Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Sebek 23:14, 06 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gabisia napisał(a)



Ale jakie Marzenko??

Chyba, że zdjęcia obornika pachnącego, o którym sobie ostatnio przypomniałam i wywaliłam w rabaty

Cebulowe powoli wyłażą…..


Niech będzie i to
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Moniq 20:07, 07 lut 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Gabisia napisał(a)


Moniś, drzewa to podstawa

A małe ogródeczki mają wieeeele zalet.

Całusy

Święte słowa.
Właśnie już nie mogę się doczekać wiosny, żeby działać.
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 20:10, 07 lut 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Gabisia napisał(a)


No jasne Kasiu!

Jak się uda, znowu razem zapolujemy na ciemierniki


Ale Wam dziewczyny zazdroszczę Gardenii; byłam tylko raz wubiegłym roku i było to dla mnie mega wydarzenie
Też obkupułam się w ciemierniki; najpierw były w donicy, potem do ziemi, a jeszcze później niestety zostały jedzonkiem dla ślimorów brr.
____________________
beskidzkie marzenie
ivo 20:20, 07 lut 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Gabi cieszę sie że wiosna bo lubię tu zaglądać i liczę że znów uraczysz nas fotkami . Podczytuję też twojego bloga tylko ostatnio mało wpisów Zazdraszczam Gardeni ja trochę za daleko mieszkam w tym roku nie ale może kiedyś się wybiorę. Udanych zakupów. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
gosiam 14:22, 11 lut 2016

Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 16
Gabisiu-chcę tak jak u Ciebie posadzić trzy wiśnie Amanogawa w rzędzie obok siebie, ale myślę co przed nimi, bo mają gołe gałęzie od dołu...
Widziałam, że masz jakieś trawy i hortensje-jakie? I czy jesteś z tego połączenia zadowolona? Bardzo mi się podobają te wiśnie )

Jak się nazywają byliny takie fioletowe z zielonymi "ryjkami" ? ...są w wizytówce na końcu 1 str. )
Pozdrawiam- Gosia
____________________
Gosia - Mały ogródek z oczkiem wodnym
Margarete 16:50, 18 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Fajnie ze będziesz na Gardenii Gabi, jest szansa że sie spotkamy
Choc na momencik
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Ilona 10:53, 19 lut 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 30
Gabisiu, mam pytanie - gdzie kupujecie kulki bukszpanowe? Zdradź proszę, jeśli to nie jest tajemnica. Chciałabym zakupić na wiosnę większą ilość i nie zbankrutować, przy okazji
____________________
ag_zie 17:09, 20 lut 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Witaj Gabisiu! Przyszłam do Ciebie zwabiona listą drzew które posiadasz - i ich ilości Na liście znalazłam Platana Alpens Globe - napisz mi proszę od kiedy go masz i jak Ci z nim Czy mogłabyś pokazać je w sezonie? Ja dopiero zaczynam przygodę z ogrodem i chcę wybrać jakieś drzewo przy wejściu na działkę - szukam opinii na jego temat.
Wybacz że zaczynam wizytę u Ciebie od pytań.
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Dominika11 17:26, 20 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj Gabisiu
przyszłam do sąsiadki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
gusiarz 07:15, 25 lut 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Przejrzałam i przeczytałam relację z ubiegłego roku... Zimą nadrabiam . I... to nie roślinki muszą mieć u Ciebie mocne nerwy a oglądający. Co ja siem nawkurzałam, że tak potrafisz przestrzenią z łatwością manewrować... i domową i ogrodową. I zdałam sobie sprawę, że mam mnóstwo, mnóstwo miejsca na drzewa i na róże ... Jednak mój eM w przeciwieństwie do twojego jakoś ze swojej rodziny wyniósł, że drzewa przy domu nikomu nie są potrzebne - a ja odwrotnie ... Co do róż to nigdy, przenigdy nie posądzałam siem o taaaaki romantyzm. Zawojowały moją ogrodową duszę
Czas zacząć "wykłócać" się o więcej drzew w kwadratowym
Ściskam Cię Drobinko bardzo, bardzo cieplutko
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies