Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 13:42, 08 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Konstancja30 napisał(a)
cofnęłam się aż do ... no właśnie ... kompostownika sąsiadki ... jest taka siła w narodzie ustawić coś czego nie chce sie pod własnym oknem ... gdzieś jak najdalej ... najlepiej tuż pod nosem ale sąsiada ... od lat mnie ta prawidłowość intryguje i zastanawia ... naturalna bariera biologiczna w postaci cisów ... świetne ... da radę ...

ogród zimowy ... Syla chyba nie mogę się go doczekać bardziej od Ciebie ... gabiony i makro donica go okalająca ... to wybuchnie ... ...
i poproszę o kadr z gabionów na brzózki ...

Syla ... ten ogród za szkłem ... gabiony ... zagajnik brzózkowy ... mniemam, że masz pełne prawo zwariowac na zielono ze szczęścia ...

przy okazji dowiedziałam się, że mam gracilicoś tam trafkę i też mi kwitnie ... za blisko ogrodzenia posadziłam ... z przesadzeniem poczekam na wiosnę ...


a jak zamieszczę fotkę .... to nie przerazisz się mega bałaganem który czeka na wywózkę ?

u mnie większość gracillimusów kwitnie, ale jest kilka, które strajkują .... mus z przesadzeniem poczekać do wiosny ..... ja również czekam

w gabionie będą rośliny niskie z gatunku a zarazem zimozielone..... przed gabionem będzie rabata, która złagodzi kamień .... tak mi się przynajmniej wydaje i tam będą cisy na pniu
lecz przed posadzeniem , będę biegać z donicami .... no mam to we krwi i bez tego ani rusz bo papier papierem a real rządzi się swoimi prawami część gabionu będzie również przysłonięty narożnikiem który kiedyś zamieszka na tarasie letnim ...... no i tak po krótce



____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:43, 08 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Ide pokopiować Twoje kompozycje


już ja wiem , że zrobisz inaczej i piękniej
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:45, 08 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
asc napisał(a)
dotąd na bieżąco.... muszę śledzić te Twoje wyczyny



Ania ..... a wiesz , że w moim ogrodzie w gabionie zamontowałam plazmę to z plotek które do mnie doszły nie no ta Syla to ma nieźle w głowie poukładane
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:48, 08 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
anna_studio napisał(a)
Syla...ale zmiany!!!
Jestem pod ogromnym wrażeniem...także tempa.
Idziecie jak burza!
Gabiony mnie zaskoczyły...lustro...co Ty jeszcze wymyślisz...?!
bo wymyślisz na pewno....
Gratuluję projektu...i jestem szalenie ciekawa efektu końcowego...
no i Twoje kompozycje....miałaś jeszcze czas?!
Jesteś niesamowita...ale to już wiesz......


pędzę Aniu .... bo jak najszybciej ten cały bałagan chcę mieć za sobą ..... a i pragnę również korzystać tej zimy z ogrodów zimowych

z tych kolejnych wymyślonych to jeszcze ściana wodna mnie czeka ..... i aż się boję jak to wyjdzie

dziękuję , że znalazłaś dla mnie czas ściskam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:51, 08 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Aniu - dziękuję bardzo

Lena - w moim ogrodzie na razie dominuje bałagan a rewolucje mam nadzieję , będą kiedyś mocno cieszyć i nie staną się utrapieniem ...... buziak
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Konstancja30 14:06, 08 wrz 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Syla napisał(a)


a jak zamieszczę fotkę .... to nie przerazisz się mega bałaganem który czeka na wywózkę ?

u mnie większość gracillimusów kwitnie, ale jest kilka, które strajkują .... mus z przesadzeniem poczekać do wiosny ..... ja również czekam

w gabionie będą rośliny niskie z gatunku a zarazem zimozielone..... przed gabionem będzie rabata, która złagodzi kamień .... tak mi się przynajmniej wydaje i tam będą cisy na pniu
lecz przed posadzeniem , będę biegać z donicami .... no mam to we krwi i bez tego ani rusz bo papier papierem a real rządzi się swoimi prawami część gabionu będzie również przysłonięty narożnikiem który kiedyś zamieszka na tarasie letnim ...... no i tak po krótce





nie przestrasze się ... nie takie atrakcje mam u siebie ...

zwizualizowałam sobie gabiony ... i ucieszyłam planami tarasu letniego ... czyli będzie się działo wciąż ... plazma mnie ubawiła do łez ... wnoszę o zlikwidowanie plazmy na rzecz kina letniego w starym wydaniu ... .. a co jak szaleć to z sentymentem
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Syla 14:51, 08 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Konstancja30 napisał(a)


nie przestrasze się ... nie takie atrakcje mam u siebie ...

zwizualizowałam sobie gabiony ... i ucieszyłam planami tarasu letniego ... czyli będzie się działo wciąż ... plazma mnie ubawiła do łez ... wnoszę o zlikwidowanie plazmy na rzecz kina letniego w starym wydaniu ... .. a co jak szaleć to z sentymentem


chyba przystanę na Twoją propozycję zamiany plazmy na kino letnie ..... będziemy leżeć na trawie bo samochodem nie wjedzie ..... super pomysł !!!!

na Twoje Izuś ryzyko





____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 15:12, 08 wrz 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Widoki już mi się podobają - oczywiście bałaganu budowlanego nie widzę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 15:41, 08 wrz 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
stara prawda o tym, że ryzykować się opłaca wciąż nie zawodzi ... bałagan wykadrowałam (jestem w tym mistrzynią )))) ) i w tym co zostało ... w tym co posadziłam oczami wyobraźni w gabionach ... w tym wszystkim można się poczuć jak w raju ...

w raju chyba kina letniego nie ma ... ... za to leżenie na trawce chyba tak
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Syla 16:35, 08 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Widoki już mi się podobają - oczywiście bałaganu budowlanego nie widzę


pogoda dopisuje ..... dlatego mam nadzieję , że szybko się z tym bałaganem uporam dzięki za wyrozumienie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies