Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

jazzy 02:49, 05 kwi 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
katiaxx 22:37, 05 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Juzia napisał(a)


Ten słoik w powietrzu wisi????


cud (świąteczny

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 22:38, 05 kwi 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Madziu, no gdzieś żeś jest ?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
malkul 10:47, 06 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Pięknie na żółto czarno- za rok se tak zrobie może
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda_ 22:15, 06 kwi 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
świąteczne buziaki

____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
nawigatorka 22:22, 06 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juzia napisał(a)


Ten słoik w powietrzu wisi????

Czary mary...
Zawieszony na klamce drzwi/okna
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Mania0 19:18, 07 kwi 2015

Dołączył: 22 lip 2014
Posty: 56
Magda70 napisał(a)


Witaj Mania
Miło mi, że mogę być dla kogoś źródłem inspiracji Bardzo miło

Wiesz co...z tego co pamiętam to pergola ma 3,6 x 3,6 a wysokość...coś ok 2,5 ale glowy nie dam se uciąć.

Deski są pomalowane czarnym mazidłem - jakimś lepikiem i zabetonowane. Bez kotw bo zależało mi na tym aby nic nie było widać. Dodatkowo eM z grubych gwoździ zrobil dodatkowe "odnogi" jak się przyjrzysz to zauważysz bo jedną widać w dole



Nie męcz się sama. Pokaż co masz...razem łatwiej będzie coś wymyśleć...w kupie raźniej

Dzięki wielkie za odpowiedz) to mam juz jakiś obraz
Mam ciagle dylemat czy tuje nie zastąpić serbami bo pergola ma stać w miejscu gdzie strasznie dmucha i nie wiem czy tuje dadzą rade:\ U Ciebie właśnie tuje + pergola dają taki ciekawy i nowoczesny kącik a boje się ze z serbami się tego nie uzyska..
Co do wątku to juz kiedyś zalozylam ale usunelam. Boje się ze znowu nie będę mogla czasu zorganizowac ale z drugiej strony uniknelabym wielu błędów Eh muszę pomyśleć..
Magda70 21:32, 07 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Hello....po świętach Buziaki poświąteczne ślę wszystkim zaglądającym i dziękuję za życzenia

Asisko_2005 napisał(a)
Witam wiosennie. Ja zawsze jak wejdę do Magdy coś poczytac to potem musze odchorować......już w nocy spać nie będę.


Przykro mi, że jestem powodem Twojej choroby jak nocka?!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:32, 07 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)

Czary mary...
Zawieszony na klamce drzwi/okna


Spryciula....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:41, 07 kwi 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Mania0 napisał(a)

Dzięki wielkie za odpowiedz) to mam juz jakiś obraz
Mam ciagle dylemat czy tuje nie zastąpić serbami bo pergola ma stać w miejscu gdzie strasznie dmucha i nie wiem czy tuje dadzą rade:\ U Ciebie właśnie tuje + pergola dają taki ciekawy i nowoczesny kącik a boje się ze z serbami się tego nie uzyska..
Co do wątku to juz kiedyś zalozylam ale usunelam. Boje się ze znowu nie będę mogla czasu zorganizowac ale z drugiej strony uniknelabym wielu błędów Eh muszę pomyśleć..


Moje thuje dają radę. No problem.
Co do serbów - nie wiem, musialabyć mocno przycinać ale więcej sie nie wypowiem bo nie mam. Serby szlachetniejsze... Dziś sama bym się zastanawiala co posadzić...ale skoro już masz thuje - to moze daruj im zycie?

Watek może sobie być...a Ty nie musisz się meldować codziennie ale fakt...jeśli ktoś ma doradzić to trzeba polatać po tych innych wątkach
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies