Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 19:39, 02 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
żurawka Lime Marmalade .... rośnie u mnie w pełnym słońcu ....również zaczęłam odmładzanie ....

żurawka Obsidian .... rośnie w pełnym słońcu - nie dopuszczam w tym sezonie do kwitnienia aby się wzmocniła i poszła w liście ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:40, 02 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
żurawka Caramel - rośnie na pełnym słońcu ... jak dla mnie cudniasta , na drugim planie Citronella - tam ma stanowisko cieniste


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:43, 02 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
jeszcze raz żurawka Chocolate Ruffles - ma przepiękne malinowe spody .... Najładnie wybarwia się początkiem wiosny .... bliżej lata liście z bordowego przechodzą w ciemną zieleń mieniącą się kolorem bordowym ... na jesień ma malinowe spody jak wcześniej napisałam ogrodowe olbrzymy
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:48, 02 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
aneta230972 napisał(a)
Ależ cieszysz moje oczy .


opisałam żurawki które u mnie rosną .....jak wcześniej obiecałam .... Szkoda , że reszta ogrodu jeszcze tak nie cieszy ale nie wszystko od razu jak będą nadwyżki żurawkowe to dam Ci znaka .... zrobimy wymianę barterową na warzywka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:48, 02 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
aga_k napisał(a)
Fajnie, że już masz pomysł na ścianę wodną i altanę wygląda super ogród jak zwykle zachwyca. Buziaki


tak serio serio będzie good ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ewawisnia 19:50, 02 cze 2013

Dołączył: 24 kwi 2013
Posty: 148
żurawki są piękne, ja dopiero zaczynam kolekcje żurawek
____________________
Mój dom, mój ogród
alinak 19:57, 02 cze 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Sylwia żurawkowy zawrót głowy ....piękne . obserwuję twoje poczynania z altaną i dojrzewam pomalutku że w końcu się ugnę pod żądaniami mojego EMA . jakoś mi te wiaty nie po mojemu , ale ta u ciebie taka swojska i wtapia się. chyba jak skończysz przyjadę na inspekcje .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
aga_k 20:01, 02 cze 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Syla napisał(a)


tak serio serio będzie good ???


będzie bardzo good myślę, że to najlepsza koncepcja
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Loosiuu 20:02, 02 cze 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Piękne widoczki Jak szybko przyrastają Twoje choiny? Jak myślisz ile bym musiał czekać po posadzeniu 50 cm sadzonek żeby otrzymać takie jak Twoje?
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Syla 20:04, 02 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
alinak napisał(a)
Sylwia żurawkowy zawrót głowy ....piękne . obserwuję twoje poczynania z altaną i dojrzewam pomalutku że w końcu się ugnę pod żądaniami mojego EMA . jakoś mi te wiaty nie po mojemu , ale ta u ciebie taka swojska i wtapia się. chyba jak skończysz przyjadę na inspekcje .


Taka swojska w połączeniu z nowoczesną nutką ..... wspomagam się fachowcem
Alinka od jutra dalsza część prac altanowych .... Przyjeżdża ekipa do kamienia oraz zamówiony towar i będzie się znowu działo ...... Kładę Kubę lulu i idę opracować schemat co by dobrze przekazać informację majstrowi Mam stresa Oby już były wakacje bo ta piersza klasa już mnie trochę zmęczyła

Koniecznie przyjedź na inspekcję !!! aaaa i słuchaj się M-a

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies