Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

anna_g 15:24, 17 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
irena_milek napisał(a)
Haniu, na to liczę
A wiesz, że ten sposób znam i nawet myślałam tak zrobić, ale mój chłop spał i pewnie, jakby wstał, pomyślałby, ze mi odbiło na total


Ja wiem że to poważna sprawa - ale ja sobie wyobraziłam, że budzę eMa nad ranem i gnam do palenia ognisk w ogrodzie celem ochrony roślin.... jeju... no choćby nie wiem co nie mogę się nie śmiać... wariatkowo miałabym gwarantowane
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Milka 15:30, 17 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja też się śmieję, no bo znam swojego eMa, jakbym nawet sama to robiła, to by wyczuł, ze mnie nie ma, aja gdzie...
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gierczusia 16:03, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


Ja wiem że to poważna sprawa - ale ja sobie wyobraziłam, że budzę eMa nad ranem i gnam do palenia ognisk w ogrodzie celem ochrony roślin.... jeju... no choćby nie wiem co nie mogę się nie śmiać... wariatkowo miałabym gwarantowane


Był koedyś jakiś film z takim motywem...żebym tylko przypomniała sobie tytuł ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Margarete 16:28, 17 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej, hej Irenko,
ostatniotak rzadko wpadam na forum, że az mi głupio ale nie nadrobie u ciebie zaległości, tylko obrazkowym pismem poleciałam i ogólnie wiem co i jak. Twój ogród sliczny, tyle w nim roslin róznych i sam w sobie jest juz taki "dojrzały". Mój tamaryszek jeszcze opóźniony w stosunku do twojego i tulipanów u ciebie wiecej ale wiadomo u was najcieplej.
Berberysy tez lubie, a kolce sprzed dwóch tygodni wydłubywałam długo- ostatni wczoraj, juz mi zropiało bo tak mocno mi utkwił w palcu.
Widać efekt pracy, te nowe nasadzenia tak porządkuja twój ogród.
Ja własnie dzis bede robic zakątek podobny do twojego - tez sadze trzmieliny na pniu (żółto-zielone) pod nimi trawy i rozchodnik olbrzymi, który juz tam jest a przed trzmielinami beda kulki z bukszpanów, zobaczymy co mi z tego wyjdzie, u ciebie wyglada ładnie, u Marzenki tez jest ładnie bo trzmieliny na pniu maja tło z cisów......a u mnie...to sie okaże

Pozdrawiam cie cieplutko wiosennie i świątecznie życząc udsnych Swiąt Wielkanocnych !

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 17:44, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Irenko i jak rośliny? Przymrozek musial być o wschodzie, bo w nocy jeszcze było na plusie i o 7:00 teź. Więć na krótko ale intensywnie zroziło...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasik 19:11, 17 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
irena_milek napisał(a)
Jestem załamana, mróz dzsiejszej nocy załatwil wszystko ...pogrom totalny, tulipany, czosnki, zurawki, piwonie, no wszystko co rosło, nie będzie sezonu, bo wszystko padło


Irenko- u mnie to samo. Chodzę i buczę. Magnolie zaatakowane przez grzyba dostały dziś dawkę mrozu. -Obraz nędzy i rozpaczy. Aż mi się nie chce pisać

Buziaki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
agata19762 20:12, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko masakra z tym mrozem

nie wiem co napisać ...łączę się w bólu
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
paniprzyroda 20:51, 17 kwi 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Odetchnęłam z ulgą, że ostatecznie nie masz aż takich strat, o jakich pisałaś. Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Agania 22:02, 17 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Przyroda płata nam figle, ale za chwilę zapomnisz......... poprawi się przyroda da sobie radę, nasz region tym razem przymrozki ominęły

buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 22:10, 17 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
gierczusia napisał(a)


Był koedyś jakiś film z takim motywem...żebym tylko przypomniała sobie tytuł ..


To był ,, Spacer w chmurach" Ogrzewali winogrona, kobiety były w koszulach nocnych i miały takie piękne skrzydła i machały żeby ciepło rozprowadzać Irenko wyobraziłam sobie ciebie w takiej scenerii Boże ale byś wyglądała A tak serio to szkoda roślinek ale dobrze że jednak nie jest tak źle Buziam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies