Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

monteverde 00:08, 08 maj 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Mala_Mi napisał(a)


Tofam Cię

Znami miała "chrzest bojowy" tvn to pikuś
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ewsyg 00:12, 08 maj 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aniu, dawno u Ciebie nie byłam a tu tyle się dzieje. Jeżeli chodzi o tamaryszka to ja swojego przesadzałam. Też mnie zaskoczył jego korzeń. U mnie po przesadzeniu ma się dobrze. Wnusio i babcia cudowni. Kalina cudeńko. Moją oblepiły mszyce a to mały krzaczek, może sobie jakoś poradzi. Super, że będziemy mogli obejrzeć Twój ogród w programie Maja w ogrodzie. Zapewne szybko to nie będzie skoro ma być latem dogrywka. Zakupy też fantastyczne. A co to za rybki skaczą u Ciebie tak wysoko ? Aniu, jak duże i głębokie jest Twoje oczko ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
barbara_kraj... 00:25, 08 maj 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Wiedziałam, że wcześniej czy później, ale tak się stanie
Taki ogród mus ogółowi pokazać, że o Ogrodniczce nie wspomnę.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Rench 00:42, 08 maj 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Co ja czytam, kolejna celebrytka nasza
Ale jak ty dałaś radę utrzymać to w tajemnicy aż 2 dni Będę czekała z niecierpliwością na twój odcinek w Mai,

Powiedz mi jeszcze jak się nazywają te pełne żółto-łososiowe tulipany, bo muszę sobie dokupić takie,a nie mam bladego pojęcia jak się nazywały
Pasiasta konwalia- ostatnio oglądałam fotki jej i pomyślałam,że chyba u nas niedostępne......
Czyzbyś u pana bylinowego nabyła to cudeńko ? Czy ona pachnie jak normalna konwalia ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Mariusz 06:44, 08 maj 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Super wiadomość , czekamy na dogrywkę, premierę, informuj proszę na bieżąco , będzie ciekawie. Przęstka w oku bardzo okazała, świetnie się prezentuje, ogród jak zwykle wspaniały i żywy .
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Madzenka 06:58, 08 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mała Mi to że jesteś szalona to my wszyscy wiemy i za to cię tofamy Niech tę szaloną ogrodniczkę pokocha cała Polska
Twoj ogród obroni sie każdego dnia, boś ty nasza królowa bylinowa i o każdej porze roku u Ciebie jest kolorowo. A powiem Ci, że po Twoich rewolucjach jest róznorodnie ale bardzo uporządkowanie. Masz piękny, oryginalny ogród, ktorym mam nadzieję że zainspirpujesz kolejnych Polaków do zmian w ogrodzie. Koniecznie przy kolejnym nagraniu wytłumacz dlaczego tak ważne są linie rabat i brak wysepek w trawniku bo to podstaowy problem początkujących i jak cięzkie jest zrywanie darni A tys szalona ale praktyczna no i Kazek wymagający
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
admete 07:37, 08 maj 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mala_Mi napisał(a)



Za to dziś pojechałam po piwonię koperkową dla Bogdzi. i ugrzęzłam w bylinowym... i jak zwykle zrobiłam zakupy..cześć wiem gdzie posadę a części nie mam pojęcia.. a ile rzeczy wydartych odniosłam na miejsce... głosem rozsądku odnosiłam... i z bólem serca... tyle fajnych nowości..






No nie mogę hahahahaha


I gdzie to upchać ?????


Pasiasta konwalia, mam pełną, różową i zwykłą.. a takiej nie mam....




Cudne!!!!


Storczyki stoplamki w oczku u Pana Bylinowego wyglądają odlotowo... wiec chociaż jeden..




A tu chyba rozwiązałaś moją zagadkę

Nie wiedziałyśmy z mamą co to.
Mama miała tylko jeden i posądziła mnie że przy wkopywaniu koszyków z tulipanami zabiłam.
A tu wyszło sobie niepozornie

Chyba to to samo, bo kropki na liściach są





-----------------------------

Fantastyczny pomysł z cisami kolo zbiornika!!!!
Najbardziej Ci zazdroszczę ekipy .
Mój J chyba nigdy nie dojrzeje do prac ogrodniczych, a na dzieciaki jako prawdziwych pomocników muszę jeszcze poczekać




przyznam się jakich miałam gości w poniedziałek.. z zapowiedzią w sobotę o 10 rano... 2 świąteczne dni.... by sie przygotować, czyli było bez przygotowania... bo co można 3 Maja zrobić????



Wooooooooooow gratuluję .
Ale będzie cudna opowieść i fotorelacja
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
zbigniew_gazda 07:41, 08 maj 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Ale NEWS! Gratulacje Aniu i tak się cieszę że obejrzy Polska ale i Świat Wasz ogród i Was bo przecież tyle pracy w niego wkładanie i tyle macie pasji. Cieszę się że widziałem ogród na własne oczka.
Czekamy na transmisję.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Juzia 07:46, 08 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
ana_art napisał(a)
ja

buachachachha



No nie? Tylko się śmiać z tego co ona pisze....
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
baraga1904 07:48, 08 maj 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
....ale super wiadomośc...gratulki Anka, bardzo Ci się to należy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies