Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

makkasia 18:45, 13 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
taras cudniasty nawet taki niedokończony czekam na Cd. dla Małża gratulacje i pochwały. Kurcze jak to wszystko będzie dokończone to do katalogu!!!! Magda pięknie !!!
Tulipki, szafirki, narcyzy jak ja lubię wiosne !!!
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
bociek 19:33, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Pokaz plaska sliwke Bendem siem wzorowac
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Magda70 20:08, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
izabela75 napisał(a)
pomysł z narożnymi schodami- rewelacja

płot malowałaś osobiście???? i nie mów że pędzlem????


Płot malowałam osobiście pędzelkiem a nawet dwoma pędzlami bo drugi w garści trzymała ta oto tyłem siedzącą osóbka. Moja cierpliwa psiapsiółka...ja dzwonie i pytam co robi a ona wpada i pomaga. Więc we dwie poszlo dwa razy szybciej... Dzięki Iwcia jeszcze raz bo wiem , że czytasz....i się uśmiechasz!!


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
butterfly 20:11, 13 kwi 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Ja też mam zdolniache w domciu, ale taakiego tarasu drewnianego to nie chciał mi zrobic...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
izabela75 20:24, 13 kwi 2014


Dołączył: 17 cze 2013
Posty: 845
Magda70 napisał(a)


Płot malowałam osobiście pędzelkiem a nawet dwoma pędzlami bo drugi w garści trzymała ta oto tyłem siedzącą osóbka. Moja cierpliwa psiapsiółka...ja dzwonie i pytam co robi a ona wpada i pomaga. Więc we dwie poszlo dwa razy szybciej... Dzięki Iwcia jeszcze raz bo wiem , że czytasz....i się uśmiechasz!!




To gratuluje cierpliwości, ja swój płot trzasnęłam natryskowo i dlatego zajęło to 1 godzinę a nie tydzień.
Jeszcze raz podziwiam narożnych schodów na tarasie.robią niesamowite wrażenie....
____________________
Dazenie do idealu czyli trudna nauka pokory
Magda70 20:46, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
baraga1904 napisał(a)
...cudnie te tulipki z Janiny...taras zapowiada się bombowo...


Dzięki Aguś...

gusiarz napisał(a)
Magda... pięknie wychodzi! Fajne jest połączenie dużych tujek z gabionkiem. Jak tuje przytniesz w mur... będzie żytela podoba mi się baaardzo.
A tulipy janinkowe też piekne! U ciebie w ogóle jest bjutiiii


No tujki jeszcze nie cięte....dopiero po świętach się za nie wezmę...to już będzie kosmetyka

Konstancja30 napisał(a)
Magda tarasik robi wrażenie ... wykończenia zajmują z reguły dwa razy więcej czasu niż to przed nimi ... albowiem diabeł tkwi w szczegółach ... ...
armia szafirków i szeregi innych cebul odpaliły jak widzę i jest na co popatrzeć ... tym żwirkiem i zielonymi plamkami roślin na nich to mnie zachwycasz niezmiennie ... jak to ogarnąć ? ...

jest tak, że można klapnąć na tym żwirku (ryzykując życie rozumiem ... bo słyszałam, że dbasz o nienaganny porządek w kamyczkach ) i zostać tak na długo


Hmmm...z tym porządkiem w tych kamyczkach to nie tak hop siup...igiełki leżą, kupiłam odkurzacz ale gapa ze mnie bo nie miał regulacji mocy i oddalam. Ale......dziś się okazalo, że rodzice sobie takowy kupili i u nich zadziałał....więc może uda się porządek tam zaprowadzić!! A z tym klapniecięm poczekaj...aż trawki się rozrosną - będzie bardziej miękko i wygodnie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:47, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
izabela75 napisał(a)


To gratuluje cierpliwości, ja swój płot trzasnęłam natryskowo i dlatego zajęło to 1 godzinę a nie tydzień.
Jeszcze raz podziwiam narożnych schodów na tarasie.robią niesamowite wrażenie....


Nie denerwuj mnie!! Bo u nas jakoś nikt nie wpadł na pomysła aby natryskowo go potraktować ha ha ha ha ha
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:16, 13 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
makkasia napisał(a)
taras cudniasty nawet taki niedokończony czekam na Cd. dla Małża gratulacje i pochwały. Kurcze jak to wszystko będzie dokończone to do katalogu!!!! Magda pięknie !!!
Tulipki, szafirki, narcyzy jak ja lubię wiosne !!!


Kasia...dzięki wielkie

bociek napisał(a)
Pokaz plaska sliwke Bendem siem wzorowac


Kasia... konstrukcję śliwki muszę poprawić.. usztywnić...ale eM na razie nie ma czasu. Ta która jest w zeszłym roku dopiero powstała. Nowe gałązki muszę jeszcze poprowadzić. W sumie to o dwa lata za późno się za to wzięłam...tak to wyglądało w zeszłym roku...





Ty masz fajne młode drzewko będzie łatwiej i ładniej

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Madzenka 21:19, 13 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madzia ja niezmiennie podziwiam. Powiem tylko uwielbiam takie ogrody i ogrodniczki. Czekam na efekt końcowy! Wyznaczmy nowe trendy w polskich ogrodach

Chyba sobie natryskowe urzadzenie kupię, bo sie nie mogę zebrać do olejowania tarasu...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
atena35 21:51, 13 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Magda70 napisał(a)
Czosnki głowkowate ładnie rosną...zresztą nie tylko one bo za nimi gladiatory jeszcze wieksze...



.


Dobrze, że pokazujesz te czosnki główkowate bo moja rodzinka orzekła, że to szczypiorek i do jajecznicy chcieli ciąć


____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies