Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 10:02, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)
Sylwia jak gęsto masz posadzone choroby?am taki żywopłocie krótki przy placu zabaw i nie wiem jak gęsto posadzić by otrzymać ładny parawan



Aniu jeszcze raz ..... jak gęsto mam co posadzone ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:11, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
dzisiaj .... dzień roboczy , mało uroczy .... bo pada , leje , siorpi naprzemiennie

kamień dojechał na altankę a teraz prezentuję ....

kolejne miejsce trawnikowe "zdepczane"



łupek szarogłazowy na elewację zewnętrzną altany jak i ścianę kominową .... taki sam kamień zostanie zastosowany na części ściany jednego z ogrodów zimowych wewnątrz oraz na zewnątrz ....




poniżej przymiarka kolorystyczna kamienia, muszą do siebie pasować czyli ten który już istnieje w formie ogrodzenia i ten który będzie również użyty do gabionów .... co by w połączeniu się nie pogryzły

przymiarka kolorów




____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ana_art 10:15, 03 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Syla napisał(a)



Aniu jeszcze raz ..... jak gęsto mam co posadzone ???
hihihi tak to jest jak się z telefonu pisze i ci słowa zmienia słownik oczywiscie chodziło mi o CHOINY nie choroby
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Syla 10:18, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)
hihihi tak to jest jak się z telefonu pisze i ci słowa zmienia słownik oczywiscie chodziło mi o CHOINY nie choroby


Domyśliłam się i odpisałam u Ciebie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
AgnieszkaW 10:23, 03 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękny kamień, pasuje do ogrodzenia. Ależ będzie pięknie...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Michael 10:25, 03 cze 2013


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Syla napisał(a)
dzisiaj .... dzień roboczy , mało uroczy .... bo pada , leje , siorpi naprzemiennie

kamień dojechał na altankę a teraz prezentuję ....

kolejne miejsce trawnikowe "zdepczane"






Trawniczek bombowy zieloniutki aż kimpi. Ile masz zamiar tzrymać kamulece na trawniku? bo on napewno potem do regeneracji bedzie ...
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
Syla 10:38, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
AgnieszkaW napisał(a)
Piękny kamień, pasuje do ogrodzenia. Ależ będzie pięknie...


bardzo się obawiałam ..... teraz jestem spokojniesza .... a spokojna będę całkiem jak już całość powstanie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 10:41, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Michael napisał(a)


Trawniczek bombowy zieloniutki aż kimpi. Ile masz zamiar tzrymać kamulece na trawniku? bo on napewno potem do regeneracji bedzie ...


Niestety będzie do regeneracji ale nie było wyjścia .....samochód by się zakopał ... ziemia nasiąknięta wodą i wszystko tonie ..... A tak to sobie po malusiu panowie przewożą na taczce i działają ku mojej uciesze .... działają !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sabinka 10:53, 03 cze 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Macham Sylwus!

Pomimo tych ogromnych prac ogrodowo-budowlanych...ogrod rosnie, pieknieje w oczach,a zurawki to chyba wdzieczne sa za to dokarmianie ktore im oferujesz
____________________
Ogród u Mayi
TheMagda 10:57, 03 cze 2013


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
Sylwuś i naprawdę te limonkowe żurawusie rosną u Ciebie na patelni i nie są usmażone listki??
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies