Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Mathildis 20:47, 02 paź 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
admete napisał(a)

(..)

Tak jak piszesz, żeby mi kamienie nie wpadły w dobrą przebrana łapkami ziemię i dlatego żeby łubin został tam gdzie jest
(...)



A wydawało mi się, że łubin to raczej się rozsiewa niż rozchodzi rozłogami...

Zazdroszczę takiego pomocnika .... ja też śyśko sama...

A na oglądanie zdjęć cebulowych też się zapisuję - chcę siedzieć w pierwszym rzędzie, żeby nikt mi nie zasłaniał, więc teraz chyba najlepszy moment na rezerwację

P.S. skoro już jakaś nornica się pojawiła, to ja profilaktycznie rozsypałabym nieco trutki tu i ówdzie...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 20:48, 02 paź 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
admete napisał(a)


Przemuś baaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję.

Tak sobie myślę, że na innych wątkach oglądałam sporo pięknych cebulowych rabat na wiosnę, ale chyba tylko ja jestem taka wariatka że fotorelacjonuję ich sadzenie hahahahahaha.

Ale już tak mam, lubię mieć wszystko zachowane na fotkach i ciesze się że mogę się jeszcze do tego tym z Wami dzielić


Fotorelacja bardzo potrzebna - mobilizujesz mnie do pracy
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
nicol21 21:22, 02 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Wow! działasz nieustannie! Ale wiosną będzie super! Extra, że tata tyle Ci pomógł i ważne że najcięższe rzeczy już za Tobą. A w jakim kolorze będziesz miała Rh tam gdzie sadziłaś tulipy? Nie pamiętam... albo nie wiem... wypoczełaś czy może działałaś dalej?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lenka 00:44, 03 paź 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Aguś super,że pokazujesz jak sadzisz cebule, bardzo się przydają takie fotorelacje, bo np ja nie bardzo wiedziałam jak się zabrać za sadzenie a sadzarkę to miałam pierwszy raz w dłoni..
No.. więc posadziłam tylko 300 cebulek ale też ledwo żyję....
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
admete 06:55, 03 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mathildis napisał(a)


A wydawało mi się, że łubin to raczej się rozsiewa niż rozchodzi rozłogami...

Zazdroszczę takiego pomocnika .... ja też śyśko sama...



Pomocnicy już pojechali
Ale pomoc taty była bezcenna
Następna wizyta dopiero za rok


A na oglądanie zdjęć cebulowych też się zapisuję - chcę siedzieć w pierwszym rzędzie, żeby nikt mi nie zasłaniał, więc teraz chyba najlepszy moment na rezerwację




Ok zarezerwowane


P.S. skoro już jakaś nornica się pojawiła, to ja profilaktycznie rozsypałabym nieco trutki tu i ówdzie...


A pies?
Bo mój to odkurzacz, nawet ziemię mi z wiader wyjada jak robię w ogrodzie hahahahaha

Póki co wsadziłam tam bzyczek na nornice a dziś dokupię jeszcze dwa i wsadzę w warzywniku. W zeszłym roku był pod oknami i nornica która grasowała tam 2 lata temu nie pojawiła się
Mam nadzieję że ten sprzęt działa........
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:56, 03 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mathildis napisał(a)


Fotorelacja bardzo potrzebna - mobilizujesz mnie do pracy


O cieszę się
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:57, 03 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
nicol21 napisał(a)
Wow! działasz nieustannie! Ale wiosną będzie super! Extra, że tata tyle Ci pomógł i ważne że najcięższe rzeczy już za Tobą. A w jakim kolorze będziesz miała Rh tam gdzie sadziłaś tulipy? Nie pamiętam... albo nie wiem... wypoczełaś czy może działałaś dalej?


rH są białe

Troszkę wypoczęłam, choć skutki czuję do dziś hahahaha
ale działam dalej - roboty dalej jest huk
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:04, 03 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
lenka napisał(a)
Aguś super,że pokazujesz jak sadzisz cebule, bardzo się przydają takie fotorelacje, bo np ja nie bardzo wiedziałam jak się zabrać za sadzenie a sadzarkę to miałam pierwszy raz w dłoni..
No.. więc posadziłam tylko 300 cebulek ale też ledwo żyję....


Lenko nie tylko, ale aż 300!!!!
Super
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:07, 03 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Wczoraj też coś działałam.
Podzieliłam trawki i zrobiłam z nich mikro sadzonki hahahaha

Jedne wsadziłam na rabacie pod furtką, nie patrzymy na brzydkie hortensje


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:09, 03 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Tak niechcący postawiłam te ciemne koło konwalników i spodobało mi się to połączenie kolorystyczne



Podzieliłam je na 6 sztuk i wsadziłam na końcu

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies