Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nad Rozlewiskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad Rozlewiskiem

Tess 02:04, 28 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Evchen napisał(a)
Tereniu...
zasiedziałam się u Ciebie... ostatnio przejrzałam krajobrazy - z braku czasu.. i wstyd mi jest.. bo historia ogrodu jest piękniejsza nawet niż ogród... !.. Widoki są cudne...ale Ty potrafisz je pokazać. ... tak, że widać to,co niewidoczne dla oczu...
dziękuję!....


Ewuś, normalnie się wzruszyłam... To Twoje "dziękuję" mnie rozwaliło doszczętnie.

Czekaj, muszę się pozbierać.

No, już

Oczywiście, że historia jest piękniejsza, niż ogród, bo:

- historię napisał Los, tkając jak pajęczynę ludzkie ścieżki,

- ogród nie jest piękny, i ja mam tego świadomość. Piękno jest wokół niego. Ale właśnie to mnie urzekło i urzeka nieustająco

Ogród dopiero będzie piękny, zajmuję się nim przecież dopiero trzeci rok (przy czym pierwszy to było tylko przez połowę lata i zajmowanie polegało w zasadzie tylko na odchwaszczeniu i usunięciu tego, co było na czymś, co kiedyś było trawnikiem)

Dzięki za to, że przeczytałaś i za to, co napisałaś
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
AgnieszkaBK 12:38, 28 lip 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Teresko, nie nadążam zaglądać do ulubionych wątków, ostatnio odwiedzałam Twój drugi wątek, zajrzałam do Evchen, Boćka i jeszcze kilku osób,poczytałam o klubie.... ale nie wpisuję się, bo brakuje mi czasu Jednak jak zaglądam do tego wątku i czytam nadbużańskie opowieści....oglądam zdjęcia... to spływa na mnie wielki spokój....jakbym tam w tej chwili była.... pisz jak najwięcej i pokazuj, bo jest co Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Tess 14:57, 28 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Aguś, niepotrzebne te wyjasnienia.
Przecież ja też tu jestem, wiem, ile czasu potrzeba na wizyty, rewizyty, wymianę doświadczeń, uzyskanie wiedzy.
Też nie zawsze sie wpisuję
Z tych samych powodów

Mnie cieszy sam fakt, że mnie odwiedzacie
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Gardenarium 15:24, 28 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
O jakim klubie mówicie ?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monitka 15:30, 28 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Danusiu o klubie zakręconych 20 latek obołżonych vatem

Teresko melduję się i ja historia działki, wzruszająca...
Widoki niesamowite!!!!można napaść oczy i wyobrazić sobie ten klimat
No i sama działeczka niczego sobie, sporo dużych roślin już jest teraz tylko dopieszczanie
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
bociek 16:37, 28 lip 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Helol Co u Ciebie??? Na pewno lezakujecie i cieszycie sie z pogody nad rozlewiskiem Macham z gory
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Tess 00:58, 29 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
bociek napisał(a)
Helol Co u Ciebie??? Na pewno lezakujecie i cieszycie sie z pogody nad rozlewiskiem Macham z gory



A czego Ty Bociek, po moim niebie latasz?


Nie, nie leżakujemy nad rozlewiskiem.
W domu jestem i umarta z gorąca też jestem

Jutro będę umierać z gorąca poza miastem, na Rawce.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monteverde 01:22, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tess napisał(a)

Tereniu nie poluję z broni tylko z aparatu, ale teraz już nie bo zdrowie coraz gorsze i nie wypuszczam się na takie eskapady, ale mam na swoim koncie wybudowana ambonę kiedyś bardzo często obserwowałam las i jego mieszkańców a ta akcja z jeleniami miała miejsce jakieś 30 lat temu została w pamięci, czego człowiek nie robił jak był piękny i młody


Ojtam, ojtam
nadal jesteśmy piękne i młode
To tylko ciało mdłe, duchem młódki jesteśmy przecież

Piękną pasję miałaś No a tą amboną mnie zabiłaś Sama ją wybudowałaś?


Z pomocnikiem
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
wanda7 18:24, 29 lip 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Zajrzałam, czy są jakieś nowe piękne zdjęcia. No nic, wpadnę jutro
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
ana_art 18:36, 29 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
pewnie że boćki lataja po moim niiebie ba nawet calkiem nisko tuż nad płotem fajnie patrzeć na nie, wygladaja tak majestatycznie. Ostatnio dowiedzialam się że stodoła na której jest gniazdo bedzie rozebrana i stanie tam dom...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies