Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika

Domi 22:08, 13 kwi 2013


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Enya73 napisał(a)


Chyba taniej nowe żurawki jednak kupić Ale dzięki Ty to jesteś naprawdę lepsza niż wikipedia


Stosowałam jednokrotnie Larvanem na opuchlaki na różanecznikach. Pomogło.

Marzenko, krokusy piękne! Zaszalałaś z ilością
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Gabrysia_ 22:13, 13 kwi 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Marzenko...ślicznie kolorowo się u ciebie zrobiło.
Donice rewelacja
Doczytałam o karmieniu lawendy,moja jeszcze nigdy nic nie dostała,więc mus to zmienić
____________________
Konstancja30 22:26, 13 kwi 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
wlazłam tu chyba po to aby oszaleć ))

bukszpanowe kule po wędrówce rozumiem w białych donicach osiadły na stałe .... lawendę ściachałam dziś tak samo ... mam odciski no cóż brak wyrobienia do sekatorka ... no i doczytałam, że papu dolomitowe mogę podsypać ... jutro zatem lawendowa wyżerka

łany kwiecia zasługują na perspektywę żaby ... bajeczne widoki ... mogłabym tak zostać do rana i się gapić ...

Madżenka cudnie !!!
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Bogdzia 22:32, 13 kwi 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)


Gosiu 150 na 1 m2


Też się zastanawiałam ile ich jest. Sporo.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Sebek 22:57, 13 kwi 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cudnie wyglądają te kule! Ale najbardziej zachwyca mnie wejście do domu i te grafitowe donice - to jest to!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
finka 23:30, 13 kwi 2013


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
ja lawendę tnę przy ziemi. Co roku dorasta do 25 cm mniej więcej i się nie wykłada. Nigdy nie zostawiam zrewniałych pędów. Cały krzew jest odmłodzony, a wszystkie pędy są młode zielne. Ja jutro będę ciachać wszystko w ogrodzie. Dziś juz czasu nie starczyło. Walczyłam z liliami. Posadziłam ich około 200 i jeszcze mi czasu brakło.
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Gosiniak 23:33, 13 kwi 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Marzenko miałam co nadrabiać, u ciebie tempo nigdy nie zwalnia
Za to zobaczyłam śliczne kuleczki, piękne dekoracje przed drzwiami i to co mnie absolutnie zachwyciło mega ilość krokusów robi powalające wrażenie, zrób im parę zdjęć z bliższej odległości, będzie niekończąca się łączka krokusowa, już zwalam pomysła- jak to było 150 na metr, da się zrobić
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Madzenka 23:39, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
finka napisał(a)
ja lawendę tnę przy ziemi. Co roku dorasta do 25 cm mniej więcej i się nie wykłada. Nigdy nie zostawiam zrewniałych pędów. Cały krzew jest odmłodzony, a wszystkie pędy są młode zielne. Ja jutro będę ciachać wszystko w ogrodzie. Dziś juz czasu nie starczyło. Walczyłam z liliami. Posadziłam ich około 200 i jeszcze mi czasu brakło.


A widzisz w wątku o lawendzie krygowali mnie aby ostro nie ciąć!!!!
Może powtórzyć moniej? Tę co mi się pokłada cięlam mocno a tę drugą też nieźle ogoliłam

200 lili... To się nazywa rozmach...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:41, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gosiniak napisał(a)
Marzenko miałam co nadrabiać, u ciebie tempo nigdy nie zwalnia
Za to zobaczyłam śliczne kuleczki, piękne dekoracje przed drzwiami i to co mnie absolutnie zachwyciło mega ilość krokusów robi powalające wrażenie, zrób im parę zdjęć z bliższej odległości, będzie niekończąca się łączka krokusowa, już zwalam pomysła- jak to było 150 na metr, da się zrobić


Z bliska zrobić jutro obiecuję

A z tymi 150 ... To jets ak, że. Mam jedyne wolne miejsce przy tarasie nie obsadzone karmnikiem i tam wcisnełam wszytkie irysy i krokuski, ktore zamowiłam... I tak mi wyszło
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:41, 13 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Cudnie wyglądają te kule! Ale najbardziej zachwyca mnie wejście do domu i te grafitowe donice - to jest to!!!


Powiem nieskromnie, że mnie też Skoro Żon wział aparat do ręki to jego chyba też
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies