Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:12, 14 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)

Ja wiem, że miałabyś ochotę

Proszę, oto Haaga (pozwijane toto, jakby pić ciągle chciała), zaraz obok Purple Splendour...





Wiem, że te przypalone liście odpadną i nowe będą...ale mnie to zwinięcie liści martwi...a może ona tak ma???

Edit. Bogdziu...ale robisz zdjęcia!!! Pierwsza klasa!!!


Te żółte liscie oberwij. Nie jest tak źle jak myślisz bo to co uważasz za najwiekszą wadę to normalna cecha tego rh, młodsze liscie są tak podwinięte a im starsze tym bardziej wyprostowane. Odnosnie podlewania to mówiłam Ci będąc tam że otocz tym węzem rh dookoła bo mu wody nie wystarczy jak ma tylko z jednej strony, nie wiem czy to poprawiłas i czy wogóle pamietalas przy tylu gościach?Liscie za szybko mu zółkną moze byc niedożywiony lub ma za mało wody ale nawozu juz żadnego nie dawaj bo juz za późno na nawozy.Obejrzymy go na wiosnę i zadecydujemy co dalej ale pamietaj o podlaniu przed zimą.Purple ma nowe przyrosty , trzeba podlewac zeby nie zwiedły ale ładnie wyglada u Ciebie jak na takiego delikatesa.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Basilikum 21:30, 14 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
modraszkowe fotki cudowne zaparlo mi dech w piersiach
chcialöabym takie fotki robic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasya 21:33, 14 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42605
Bogdzia napisał(a)


Owszem widziałam i pojąc nie moge jak mogliscie nic nie powiedziec , mogłas przeciez zabrac liliowce a może i rh dla Ani. Byłas samochodem????


nie...Renia mnie przywiozla i odwiozla i wykorzystalam taka okazje na maxa
w 1 dzien 6 ogrodow...od switu do nocy
nie mowilam...bo nijak nie dalabym rady przyjechac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
asiak 21:33, 14 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Zdjęcia sikoreczki przecudne
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Bogdzia 22:05, 14 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Basilikum napisał(a)
modraszkowe fotki cudowne zaparlo mi dech w piersiach
chcialöabym takie fotki robic


Nieco lepszy aparat i nie ma problemu
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:06, 14 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasya napisał(a)


nie...Renia mnie przywiozla i odwiozla i wykorzystalam taka okazje na maxa
w 1 dzien 6 ogrodow...od switu do nocy
nie mowilam...bo nijak nie dalabym rady przyjechac


Myślałam ze byłas swoim samochodem.To Ci Renia prezent zrobiła ładny i fajny dzień miałyscie .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 22:07, 14 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asiak napisał(a)
Zdjęcia sikoreczki przecudne


Miło mi ze sie podoba.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 22:50, 14 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zdjęcie modraszki zachwycajace
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gosia_w_ogro... 01:50, 15 sie 2016

Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 82
a tutaj jeszcze piękniej...
____________________
Gosia Gosia w ogrodzie
Kindzia 07:49, 15 sie 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)


Te żółte liscie oberwij. Nie jest tak źle jak myślisz bo to co uważasz za najwiekszą wadę to normalna cecha tego rh, młodsze liscie są tak podwinięte a im starsze tym bardziej wyprostowane. Odnosnie podlewania to mówiłam Ci będąc tam że otocz tym węzem rh dookoła bo mu wody nie wystarczy jak ma tylko z jednej strony, nie wiem czy to poprawiłas i czy wogóle pamietalas przy tylu gościach?Liscie za szybko mu zółkną moze byc niedożywiony lub ma za mało wody ale nawozu juz żadnego nie dawaj bo juz za późno na nawozy.Obejrzymy go na wiosnę i zadecydujemy co dalej ale pamietaj o podlaniu przed zimą.Purple ma nowe przyrosty , trzeba podlewac zeby nie zwiedły ale ładnie wyglada u Ciebie jak na takiego delikatesa.


Mam oberwać, dobrze, dzisiaj to zrobię, nie wiedziałam.
Nie pamiętam, że coś mówiłaś o tej linii kroplującej...ale nie mam możliwości żeby im tam dołożyć. Z jednej sekcji może iść 150 metrów i z tej sekcji tyle mam. Będę podlewać je dodatkowo z węża, trudno.
Już mi to przez myśl przeszło, że z tymi liśćmi to może tak ma, cieszę się że to potwierdziłaś
Nawoziłam pod koniec czerwca, to nie powinny mieć braków...

Z Purple jestem dumna

Dziękuję Bogdziu, buziak
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies