Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

beta 21:41, 05 lis 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Irenko, dziś tylko się witam...jutro wpadnę na dłużej
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
weronika77 21:46, 05 lis 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Irenko, wpadłam Ci życzyć kolorowych snów, i też żałujemy że Was z nami nie było. Buziaki.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
monteverde 22:00, 05 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Milka napisał(a)
Kasik stęskniłam się za twoją energią i radością życia ale wiadomo, że czasami weny brak i się człowiek wypala i znowu nadchodzi moment i rusza do boju
najfajniejsze jest to, że niezimujące trawy nadal piękne i cieszą...w listopadzie!!! o 9 było +16 buziolki

AgnieszkaW tak, imprezownia, wolno to idzie, ciągle jakieś zagwozdki, ostatnio jestem na etapie wybierania kozy kominka wolnostojącego i drzwi, oba produkty wybrane, teraz montaż i jak się oziębi, testy...ciekawa jestem czy będę używać
rh coś jednak podżera, ale tylko te w lasku, nie dużo, ale jednak, niemniej pąki są, więc może będzie ten pokazbuziak

ewa004 chyba mam jedną trawkę dla ciebie, buziak

Ciociu/Gosiu pogoda cudowna, więc cieszy i ładniej wszystko wygląda


Marzena ale mogłaś je choć podziwiać, więc nie żałuj księżyc i gwiazdy też nieziemsko świeciły

MalaMi zdrówko się nie polepszy, koniec leczenia, ale dziękujemy za życzenia...no tak, nocne foty, czy też raczej z zapalonymi światłami, to wyższa szkoła jazdy, szkoda, że ojca uważniej nie słuchałam, może by mi szło lepiej


Bogdziu dziękiprawda, nie jest łatwo

i fotka na przerywnik w odpowiedziach, ale z Parku Południowego, zachwyciłam się prostotą nasadzeń, mało pracy, efekt jest i nie kosztowne

nie wiem, co to za roślina, ta taka mocno różowa, ktoś wie?

w pierwszej chwili myślałam, że to wilczomlecz Efanthia, bo on się przebarwia, dorasta do 30 cm, ale to chyba nie on
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 18:04, 06 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Różowe to begonie ale ci chodzi chyba o te liściaste... fajne som
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
marzena 19:07, 06 lis 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Irenko, te liściaste różowo-bordowe to pewnie trzykrotki purpurowe/setkrezje,
mam takie rośliny, trzymałam je w doniczce w ogrodzie, wzięłam po pierwszych przymrozkach - trochę uszkodzone liście obcięłam i mam nadzieję, że dadzą radę...
____________________
marzena O....!
Gardenarium 20:41, 06 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Irenko na mojego nosa to Iresine (napikowałam się tego podczas praktyk ogrodniczych w MPO)

Iresine

W grafikach masz rózne, tutaj może to jakaś odmiana o wąskich listkach. To bardzo popularna roślina na kwietniki dywanowe, dla mnie to jest to.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:42, 06 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dodam, że Iresine nie zimuje, to sezonowa roślina ozdobna z liści.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 14:17, 07 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
boguslawa_madejska napisał(a)
Irenko piękny twój ogród nocą
Powiedz mi kiedy zbierać nasionka werbeny?


Bogusiu dzięki
Dziś mżawce poleciałam obejrzeć szkody, jakie suka zrobiła, no nieźle zdewastowała moja kultową...no dla mnie...rabatę, ale widoki złota i czerwieni na ogrodzie zrekompensowały mi szok, jaki przeżyłam...cudnie jest i tylko znowu bateryjki padły

werbena, jeśli już ją mrozik złapał, jaki ostatnio był...do zbierania, ja już zbierałam, suszy się i wiosną siewreszty nie zbieram, bo nie wiem, co z tym robić
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:19, 07 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jagoda99 napisał(a)
Irenko dawnou Ciebie nie bylam ale tu zawsze pieknie
Noca tez
pozdrawiam


Wielkie dzięki, starałam się, ale znajomy jak oglądał mówi...zamazane
ale jest i już
pozdrawiam, zalatana jestem, zarobiona, jak osiołek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:39, 07 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Dobrze,że nam pogoda w tym roku sprzyja! Pusia się wyleguje. Cudna jest.


Oj Haniu i to jak sprzyja, dzięki tej pogodzie humor mam, dla mnie jak jest powyżej 0 i bez śniegu, to już szczyt radości
działamy ostro, więc nie ma kiedy myśleć, że to listopad, a nawiasem u mnie w ogrodzie, to piękny miesiąc
ta kicia to dla zdrowia jestuwielbia reklamówki


a tu córcia, kolejne urodzinki, ale czas leci..zdjęcia z telefonu, jakośc widać


a wnusia wszystkie moje buty zakłada...ale obowiązkowo z poduszką misiem, który dostałą ode mnie, jak się urodziła, do dzis tylko z nią

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies