Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Asisko_2005 13:06, 27 wrz 2015


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
admete napisał(a)


O rany - to Ty kawał roboty odwaliłaś - bo wiem jak się z moimi uszarpałam i przygody z okiem współczuję, ja w zeszłym roku ciachnęłam rogówkę igłami od sosny

Powiem Ci,ze po ws,ystkim bylam zrezygnowana i mialam dosc, ale rosliny sie przyjely i dzis jestem z siebie dumna. Oko juz wyzdrowialo, ale przez kilka dni je odczuwalam. O wygladzie nawet nie wspominam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Mathildis 21:27, 29 wrz 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Dla odmiany przyszłam zajrzeć co tam dzieje się na glinie, bo u mnie na piaskach sucho i czasu mało by cokolwiek podziałać, a tu praca wrze aż miło

pozdrawiam Agnieszko
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
admete 06:54, 03 paź 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Luki napisał(a)
Matko, ale z Ciebie pracowita kobitka podziwiam.


To pasja połączona z charakterem uparciucha hahahahahaha


Bardzo podoba mi się to dzielenie rabat na kolory, można zaszaleć w gatunkach, a przy okazji wszystko łądnie współgra i pasuje


dziękować
w tym roku jeszcze tego nie było tak widać , ale mam nadzieję po tych moich jesiennych rewolucjach za rok będzie to juz lepiej widoczne
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:59, 03 paź 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Asisko_2005 napisał(a)

Powiem Ci,ze po ws,ystkim bylam zrezygnowana i mialam dosc, ale rosliny sie przyjely i dzis jestem z siebie dumna. Oko juz wyzdrowialo, ale przez kilka dni je odczuwalam. O wygladzie nawet nie wspominam.


Satysfakcja z pracy najważniejsza
Ja już sobie siebie wyobrażam po tym tygodniu co się zbliża - plany mam ogromne bo to chyba ostatnie ciepełko w tym listopadzie

Wczoraj robiłam do 18 i jak wyjeżdżałam za ogrodzenie z taczkami z wielka tęsknota patrzyłam na pobliskie ogrody gdzie wszyscy mieli słoneczko a ja wracałam na działkę w kompletnym cieniu i wilgocią przenikającą przez ubranie , w czwartek skończyłam o 16.30 bo byłam już tak zmarznięta, nie dało się nic robić , ewentualnie kopać dołki - ale na to nie miałam już siły

w weekend skoszę chyba ostatni raz trawę, bo u mnie przez ten brak słońca trawa w ciągu dnia nie zdąży wyschnąć na tyle żeby nadawała się do koszenia, rosa w niektórych dniach zostaje cały dzień - takie uroki mojej działeczki - ale się rozpisałam o tej wilgoci hahahahaha
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:00, 03 paź 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mathildis napisał(a)
Dla odmiany przyszłam zajrzeć co tam dzieje się na glinie, bo u mnie na piaskach sucho i czasu mało by cokolwiek podziałać, a tu praca wrze aż miło

pozdrawiam Agnieszko


No widziałam właśnie że nie masz czasu .
Może w ten weekend ładny uda Ci się jakieś zdjątko pstryknąć

buziak
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:11, 03 paź 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Nie mam zdjęć
Wczoraj tylko wyściubiłam nos z aparatem żeby cyknąć jak poranne słoneczko zmienia kolory na ogrodzie

Pęcherznice świecą na czerwono

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:31, 05 paź 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Od południa u mnie na działce już takie ciemności



____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:32, 05 paź 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Filemon24 07:34, 05 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
ale za to jak jest pięknie
____________________
admete 07:37, 05 paź 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Poprzesadzane hortensje, 2 dosłownie o 30 cm , 2 z kolistej



nie patrzymy na wiadra i doniczki - nie mam siły ich dźwignąć
wrzucam do nich ziemię, albo to co jest do wyrzucenia - glina , kamsztory



i hostowisko - tak poglądowo z doniczką
po lewej dosadzone liliowce

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies