Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

AgnieszkaW 22:43, 06 maj 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Fantastycznie wygląda teraz Twój ogród
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
gusiarz 06:54, 07 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Kasya - witam ...

Marzenko odpocznij sobie na leżaczku... a ja jakieś winko skombinuję

Reniu - oj tam ciasno... ale jak przyjemnie w takim towarzystwie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
nicol21 07:03, 07 maj 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Pięknie, aż chce się wygiągnąć na takiej nasłonecznionej kanapie i tylko podziwiać, nawet ksiązki bym nie potrzebowała bo i tak bym się gapiła na ogród.

A teraz czas do pracy.... i jak tu pracować mając takie inspiracje!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gusiarz 07:07, 07 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Regli - zawsze miło posłuchać, że ładnie ... choc ostatni jedna ze znajomych powiedziała, że fszystko bszydkie ... żeby nie zapeszyć.

Maju - witam - agrecol do magnolii - działa bdb . w ubiegłym roku w marcu nie sypałam bo zima była ... i jeszcze nawozu nie miałam - ale nawet dwie dawki wystarczą. Moja magnolka ma trzy lata - w ub. roku bez tego nawozu zakwitła jednym kwiatem. Druga młodsza o rok, traktowana w ten sam sposób jeszcze się nie odważyła by pokazać kwiaty. Ważne jest też podlewanie, szczególnie w czerwcu - lipcu, bo wtedy zawiązuje pąki.

Edit: mała poprawka - gdy wychodziłam z domu zobaczyłam, że ta młodsza magnolka ma jednak jeden pąk - wyszedł dopiero teraz, gdy ma liście... Maju - agrecol do magnolii czyni cuda

Zetko - tak taras to kompozyt... jest dość spory, bo z dwóch stron domu i nie miałabym sił aż tyle co roku konserwować...

Agatko - róża prawdziwa, tegoroczna... wczoraj był lekki przymrozek, ale nie zrobił na niej wrażenia

Anitko - jak pisałam u nas też było ostatnio zimno...nawet z przymrozkiem. Ale już dzisiejszej nocy +10stC

____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
gusiarz 07:10, 07 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aguś dziękuję... ale wiesz wczoraj przeglądałam (za sprawą Alicji ) początki jego powstawania.... ech... lotnisko było wiosną 2011r....rosła tylko brzoza...a dookoła pobudowlany bałagan z masą rozjeżdżonej gliny...

Ewelinko - dziekuję bardzo - śledzę twoje rewolucje
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Tess 11:43, 07 maj 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
O matko, już trzy razy wszystko obejrzałam i jeszcze chcę!
Ale cudnie... no piękniście...
Tak wszystko pięknie skomponowałaś
Nieprawdopodobne tez, jak to daje czadu.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
AlicyaLK 12:15, 07 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
gusiarz napisał(a)
Aguś dziękuję... ale wiesz wczoraj przeglądałam (za sprawą Alicji ) początki jego powstawania.... ech... lotnisko było wiosną 2011r....rosła tylko brzoza...a dookoła pobudowlany bałagan z masą rozjeżdżonej gliny...


Buziam
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
gusiarz 13:51, 07 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Tesiu... dziękuję za miłe słowa... Co roku roślinki zaskakują mnie bardziej... rosną jak na drożdżach. Niektóre kompozycje moje... ale przeważająca większość pani architekt . Ale dokładam swoje trzy grosze... a jakże

Alicjo - ja tesz buziam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
stychaz 19:23, 07 maj 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
gusiarz napisał(a)
Kicia lubi to miejsce gdy woda chlapie

Wczorajsze popołudnie...






Aguś, mów szybko bez wymówek - co to za piękna odmiana tulipanów ???
____________________
Justyna - Wersja mini mini
AlicyaLK 21:08, 07 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
stychaz napisał(a)


Aguś, mów szybko bez wymówek - co to za piękna odmiana tulipanów ???



i od razu napisz, gdzie kupowałaś
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies