Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

beta 08:19, 05 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ensata napisał(a)
Wypija te wina, co je przytargała


aaaa no chyba, ze tak...ale "bezemła"?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
katiaxx 15:38, 05 sie 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
a powiedz kochana co to za hortensje przy czosnkach ?
zazdroszczę że wszystko u Ciebie takie zdrowe , u mnie wlazła rdza na KF.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Sebek 15:50, 05 sie 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Magda, pięknie jest... Gdzie nie wejdę tam same piękne rabaty - i niby stworzone niemal z tych samych roślin, a każdy ogród inny Za to uwiebiam forum
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
beta 07:41, 06 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
katiaxx napisał(a)
a powiedz kochana co to za hortensje przy czosnkach ?
zazdroszczę że wszystko u Ciebie takie zdrowe , u mnie wlazła rdza na KF.


ja nie Magda, ale wiem co to za hortki...to limki są
pozdr
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda70 15:42, 06 sie 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
.

Ahaaaa..
A gdzie kupowalas tego edit: carexa?


W sumie to nie pamiętam...ale chyba w Holandii...

Jagodaa napisał(a)
Jezowek za rok nie poznasz , pięknie sie rozrosną. U mnie zawilce tegoroczne maja już duże paki, wiec Twoje tez zakwitną.

A taka trzmielina by mi sie przydała, ciekawe, czy ona dobrze będzie zimować. Fajnie wyglada


Jagoda...trzmielina Minimus zimowała u mnie bez problemu

JulkAd napisał(a)


Proponuję jeżykom na grzbiet po jabłuszku załadować...chociaż wiem, że jeżyki raczej owocków nie jedzą, ale co tam...ładnie przycięte Madziu....dobry fryzjer z Ciebie


Mówisz dobry fryzjer?? Podyskutowałabym troszkę...

atena35 napisał(a)
Fryzjer pierwsza klasa z ciebie.
Ty chcesz wykopać czosnki z pod hortensji a ja sadzić i co teraz ....
już cały miesiąc mrużę oczy w geście wyobraźni

Hmm no to masz problem...faktycznie...coś mi się wydaje , że czosnkom kwaśna ziemia nie odpowiada niestety. W zeszłym roku moje czosnki główkowate szalały a w tym porażka niestety...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:50, 06 sie 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
eee_taam napisał(a)
a jaką ty masz odmianę seselerii?

może one róznie sie zachowują?


Ja mam seslerię skalną - tę niższą. A twuu...w sumie to juz mam dwie odmiany... ale mowa u mnie była o tej skalnej właśnie

Malgosik napisał(a)
Magda jak Twoje ogórki?
moje potłukł grad i zmaltretował mączniak
końcówki są zielone i rosną, więc ogórki zbieram, ale mogło ich być więcej...


Moje ogórki to popierdółki jeszcze...ale się starają. Na razie calkiem, całkiem wyglądają ale rośnie obok nich samosiejka cukinia lub dynia i je pożera powoli...

Konieczki napisał(a)
A co z żaglem?


Żagiel...no właśnie cieplo się u nas zrobiło to i może jutro zawiśnie w końcu??? Dziś jedziemy zaraz po jakieś coś tam właśnie do żagla... ale mamy tempo...masakra!

beta napisał(a)
Magda, gdzie się podziewasz?...pokaż się


Jestem zaganiana...z urlopu na wesele się szykowałam...potem z wesela wróciłam do mojego buszu - a że pogoda w końcu słoneczna to w ogrodzie sobie siedzę i skubię i w kuch siedzę i przetwory na długą i mroźną zimę szykuję Fasolkę robiłam, ogórki a dziś biorę się za:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4910-sos-slodko-kwasny

po baadro nam przepis podpasił i muszę w związku z tym nowe zapasy zrobić. Al;e tym razem razy 2

Ensata napisał(a)
Wypija te wina, co je przytargała


Mnie to chyba lepiej pytać czego nie wypiłam zwłaszcza na weselichu...wszystkiego kazali próbować

Wino bułgarskie jeszcze mam bo białe okazalo się super exstra wytrawne...więc będzie do zup i sosów raczej
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 15:54, 06 sie 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)


aaaa no chyba, ze tak...ale "bezemła"?


Oj...z Toba też wypiję

katiaxx napisał(a)
a powiedz kochana co to za hortensje przy czosnkach ?
zazdroszczę że wszystko u Ciebie takie zdrowe , u mnie wlazła rdza na KF.


Co do Hortensji to Becia była szybsza ode mnie

Co do wszystkiego zdrowego to proszę Cię...klon mi pada...nie wiem co jest ale od miesiąca powoli listki gubi...jakby przypalone. Ale niech mu będzie...jako jedynego musiałam na zimę okrywać...kupię moze w jego miejsce coś innego.
Brunnery ciągle coś podżera, żurawki popalone...dalej wymieniać??

Sebek napisał(a)
Magda, pięknie jest... Gdzie nie wejdę tam same piękne rabaty - i niby stworzone niemal z tych samych roślin, a każdy ogród inny Za to uwiebiam forum


Sebuś...zazdroszczę Ci, że masz czas wchodzić...ja mam takie zaległości, że masakra...ale mam też tyle pracy na komputerze, ze jakieś przesilenie mnie ogarnęło i nie chce mi się neta odpalać...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
JulkAd 21:51, 06 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Magda70 napisał(a)


Jestem zaganiana...z urlopu na wesele się szykowałam...potem z wesela wróciłam do mojego buszu - a że pogoda w końcu słoneczna to w ogrodzie sobie siedzę i skubię i w kuch siedzę i przetwory na długą i mroźną zimę szykuję Fasolkę robiłam, ogórki a dziś biorę się za:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4910-sos-slodko-kwasny

po baadro nam przepis podpasił i muszę w związku z tym nowe zapasy zrobić.


To odpocznij zagoniona Kobieto...mnie sos czeka w przyszłym tygodniu, za mną ogórki, sałatki i buraczki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
beta 07:59, 07 sie 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
a jak na weselichu było...opowiadaj...zdjęcia w kiecce masz?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
08:28, 07 sie 2015
pokaż warzywniki ....pliss.....jaki stan teraz jest?

i pokaż ścieżki wkoło nich ...jakiej szerokości? itp
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies