Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 21:50, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Syla to kiedy premiera tej ramówki? Stacje telewizyjne własnie prezentracje ramówek robią, czekam na premierę u Ciebie


również stawiam sobie to pytanie .... kiedy ? może w przyszłym roku ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Mathildis 22:00, 10 wrz 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Syla napisał(a)


również stawiam sobie to pytanie .... kiedy ? może w przyszłym roku ?

heh to długo karzesz nam czekać.
P.S. ustawiłam rośliny mniej więcej według Twojej sugestii, zerknij proszę w wolnej chwili
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
UlaB 22:11, 10 wrz 2013

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Syla napisał(a)


Syla, co to jest to kudłate na pniu po prawej podsadzone żurawkami?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
makkasia 22:17, 10 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Syla napisał(a)



Kasia..... u siebie to najciężej ..... przecież wiesz zastanawiałam się również w tym węższym paśmie nad przeplatanką żywopłotową ..... cis David kilka sztuk potem lawenda z trzmieliną na pniu na plecach .... i tak dalej .....no i coś będzie zwisającego pod cisem .... i myślałam tu o Forsted Curls - bo ta trawa może zwisać ... ma takie kwalifikacje lub irga major

carex forsted Curls będzie zwisać, i irga też, i brązowe carexy też zwisają i znalazły by się jeszcze inne trawy, które mają taki pokrój
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Syla 22:31, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
UlaB napisał(a)


Syla, co to jest to kudłate na pniu po prawej podsadzone żurawkami?


zapomniałam nazwy ale to gatunek thui szczepionej na pniu ..... hmmmm .... jak tylko sobie przypomnę lub odszukam w zapiskach to umieszczę na pewno
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:37, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
makkasia napisał(a)

carex forsted Curls będzie zwisać, i irga też, i brązowe carexy też zwisają i znalazły by się jeszcze inne trawy, które mają taki pokrój


tam się więcej traw nie zmieści (jeden gatuneczek aby nie zamieszać i może rzeczywiście Forsted Curls) + lawenda i trzmielina na pniu .... bo omawiamy tę węższą część gabionu ..... Na części szerszej może będą kulasy i kulaski .... wyższe i niższe ... cisy i bukszpany ..... i coś płożącego (i może tu irga Major) .....a przy ścianie gabionowej kula cisu na pniu z różą może lawendą , bergenią i jakąś trawką x1 od tak na szybko i teraz
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
leon60 22:43, 10 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Syla napisał(a)


zapomniałam nazwy ale to gatunek thui szczepionej na pniu ..... hmmmm .... jak tylko sobie przypomnę lub odszukam w zapiskach to umieszczę na pewno

To ja pomogę bo kiedyś sobie zapisałam Thuja orientalis Franky Boy
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Syla 22:45, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)

To ja pomogę bo kiedyś sobie zapisałam Thuja orientalis Franky Boy


Dzięki Oluś .... zapisuję i ja coś mi się właśnie z facetem kojarzyło
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
makkasia 22:51, 10 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Syla napisał(a)


tam się więcej traw nie zmieści (jeden gatuneczek aby nie zamieszać i może rzeczywiście Forsted Curls) + lawenda i trzmielina na pniu .... bo omawiamy tę węższą część gabionu ..... Na części szerszej może będą kulasy i kulaski .... wyższe i niższe ... cisy i bukszpany ..... i coś płożącego (i może tu irga Major) .....a przy ścianie gabionowej kula cisu na pniu z różą może lawendą , bergenią i jakąś trawką x1 od tak na szybko i teraz

oczywiście, że jeden ale szukałam z glowy co jeszcze spływa i niewiele wymyśliłam
szersza - ojej akurat to już widzę, pięknie będzie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
UlaB 22:54, 10 wrz 2013

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
O jak szybko się wyjaśniło, dziękuję bardzo

Syla, przemyśl tą irgę.... chociaz moze w gabionie to i ma sens - przynajmniej szybko zarośnie.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies