Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

malgorzata_s... 19:46, 23 lis 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No a gdzie tęcza miała być jak nie w Raju Irenkowym? Ona wygląda jakby na stałe zawisła Widziałam już jak było na początku ale ciągle mnie zadziwia jak cudownie zmieniliście ruinę w raj
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
iwonaal 21:19, 23 lis 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Wykonaliście ogrom pracy.
____________________
Zakochana w ogrodach
Katkak 21:33, 23 lis 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Rety, nie do wiary jak ogród wyglądał kiedyś i dziś, ale pracy i serca włożyliście w niego . Misia ma takie kochane pyszczysko, że nawet jak coś zmaluje, to chyba nie sposób się na nią gniewać , takie spojrzenie kota ze Shreka . Tęcza nieziemska . Ściskam Irenko.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kamila66 07:20, 24 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Milka napisał(a)


KAMILA66
wita serdecznie imienniczka mojej córki, jeszcze dziecka nie miałam, a wiedziałam, że będzie Kamila, ha ha
czyli sposoby musimy stosować, coby jakos rośliny ratować


Wiesz, aż trudno uwierzyć, że masz tak dorosłą córkę Wyglądasz świetnie
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Agania 07:26, 24 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pamiątam tą powódź u Ciebie, czytałam Was od początku, to były ciężkie chwile, retrospekcja super oddaje te chwile, teraz dla nas oglądających to, aż nie do wiary, wspomnienie dla Was....ogrodników o stalowych nerwach......w ogrodzie rosły takie maluszki...ja już też nie pamiętam swoich, ale też takie były
Psiaki super mordki, a tęcza bajkowa

U nas dzisiaj już lekko biało i mrozik -2
Pozdrawiam Irenko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Rumianka 08:41, 24 lis 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Irenko, u Ciebie nie tylko ogród prezentuje się fantastycznie, ale nawet tęcza jest mega wypas. Niesamowite ujęcie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
09:22, 24 lis 2015
Irenka,niesamowite jak piekne miejsce stworzyliście z przysłowiowego "NIC".

Piekna tęcza,u nas też podobno była w zeszłym tygodniu,ale niestety siedząc w pracy przegapiłam.

Jak kusi Cie wieniec , o którym wspomniałas w mym wątku a uważasz,że jest piekny i przede wszystkim rokuje na TRWAŁY to może sobie kup?? Raz się żyje,ale nie żebym do "złego" Cie nakłaniała

Pozdrówka
lojalna_ 09:31, 24 lis 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mileczko pracusie z Was jak nakreceni....... Wysilek , nerwy, kasa, ale jest jak w niebie , slodka oaza nacwypoczynek.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kindzia 09:37, 24 lis 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Już po wyjeździe od Was z Kasią mówiłyśmy, że chyba byśmy się nie podjęły takiej pracy jaką Wy odwaliliście...niesamowity ogrom pracy. Możecie być dumni z siebie!!! Stworzyliście niepowtarzalne miejsce!!!

Buziaki dla Was
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
margaretka3 09:53, 24 lis 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Irenko, co za zmiany! Że na samym początku powódź Was nie zniechęciła... to pokazuje, jakie waleczne charaktery macie Takie podejście bardzo cenię u innych.
Irenko, Ty wyglądasz identycznie jak na tym zdjęciu sprzed lat. Chyba jakiś gen wiecznie młodego wyglądu dostałaś
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies