Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 22:15, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
atena35 napisał(a)


Dobrze, że pokazujesz te czosnki główkowate bo moja rodzinka orzekła, że to szczypiorek i do jajecznicy chcieli ciąć





Ale mnie rozbawiłaś!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
agniecha973 22:31, 13 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
ŁAŁ!!!! Ale efekt! Wszystko mi się podoba!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
tusiawka 22:45, 13 kwi 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Taras drewniany to super sprawa, przede wszystkim jest ciepły i można na nim siedzieć jak tylko słodko lekko poświeci. A taki samodzielnie wykonany musi cieszyć podwójnie.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Nikita 23:31, 13 kwi 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Madziu, taras prześliczny wyszedł...aż mi się "dziobek" z wrażenia otworzył...od pewnego czasu monitorowałam jego budowę, ale i tak jestem zaskoczona...na prawdę SUPER!!!

Czy mogłabym poprosić o namiary do Pana Trawki, bo ja też chcę zakupić trawki, a szkółkach jeszcze jest mało wystawionych. Madziu, a tak w ogóle, to jakie te trawki kupiłaś? (Jeśli już wcześniej pisałaś to soorki...jakoś mi umknęło...)
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Rench 01:24, 14 kwi 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ale się dzieje u ciebie, będzie super.
Co to jest ta janina,gdzie kupowałas tulipany ?
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
izabela75 08:20, 14 kwi 2014


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
Magda70 napisał(a)


Nie denerwuj mnie!! Bo u nas jakoś nikt nie wpadł na pomysła aby natryskowo go potraktować ha ha ha ha ha


nie miałam zamiaru cię denerwować ,ja płot z tyłu domu też malowałam ręcznie pędzlem, ale jak doszło jeszcze 25m płota to powiedziałam pass. Trzeba se życie ułatwiać a nie utrudniać nie?!?!?!?!
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
Tess 14:28, 14 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Jestem, ale szczękę zbieram, i nic wydusić nie mogę.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Magda70 17:31, 14 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Madzia ja niezmiennie podziwiam. Powiem tylko uwielbiam takie ogrody i ogrodniczki. Czekam na efekt końcowy! Wyznaczmy nowe trendy w polskich ogrodach

Chyba sobie natryskowe urzadzenie kupię, bo sie nie mogę zebrać do olejowania tarasu...


Nowe trendy...dobre...zobaczymy jak mi się to uda. Bo u Ciebie jak na razie idzie rewelacyjnie

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 17:37, 14 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
butterfly napisał(a)
Ja też mam zdolniache w domciu, ale taakiego tarasu drewnianego to nie chciał mi zrobic...


Czyżbyś słabo negocjowała??

agniecha973 napisał(a)
ŁAŁ!!!! Ale efekt! Wszystko mi się podoba!


Ten balagan? dzięki...
Zimno u nas ...nawet nie mam kiedy tych ziemniaków wcisnąć do ziemi...brrr co Cię zobacz e to mi się przypominam...

tusiawka napisał(a)
Taras drewniany to super sprawa, przede wszystkim jest ciepły i można na nim siedzieć jak tylko słodko lekko poświeci. A taki samodzielnie wykonany musi cieszyć podwójnie.


Dokładnie Tusiawka

Nikita napisał(a)
Madziu, taras prześliczny wyszedł...aż mi się "dziobek" z wrażenia otworzył...od pewnego czasu monitorowałam jego budowę, ale i tak jestem zaskoczona...na prawdę SUPER!!!

Czy mogłabym poprosić o namiary do Pana Trawki, bo ja też chcę zakupić trawki, a szkółkach jeszcze jest mało wystawionych. Madziu, a tak w ogóle, to jakie te trawki kupiłaś? (Jeśli już wcześniej pisałaś to soorki...jakoś mi umknęło...)


Namiary Ci zaraz wyślę...
dokupiłam w sumie tylko miskanty...gracimilius i krater. Bo ja w zeszłym roku zopatrzyłam się we wszystkie inne, które mi się podobały
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 17:43, 14 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Rench napisał(a)
Ale się dzieje u ciebie, będzie super.
Co to jest ta janina,gdzie kupowałas tulipany ?


Reniu...to słynny insekt - b i e d r o n k a ....

A gdzie w tym roku wakacje planujesz??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies