Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

zbigniew_gazda 10:12, 10 sie 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Irenko połaziłem po Twoim ogrodzie ale nie narobiłem szkód. Cudnie wszystko buja. Też niedźwiedzie futro widzę pierwszy raz jak kwitnie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Anita1978 09:41, 11 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
U ciebie wszystko wielkie i w wielkich ilościach! Czym ty to karmisz??? Trawki piękne, horti, no wszystko cud malina!
Pozdrówka zostawiam i życzę słonka albo deszczyku, co tam wolisz
____________________
ogródek Anity
Kindzia 09:46, 11 sie 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Od Ciebie mam tego ciemnego rozchodnika Malutki jeszcze, ale dzielnie się trzyma Zaczyna kwitnąć, po południu zdjęcie wkleję. Bardzo ładny jest!!!

U nas przez weekend odrobinę w sobotę pokropiło, kropla w morzu potrzeb, a chmury burzowe długo krążyły. Plewiłam skarpę...sucho przeokropnie. W tym tygodniu temperatura szykuje się bardziej znośna, ma popadywać, byle bez gwałtownych zjawisk...czego i Tobie życzę.

Miłego dnia Irciu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:47, 11 sie 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jeżówki kupowałam przez internet, mam sprawdzony sklep
Pół Ogrodowiska już tam kupowało, jak chcesz namiar napisz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mala_Mi 11:23, 11 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hortka za bukszpanem piękna.. dobrze, że już tniesz te buksiki

Jeżówka na foto.. cudne ujęcie.. cudne zestawienie... a jeżówka się postarała też

U nas jeżówki po 11 zł Ale sortyment sie wyczerpuje...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 12:29, 11 sie 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Sonia to taki wskaźnik burzowy??? Rewelacyjnie masz, wiesz kiedy podlewać
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 13:49, 11 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ewa004.....uwierz mi, da się, jak taki śliczny letni dzień, w robocie ogrodowej stale tyły, na leżaku chciało się poleżeć i w dzień i wieczorkiem, , to jest to możliwe

Marzenko....nie dziękuję, coby nie zapeszyć...u mnie tylko rozplenice się sieją, nic innego...


Agata........kilka lat z rzędu pozwalałam kwitnąć, potem ucinałam kwiatostan, a teraz stwierdziłam, że nie będę, jest śliczny i jak wieje, cudownie wygląda


Iwonko.....na drugi rok nie skub, jest śliczny, a potem na jesień równo przy zielonym po prostu ucinam

wczorajszy dzień był zachwycający, ogród w jego świetle też, limki pachniały odurzająco, aż ciężko było cokolwiek robić....

miskant cukrowy a w tle wyspa berberysowa, wróble powróciły, zawsze w sierpniu i aż do maja tu siedzą..
a ja siedziałam na tarasie imprezowni i pstrykałam fota, no i było planowanie, przewieszanie zegara i serduch lustrzanych, na ścianie nie dawały efektu, a w promieniach zachodzącego słońca, iskrzą milionami refleksów

i on, jak parasol nad wszystkim, a pod nim zimozielone, az dziw, że żyją i podziwiam je zimą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tusiala 14:05, 11 sie 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Irenko czy Ty nie masz za dużo tych pięknych traw i kulek?

Milka 14:07, 11 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zbysiu...no nie zauważyłam szkódono u mnie do 98 roku, jeśli Sońka na nim się nie wyleguje, wygląda dobrze, jeśli tak....szkoda mówić


Anitko........nic nie daję, odkąd jestem na forum, to zaczynam opryski róż, raz bukszpany i oczywiście rh i tyle, za dużo wszystkiego, aby zdążyć, może to i lepiej? było cudownie wczoraj, a dziś pięknie kropi, delikatnie, rośliny i trawa odżyje, bo tam gdzie drzewa nic trawy, wszystko spalone, woda wypita przez korzenie drzew..

Kasiu.....no bardzo sucho, u mnie dziś kropi, ale się cieszę, bo mogę siać mak od Bogusi....w suchym plewienie, to mordęga, ja tylko siewki drzew plewiłam, ależ tego było i jakie mocne, za rok by dżungla z nich wyrosła..
Kasiu, poczekam na nasiona i za 2 lata będę mieć, zbyt dużo kosztów ostatnio u mnie,na czymś muszę oszczędzać...tak, Sonia to wskaźnik, nie ma żadnych pomyłek i wiadomo kiedy deszcz, a kiedy burza, dobre

Ania.....te hortki 2 letnie, szok, ze takie wielkie, ale ich zapach po prostu bajeczny, taki słodki, no tnę, zaraz we wrześniu poprawki, co rok będzie lepiejjeżówki musiały się strać, bo przebić rozplenicę nie lekko
pod ten komplet pod klonem Flamingo, pójdzie białą kostka brukowa, będzie wygodniej i wkoło donice

lustrzane anioły puszczają świetlne zajączki

zegar został przewieszony, tam gdzie powinien, z każdej strony widać godzinę..


serca lustrzane przewieszone, bo teraz cudnie migają w słońcu, na ścianie nie było efektu, zbyt martwe, jak dla mnie..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
iwonaal 14:42, 11 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Piękne ozdoby w pięknym ogrodzie.
I zaraz notuję nie skubać.
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies