Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

iwka 22:24, 17 lip 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
niech kobieta odpocznie, wróci z nowymi siłami i dużym "pałerem", ogród nam pokaże, że szczęki jak zwykle będziemy zbierać
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magda70 08:04, 18 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
HanaK napisał(a)
Witam, chciałabym się przywitać, masz przepiękny ogród, jak z marzeń. Podglądam, bo dojrzałam do tego, aby zrobić rewolucję w moim ogrodzie, niby założonym przez firmę ogrodniczą 2 lata temu, ale wygląda zupełnie inaczej niż uzgodniliśmy Kompletny chaos, a miało być nowocześnie, symetrycznie, z dużą ilością kamienia. Rośliny mamy bardzo ładne, ale pogrupowane na chybił trafił Chciałabym zapytać czy takie okazy od 2 lat rosnące w gruncie mogę poprzesadzać - berberysy miniaturki, mini chyba sosenki / kosodrzewiny, różne trzmieliny płożące, kilkadziesiąt krzaków róż wielkokwiatowych, lawendę, ogromne rozplenice? Czy można to robić teraz latem czy powinnam poczekać do jesieni? Jestem zdesperowana i gotowa kawałek po kawałku przerobić cały wielki ogród.


Witaj HanaK dziękuję za miłe słowa.
Ciekawa jestem bardzo Twojego ogrodu. Załóż wątek i pokaż nam koniecznie

Co do przesadzania to ja ekspertem nie jestem. Wychodzę z założenia, ze jak chcę, muszę to przesadzam i już.Ale nie w upale i z dużą bryłą ziemi aby jak najmniej uszkodzić korzenie.

jaką pow ma Twoj ogród??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:13, 18 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kochane tak sie jakoś ułozylo, ze urlopować będę sie jeszcze tydzień
Pogoda dopisuje...

Julka...lata świetlne Cię nie było! Siateczkę oczywiscie oglądam troszkę cieżko bylo znaleźć za granicą na necie relację tv ale udalo się
Julka, jeśli stipa zakwitnie Ci w tym roku (a powinna) to wiosną powinnaś mieć siewki.

Na weselu jeszcze nie byłam...to jak wrócę


Aha...nie byłabym sobą gdybym nie znalazla jakiegoś ogrodu do obejrzenia...wieczorkiem postaram sie założyć wątek.... kilka fotek na zachętę









pozdrowienia dla zaglądających buziaczki ślę ..idę zjeść śniadanko i lecimy na plażę


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
nawigatorka 08:42, 18 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Smacznego i do zobaczenia
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
sarenka 08:52, 18 lip 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Magda70- na której stronie Twojego wątku są zdjęcia Waszego tarasu?Wiesz moze?
____________________
Magda W samym sloncu
nawigatorka 09:09, 18 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1251-metamorfozy-ogrodowe?page=77
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:11, 18 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I jeszcze tu
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2564-ogrod-niby-nowoczesny-ale?page=707
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konstancja30 09:16, 18 lip 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Magda nie wiem dlaczego to Ty odpoczywasz w tych przepięknych okolicznościach przyrody ... bo po obejrzeniu "tego wszystkiego" to ja potrzebuje odpoczynku ...
to, że jest pięknie to jedno ale precyzja i perfekcja w tworzeniu obezwładnia ... człowiek patrzy w zatopiony w żwirku niby od niechcenia kopytnik i wie, że on tam jest z dokładnością zamierzoną co do milimetra !!! (ja na miejscu nie tylko kopytnika rosłabym jak chce ogrodniczka bo mi nie wydaje się żeby tu było można siem wychylać z porostem indywidualnym ) ...

Magda no tak ślicznie, ze chyba okna zasłonie bo na swoje (nie użyje słowa rabaty bo mi sufit na łeb spadnie - a jeszcze nie spłacony ) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
sarenka 09:18, 18 lip 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Nawigatorka- dziękuję Zaraz męzowi pokażę co mi się marzy
____________________
Magda W samym sloncu
nawigatorka 09:37, 18 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
sarenka napisał(a)
Nawigatorka- dziękuję Zaraz męzowi pokażę co mi się marzy

Nie ma sprawy Google pomogły mam nadzieje ze Magda za rolę rzecznika się nie obrazi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies