Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 13:57, 24 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tosia - już nie mogę się doczekać aż uruchomię mój nowy sprzęt do strzyżenia żywopłotów . Spróbuję użyć tego do bukszpanu i cisów . Zobaczymy jak pójdzie . Uwielbiam takie gładkie powierzchnie roślin jak na zacytowanych przez Ciebie obrazkach.

Pawluś - dziękuję za odwiedziny. Mam nadzieję , że da się jeszcze bardziej dopieścić to co jest i uzupełnić w to co brakuje w sposób trafiony

Zielona Ania
- a ja dziękuję że zechciałaś obejrzeć pozdrawiam

Justajusta
- to drzewko to klon shirasawy aureum (chyba - wygooglałam bo mi w notatniku nazwę wcięło- kiedyś napisałam nazwę na forum) Może ktoś potwierdzi co ja mam

Ewa - dziękuję , na Twoją obecność zawsze mogę liczyć

Juzia - - jak zywkle uśmiechnięta

Olaw - buziaki za obecność

Leonku
- dziękuję , buziaki

Monika
- dziękuję bardzo za miłe słowa cmok



____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Jagodaa 15:30, 24 maj 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Sylwia, dziękuję za informacje, czytałam od razu, ale dopiero dziś dziękuję.. Lancę chyba mam taką samą, zakończoną tym przyciskiem do aplikacji. A opryskiwacz wybrałam mniejszy, bo często gdzieś z nim wchodzę za rośliny, na drabinę itp.

Życzę nam wszystkim, aby te wstrętne opuchlaki w końcu poddały się!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Syla 16:00, 24 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jagodaa napisał(a)
Sylwia, dziękuję za informacje, czytałam od razu, ale dopiero dziś dziękuję.. Lancę chyba mam taką samą, zakończoną tym przyciskiem do aplikacji. A opryskiwacz wybrałam mniejszy, bo często gdzieś z nim wchodzę za rośliny, na drabinę itp.

Życzę nam wszystkim, aby te wstrętne opuchlaki w końcu poddały się!


To działaj ... ja na razie opryski odpuszczam... walczę z alergią i nie tylko , na wszystko reaguję ....

Poza opuchlakami mam kolejną zagwózdkę , tym razem trawnikową ... Zaprosiłam panią która koordynowała prace na rekonesans trawnikowy ...


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 06:50, 25 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pokaz trawe. Moj trawnik choruje mi cos w tym roku ale pierwszy raz od lat nie dosypałam mu wiosna duzej dawki azotu.... Tulko poszłam w zrównoważone nawozy.... Dzisiaj planuje zkaupić duza dwie azotu....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
atena35 09:00, 25 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Ja też, ja też

____________________
Ogród Tosi
ana_art 10:17, 25 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sylwia i TY mi piszesz różnorodności w ogrodzie? Mistrzynio!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Syla 11:36, 25 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Madzenka napisał(a)
Pokaz trawe. Moj trawnik choruje mi cos w tym roku ale pierwszy raz od lat nie dosypałam mu wiosna duzej dawki azotu.... Tulko poszłam w zrównoważone nawozy.... Dzisiaj planuje zkaupić duza dwie azotu....



Hej Madżenka u mnie , mam wrażenie trawnik zanika przytłoczony chwastnicą , ale mogę się mylić ... Jednym słowem - mizerny "trawnik" posiadam .... Czekam na Panią

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 11:37, 25 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
atena35 napisał(a)
Ja też, ja też


A co ja też ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 11:40, 25 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)
Sylwia i TY mi piszesz różnorodności w ogrodzie? Mistrzynio!


Z całą odpowiedzialnością i powagą ten tytuł to nie dla mnie ... Ogromny szacunek za energię i zaangażowanie w Twoim kierunku !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
atena35 11:45, 25 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Syla napisał(a)


A co ja też ?


Uwielbiam takie gładkie powierzchnie roślin jak na zacytowanych przez Ciebie obrazkach.
____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies