Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 07:00, 06 lis 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Jagodaa napisał(a)
Aga, rewelacyjne robisz te bombki ☺. Cudne sa! A ogród na przestrzeni lat niesamowicie wypieknial. Pamiętam Twoje perypetie i trzeba przyznać, ze można spokojnie już na nie machnac ręka.


Miło mi że zajrzałaś
dziękuję za bombeczki
a ogród chyba jak piszesz....mogę się nim już cieszyć, ale cały czas ulepszać hahahahahahaha
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:01, 06 lis 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
jolanka napisał(a)
Witam serdecznie, mamy podobne widoki za ogrodzeniem i ogromna ilość liści do sprzątania . Pozdrawiam serdecznie, miło mi będzie częściej tu gościć


Witam , miło mi bardzo
zajrzę do Ciebie i będę się łączyć w bólu przy zbieraniu liści hahahahaha
zapraszam jak najczęściej
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:03, 06 lis 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Borbetka napisał(a)
No masz co robić z liśćmi. Sporo jest. Z kory bym nie wybierała. Rozłożą się. Nasyp na wierzch następnej kory wiosną.


wiem wiem że z kory wypadałoby zostawić, ale większość z nich to liście dębu, wielkie, brzydkie i brązowe i to je głównie wybieram, jakoś się nie rozkładają i bywa że i w sierpniu zbieram jeszcze całe suche liście z poprzedniego sezonu
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:12, 06 lis 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Gardener27 napisał(a)
Jesień na całego i powoli ogrodnicy zapadają w sen zimowy ale widzę że Ty masz zajecie na długie wieczory Cudeńka wyczarowują Twoje ręce


Znasz mnie Przemku ja nie usiedzę - muszę coś robić, więc jak ogród idzie spać ja znajduję sobie zawsze jakieś pracochłonne zajęcia, tyle dla mojego organizmu że siedzi a nie biega hahahahahaha


Zbierania liści nie zazdroszczę A trzeba było się wybudować koło lasu iglastego


On w sumie jest iglasty - tylko ten dąb nad "cyckami" jest moją najgorszą zmorą - ale ciiiiiiiiiiii dostał dawkę randapu i może go za rok nie będzie, po tym czynie zaczęłam się zastanawiac czy nie zabiorę w ten sposób cienia hostowisku - zobaczymy jak będzie, bo cholernik może jeszcze przeżyje

a druga strona lasu to pas też dębów tylko niższych - musze pogadać z sąsiadem żeby poucinał gałęzie które wisza nad moją siatką i może to ograniczy ich spadanie do mnie, niech spadają większością u niego......wyciąć szkoda by było bo robią cały klimat jesienią



a co do liści z moich dżewek - wczoraj jak zbierałam pomyślałam o tym samym -że trzeba było sobie choinki powsadzać hahahahahahaha - ale wiemy że to nie to.............wczoraj chyba się doprawiłam , mądra to ja nie jestem , siedziałam na ogrodzie 4 godziny i wiem że do skończenia akcji liść zostało jeszcze kilkanaście godzin........ale dojdę do siebie i będe wyskakiwała na godzinkę i zbierała już po trochu....nie ma czasu na chorowanie
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
KasiaWB 09:19, 06 lis 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Z przyjemnością obejrzałam jak bardzo zmienił się Twój ogród jest pięknie możesz być z siebie dumna
Bombki fantastyczne - masz talent
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
pestka56 22:32, 06 lis 2016


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
A to mnie nabrały. Wydawało mi się, że takie wąziuteńkie liście to tylko trawa. Cudne. Pamiętasz nazwę?

Swoje fiołki przytargałam z lasu. Poszukaj koło siebie. Jak nie znajdziesz to dostaniesz ode mnie. One bardzo szybko się rozrastają.
____________________
Kasia
admete 05:17, 16 lis 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
KasiaWB napisał(a)
Z przyjemnością obejrzałam jak bardzo zmienił się Twój ogród jest pięknie możesz być z siebie dumna
Bombki fantastyczne - masz talent
Pozdrawiam serdecznie


Dziękuję Kasiu
pozdrawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 05:18, 16 lis 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
pestka56 napisał(a)
A to mnie nabrały. Wydawało mi się, że takie wąziuteńkie liście to tylko trawa. Cudne. Pamiętasz nazwę?



Nazwy nie znam, bo to takie kwiotki działkowe
ale gdybym ciachała to będe pamiętać o Tobie


Swoje fiołki przytargałam z lasu. Poszukaj koło siebie. Jak nie znajdziesz to dostaniesz ode mnie. One bardzo szybko się rozrastają.


z wielką chęcią przygarnę
a masz może zdjęcie u siebie jak kwitną?
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 05:22, 16 lis 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Wczoraj wyskoczyłam na chwilkę z aparatem cyknąć parę zdjęć ze szronem







____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 05:23, 16 lis 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies