła...


To piwonia krzewiasta , piękna ale krótko kwitnie , krócej nawet niż bylinowe ale za jej piękno warto ja miec.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:30, 21 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Asiuniaa napisał(a)
Bogdziu jak w raju - cudnie , macham, u mnie też zaczęły kwitnąć


To też masz cudnie jak w raju.Pozdrówka.
Nie oglądam tv ale dzis idę na debate, będe później.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
viva 20:21, 21 maj 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Bogdziu, na forum ostatnio mało bywam ale Ciebie zawsze podglądam Widziałam wiosenne zakupy piwoniowe
Masz tak, sama nie wiem jak to określić, rajsko, niebiańsko Trudno mi sobie wyobrazić jak zachowywałabym się gdybym miała taki raj w swoim ogrodzie. Teraz nie powinnaś nic robić tylko spacerować po swoim ogrodzie i napawać się jego widokami. Ale pewnie zajęta jesteś przygotowaniem spotkania
Dziękuję za relacje wyjazdowe Troszkę z Wami wirtualnie podróżowałam
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Urszulla 20:53, 21 maj 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880




Bogdziu, obejrzałam Wasze wojaże po prostu wspaniałe chwile przeżyłyście dzięki tym fotkom przeniosłam się w okolice do których chyba bym sama nigdy nie pojechała bo bym ich nie znała
azalie obsypane u Ciebie niesamowicie

a na tej fotce po lewej to też Franceska?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
boguslawa_ma... 20:57, 21 maj 2015


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ogród pięknie przygotowany na przyjazd gości ,słoneczka życzę
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Bogdzia 21:21, 21 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
viva napisał(a)
Bogdziu, na forum ostatnio mało bywam ale Ciebie zawsze podglądam Widziałam wiosenne zakupy piwoniowe
Masz tak, sama nie wiem jak to określić, rajsko, niebiańsko Trudno mi sobie wyobrazić jak zachowywałabym się gdybym miała taki raj w swoim ogrodzie. Teraz nie powinnaś nic robić tylko spacerować po swoim ogrodzie i napawać się jego widokami. Ale pewnie zajęta jesteś przygotowaniem spotkania
Dziękuję za relacje wyjazdowe Troszkę z Wami wirtualnie podróżowałam


Jak ja sie cieszę widząc tu Ciebie.Wszystko co piszesz najbardziej odnosi sie nie do mojego a Twojego ogrodu ale i ja troszke z tego zabiore. Jest kolorowo , w miare ciepło i czego chciec więcej, taki mały prywatny raj. Kazdy go ma kto kocha ogród.Przygotowania owszem muszą byc , w końcu bedą mili goscie, a do soboty już bardzo blisko. Mam pytanie ale napisze na pw. Buziaki ślę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zbigniew_gazda 21:23, 21 maj 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Melduję się też i podziwiam. Aaaa i zakwitła drzewiasta. Ale cudna i ile ma kwiatów. Tak jak piszesz- warto czekać aby zobaczyć te olbrzymie kwiaty.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Bogdzia 21:30, 21 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)




Bogdziu, obejrzałam Wasze wojaże po prostu wspaniałe chwile przeżyłyście dzięki tym fotkom przeniosłam się w okolice do których chyba bym sama nigdy nie pojechała bo bym ich nie znała
azalie obsypane u Ciebie niesamowicie

a na tej fotce po lewej to też Franceska?


To Nova Zembla. Na poczatku jest ciemniejsza , potem nieco jaśnieje. Wycieczka była wspaniala.Pozdrawiam Ula serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:34, 21 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zbigniew_gazda napisał(a)
Melduję się też i podziwiam. Aaaa i zakwitła drzewiasta. Ale cudna i ile ma kwiatów. Tak jak piszesz- warto czekać aby zobaczyć te olbrzymie kwiaty.


Jeszcze dwie mają paczki , zółta i różowa.Marzy mi sie jakis fiolet, bordo i mam nadzieje na dwie lub trzy też bardzo ładne , moze sie uda, a w przyszłym roku może mi zakwitna piwonie od Mariusza bo pięknie rosna juz sie martwie ze za blisko je posadziłam.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies