Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

hanka_andrus 20:42, 03 lis 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Irenko, mamie zdrowia życz i całuski przekaż. Oświetlenie dla tych co odeszli- cudowny pomysł.

Ściskam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
polinka 13:47, 04 lis 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Irenko jestem pod wrażeniem pomysłu z fajerwerkami... ciekawie i od serca.
Zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla mamy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Ewa 15:32, 04 lis 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Nadrabiam zaległości i pozdrawiam
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
mira 15:58, 04 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Milka napisał(a)


Oby gmina mnie tylko karą nie obłozyła
tu tez będzie nieźle, po roku już je widać
też już uciekam



Irenko obejrzałam Twoje azalie co masz sadzić i piękne wybrałaś ciekawa jestem czy kupowałaś ze zdjęć czy jak kwitły - piękny wybór

jak zobaczylam tego posta przyszlam się poskarżyć
dzisiaj ni stąd ni zowąd na mojej swojsko-wiejsko-lajtowej drodze pojawiła się kopareczka i dwóch panów co to kabelek pod płotkiem na u,licy kaładą bo będzie oświetlenie lampy znaczy choć pod moim płotem ani jedna nie wypada.
Ale to oznacza, że po uprzejmym poproszeniu wykopali mi z maleńką bryłą /podcięte korzeni/ moje ukochane klony,berberysa, różę, derenia itd.
Cała Polska robi przedpłocia a ja tak już od kilku lat coś tam dosadzam więc spore to mam a tu masz doszła do mnie infrstruktura której się nie spodziewałam - miasto nie może sprzedać działek po cenie jaką chce więc pewnie upiększa teren - no pozalilam się
o jakiej karze piszesz

i jeszcze jedno jak to worotyczem coś lejesz bo też chyba będę musiała

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Madzenka 19:30, 04 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Cisza nadal?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gierczusia 22:18, 04 lis 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Zdjątka nocne pooglądałam .. Rodków zadraszczam przeokrutnie buziole zasyłam siarczyste

Ps.. Mam nadzieję ,że Mama okej...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GorAna 22:54, 04 lis 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Irenko, nocne fotki cudnej urody
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kasia_w 12:03, 05 lis 2014


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Milko witaj!
piękny romantyczny ogród masz, obejrzałam wizytówkę, i poskakałam po twoim wątku ( tak szybko, bo w pracy jestem). Teren wydaje się ogromny, mur bardzo mi się podoba, też bym chciała mur od drogi
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Milka 12:24, 05 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasik stęskniłam się za twoją energią i radością życia ale wiadomo, że czasami weny brak i się człowiek wypala i znowu nadchodzi moment i rusza do boju
najfajniejsze jest to, że niezimujące trawy nadal piękne i cieszą...w listopadzie!!! o 9 było +16 buziolki

AgnieszkaW tak, imprezownia, wolno to idzie, ciągle jakieś zagwozdki, ostatnio jestem na etapie wybierania kozy kominka wolnostojącego i drzwi, oba produkty wybrane, teraz montaż i jak się oziębi, testy...ciekawa jestem czy będę używać
rh coś jednak podżera, ale tylko te w lasku, nie dużo, ale jednak, niemniej pąki są, więc może będzie ten pokazbuziak

ewa004 chyba mam jedną trawkę dla ciebie, buziak

Ciociu/Gosiu pogoda cudowna, więc cieszy i ładniej wszystko wygląda


Marzena ale mogłaś je choć podziwiać, więc nie żałuj księżyc i gwiazdy też nieziemsko świeciły

MalaMi zdrówko się nie polepszy, koniec leczenia, ale dziękujemy za życzenia...no tak, nocne foty, czy też raczej z zapalonymi światłami, to wyższa szkoła jazdy, szkoda, że ojca uważniej nie słuchałam, może by mi szło lepiej


Bogdziu dziękiprawda, nie jest łatwo

i fotka na przerywnik w odpowiedziach, ale z Parku Południowego, zachwyciłam się prostotą nasadzeń, mało pracy, efekt jest i nie kosztowne

nie wiem, co to za roślina, ta taka mocno różowa, ktoś wie?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:46, 05 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Haniu przeczytałam mamie osobiście dziękiraz na rok można im wszystkie światła zapalić, może widzą? tak nawet nie ma kiedy tego oglądać

Polinko dziękujemy
u nas każdy członek rodziny, ma przypisane do siebie drzewo, każdy swoje zna i pamięta, ci co odeszli też swoje mają i w ten sposób stale można się do nich przytulić myślę, że czuwają

Ewa kolanko chyba już ok? buziak

Mira podziwiam cię za trud upiększania okolicy, nowoczesność wkracza, ma plusy i minusy, lepiej na plusach się skupićskończą i zrobisz jeszcze piękniej, przy okazji rehabilitacji masz czas na planowanie, a inspiracji raczej ci nie brakuje o wrotyczu czytałam w różnych wątkach, więc na bazie tego i ja ciut podszkolona i chyba zastosuję zdrowiej

Marzenko jaka cisza, czasami mnie tylko nie ma, na razie wątku nie zamykam, jeśli do tego dojdzie napiszę komunikat

Gierczusia uśmiałam się u ciebie, stała dawka humoru zapewniona mama jest dzielna bardzo, ale lepiej nie będzie, decyzje zapadły dzięki

GorAna staraliśmy się oboje pokazać coś pięknego, ale jak wszyscy inni szło nam to ciężko pozdrawiam

kasiaW fajnie, że zajrzałaś, liczna grupa już jest, jedni odejdą, ale inni przyjdą, rotacja, jak w tyglu z wizytówką nie skończyłam, nie mam weny, a warto byłoby
mur powstał tylko dlatego, że w tamtym czasie nie było innych rozwiązań, po powodzi działy się cyrki, dziś mnie ten mur cieszy, choć się postarzał i zbrzydł
lepiej od drogi posadź graby, buki lub wg mnie najlepiej jodłę kalifornijską i tnij w mur

i dalej park


i cudowne laurowiśnie, odlot!kiedy ja takich doczekam!!!

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies