Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla roślin o mocnych nerwach

Gabisia 15:10, 25 lip 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
A kto myśli, że na mikro trawniczku nie da się trenowac - ten się myli!

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 15:17, 25 lip 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
ren133 napisał(a)
O jak dobrze, że jesteś
Ważą się losy mojej różanki Twoja mnie zachwyca Mogłabyś mi powiedzieć jak jest z kwitnięciem róż ... czy jak one juz zaczną w czerwcu to kwitną Ci do jesieni czy jednak są przerwy? I jeszcze jedno jaka długa i szeroka jest ta rabata?


Kochana,


moja rabata ma 2 metry głębokości i 8 metrów długości.
Róże kwitną w czerwcu, a potem jest kilka tygodni przerwy. Teraz rozpoczyna się drugie tłoczenie

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 15:18, 25 lip 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Ewik napisał(a)
Pozwolisz że zapytam jeszcze , które z ciemnych nie przebijają czerwienią, malina itp, zależy mi bardziej na ciemnym fiolecie.Jak twój YL ? Nadal tak opuszcza główki ?


Ewciu,

u mnie żadne nie przebijają czerwienią, bo nie lubię tego koloru w ogrodzie. Ale najbardziej w czerwony wpada u mnie Gospel.
Na JC czekam czy w tym tloczeniu będą sztywniejsze...
Dam znać
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 15:20, 25 lip 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Basilikum napisał(a)
czym zasilasz teraz roze?

same pieknosci nam pokazujesz. Warto bylo na Ciebie poczekac
buszu i haosu nie widze tylko artystyczny nielad


Izuś, ja zwykle zasilam wszystko Magiczną Siłą

Buziaki!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabisia 15:22, 25 lip 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Margarete napisał(a)
Dzieki Gabisiu za informacje - wybrałam jednak Lady Emmę Hamilton zamiast Jubilee...i kolor inny nieco i sztywno sie trzyma póki co, jestem zadowolona z tego wyboru. Twoja różanka jest cudna - ponawiam pytanie Ren33 o szerokośc tej rabaty.
Musze i ja u siebie na różance poza kulkami i trawami wprowadzic obrzeże z bukaszppanu, to swietnie porządkuje przestrzeń - jesteś nieustająco nasza inspiracja Gabi, ty i twój ogród oczywiście
Pozdrawiam, masz cudnie


Emma jest cudna Też ją mam, ale ma trudny kolor i ja ciągle ją przesadzam, a ona słabnie...

Wymiary mojej rózanki to 2 metry głębokości i 8 metrów długości.

Całusy!

Margaretko czy Ty masz psa?
Ja własnie się przymierzam i martwię o ogród....
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Margarete 15:23, 25 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale syn juz urósł, z malucha jakiego pamietam jest już fajnym, dużym chłopcem, jak ten czas zasuwa...po dzieciach widać i to po cudzych bo swoje sie widzi na codzien
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gabisia 15:23, 25 lip 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Anda napisał(a)
Fantastyczne widoki Uwielbiam Twoje rozane rabaty. Bardzo podobaja mi sie Twoje meble tarasowe.


Dziękuję Anda stokrotnie!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Margarete 15:34, 25 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gabisia napisał(a)


Emma jest cudna Też ją mam, ale ma trudny kolor i ja ciągle ją przesadzam, a ona słabnie...

Wymiary mojej rózanki to 2 metry głębokości i 8 metrów długości.

Całusy!

Margaretko czy Ty masz psa?
Ja własnie się przymierzam i martwię o ogród....

Mam, dużą suczke ze schroniska od 8 lat - wygląda jak prawie-doberman i takie ma też gabaryty....sika w ogrodzie niestety i trawnik miewa zólte plamy.....ale jako że suczka to nogi nie zadziera i tylko trawnik obsikuje....ale to nie jest ważne, jest kochana, wierna, mądra i nawet plamy na trawniku czy wygniecione rosliny ( w tym roku wczesna wiosna po raz pierwszy układała sie na kwitnących krokusach - te drobne swoje 30 kg...!?! krokusy wyglądały jakby walec po nich przejechał...) te wszystkie "problemy" to i tak nie są istotne, istotna jest psia miłośc, bezwarunkowa, bezinteresowna....jak spojrzy na mnie tymi swoimi wiernymi ślepiami to wszystko jej wybaczam...straty w ogrodzie, tony sierści na dywanie i podłodze (na kanapy nie wchodzi), podartą pazurem firankę w oknie (odstraszała kota z tarsu) itp.....sama sie przekonasz
Ale sa takie psy które sie nie załatwią w ogrodzie, trzeba je wyprowadzac poza jego obręb - byłysmy teraz w lipcu na spotkaniu u Magdy - Nikity i jej Dakar (wilczur) nie sika u niej w ogrodzie, traktuje ten teren jak przedłużenie domu...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Sebek 16:57, 25 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak ja uwielbiam Twój ogród
Połączenie hakone i konwalnika - mistrzostwo
A co z brzozą co do połowy padła? Odrasta czy wymieniłaś?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ewik 17:33, 25 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Gabisia napisał(a)


Ewciu,

u mnie żadne nie przebijają czerwienią, bo nie lubię tego koloru w ogrodzie. Ale najbardziej w czerwony wpada u mnie Gospel.
Na JC czekam czy w tym tloczeniu będą sztywniejsze...
Dam znać


Dziękuję za info a darcey masz? Young lycidas zrobił się sztywniejszy ?

Co do psiaka to zależy jakiego chcesz , u nas chłopaki, małej rasy sikaja na większe kamienie które mam w kilku miejscach, dziewczyny na trawnik albo kamyki.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies