Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Nulka 10:00, 01 paź 2014


Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 199
ja też się nie mogę doczekać wiosny u Agi - będzie bajecznie
____________________
no matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up ........................ mój ogród Raj Ewy (niestety już nie raj)
Magda_ 14:02, 01 paź 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
lubię do Ciebie zaglądać, chociaż robię to cichaczem
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Gardener27 17:21, 01 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agnieszko jesteś niekwestionowaną rekordzistką tej jesieni pod względem nasadzeń cebulowych Chciałbym przenieść się w czasie i już zobaczyć już jak to wszystko kwitnie Niestety nie mam wehikułu czasu i musze czekać do maja Mam tylko nadzieję że nie zeżre mnie ciekawość od środka

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
admete 06:30, 02 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Nulka napisał(a)
Aguś zazdroszczę ci czasu i pomocników. ja muszę ze wszystkim sama - w poniedziałek trochę wcześniej uciekłam z pracy bo miałam od soboty do wsadzenia 15 cisów i 7 kuleczek bukszpanowych i cały czas ogarniam moje nowe rabatki. robiłam do samego wieczora żeby je wszystkie wkopać, został bałagan z ziemi ale już było ciemno. od wczoraj u mnie pada a na wsadzenie czekają cebulki i trawkę jeszcze chciałam podosiewać i jeszcze coś dokupić muszę ale się zdecydować nie mogę. U ciebie ślicznie to wszystko wygląda


Oj nie wszystko - brzydactw nie pokazuję hahahahah


Wczoraj dokupiłam sobie białe hiacynty i szafirki do kompozycji doniczkowej



Ja też myślę teraz o doniczkach


Aguś odpoczywaj i nabieraj sił bo się zaharujesz


Wczoraj robiłam wielkie nic
A rano wstałam i dalej jestem obolała i niewyspana - oj długo trwa regeneracja, nie te lata chyba , aż strach pomysleć co będzie dalej hahahaha
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:34, 02 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Luki napisał(a)
Mam psotanowienie i przestaje narzekać na sadzenie cebul bo przy tym co ty zrobiłaś ja mam wręcz wykopanie dołeczka Podziwiam wytrwałośc w sadzeniu.
Z taką ilością tulipanów wiosna będzie u Ciebie cudowna.


Dzięki Łukasz .

Dokupując nowe cebule sama nie zdawałam sobie sprawy ile mnie roboty czeka .

Jak robiłam te ostatnie zdjęcia z cebulami pod domem, jeszcze przed zasypaniem - marzyłam żeby jakimś cudem same się zakopały pod ziemią i przykryły żwirem hahahahah

I chyba taka cebulowa wiosna będzie u mnie ostatni raz nie wiem czy za 2 lata(bo mam nadzieję że przynajmniej 2 sezony te cebule będą kwitnąć) będę bawiła się w takie wykopki - głupia i żmudna robota.

Boję się jeszcze teraz o nornice
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:34, 02 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Nulka napisał(a)
ja też się nie mogę doczekać wiosny u Agi - będzie bajecznie


Rany mam nadzieję
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:35, 02 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Magda_ napisał(a)
lubię do Ciebie zaglądać, chociaż robię to cichaczem


Bardzo mi miło i ciesze się że skrobnęłaś .
Ja wczoraj byłam u Ciebie ale jeszcze wędruję i oglądam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:37, 02 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Gardener27 napisał(a)
Agnieszko jesteś niekwestionowaną rekordzistką tej jesieni pod względem nasadzeń cebulowych Chciałbym przenieść się w czasie i już zobaczyć już jak to wszystko kwitnie Niestety nie mam wehikułu czasu i musze czekać do maja Mam tylko nadzieję że nie zeżre mnie ciekawość od środka

Pozdrawiam


Przemuś baaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję.

Tak sobie myślę, że na innych wątkach oglądałam sporo pięknych cebulowych rabat na wiosnę, ale chyba tylko ja jestem taka wariatka że fotorelacjonuję ich sadzenie hahahahahaha.

Ale już tak mam, lubię mieć wszystko zachowane na fotkach i ciesze się że mogę się jeszcze do tego tym z Wami dzielić
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Nulka 10:51, 02 paź 2014


Dołączył: 27 sie 2013
Posty: 199
Aguś przynajmniej nie będziesz musiała się zastanawiać co i jak masz posadzone
ja będę dosadzać tulipany i lilie i nie do końca pamiętam gdzie co mam posadzone

a powiedz mi czy mogę wysadzić teraz cebulkę i przesadzic w inne miejsce czy nie - ktoś mi mówił że one się chowają i nie dam rady (mam pod magnolią filetową czerowno-pomarańczowe tulipany i strasznie się gryzą kolorystycznie i wiosną zapomniałam wykopać te cebulki i nie wiem co mam teraz zrobić
____________________
no matter how you feel, get up, dress up, show up and never give up ........................ mój ogród Raj Ewy (niestety już nie raj)
admete 19:56, 02 paź 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Nulka napisał(a)
Aguś przynajmniej nie będziesz musiała się zastanawiać co i jak masz posadzone
ja będę dosadzać tulipany i lilie i nie do końca pamiętam gdzie co mam posadzone

a powiedz mi czy mogę wysadzić teraz cebulkę i przesadzic w inne miejsce czy nie - ktoś mi mówił że one się chowają i nie dam rady (mam pod magnolią filetową czerowno-pomarańczowe tulipany i strasznie się gryzą kolorystycznie i wiosną zapomniałam wykopać te cebulki i nie wiem co mam teraz zrobić


Ewa spokojnie możesz je wyjąć , powinny chyba być jeszcze na swoich miejscach
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies