Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 19:56, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
monteverde napisał(a)

No Sylwia nawet, nawet to wygląda a co dasz w miejsca między gabionami a oranżerią? ciek ładniutki, ale ty masz rękę do sadzonek buziole



nie wiem .... a może po całości lawendę ????? z trzmieliną na pniu .... tak jak miałam w projekcie

mus intensywnie pomyśleć .... bo jeszcze do mycia okien muszę mieć dostęp
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 20:01, 10 wrz 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla napisał(a)



nie wiem .... a może po całości lawendę ????? z trzmieliną na pniu .... tak jak miałam w projekcie

mus intensywnie pomyśleć .... bo jeszcze do mycia okien muszę mieć dostęp

To tak dawaj
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Syla 20:06, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Basiu - dziękuję

Aneczka - jeśli lubisz kontrasty .... to sadź

Iza - z tym doradzaniem to w sezonie nie wychodzi mi dobrze .... za mało czasu i dużo się dzieje .... nie chcę zrobić Ci krzywdy ... uwierz ..... Na tym rysunku który zamieściłaś u siebie wprowadź wysokie nasadzenia w postaci drzew liściastych ..... nanieś kolory plamami jakie widzisz a potem możemy podobierać rośliny .....

Elu - dziękuję , że zaglądasz
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
marzena 20:11, 10 wrz 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Sylwia, normalnie olbrzymi salon ogrodowy gabionowy powstaje u Ciebie !
____________________
marzena O....!
ewa004 20:17, 10 wrz 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Sylwuś mam problem z doborem trawki przed limki ,wiem że ty masz te nad którymi ja się zastanawiam
Wpadnij do mnie i poradź która będzie najlepiej pasować

Trawka ma być pomiędzy limkami a żurawką marmelade
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
makkasia 20:20, 10 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Syla napisał(a)


będę w zimie rozmyślać .... byłam u Ciebie masz pięknie .... może powiesz co byś w tych donicach widziała ???

dzięki wielki za dobre słowo:
Syla nie może być i Ty mnie o to pytasz, Ty która pomysłami sypiesz jak z rękawa !!!szook
Ok pomyślę - projekt to lawendy i trzmieliny (wyglądają też zimą) i mus wygodnie okna myć. pomyślę i dam znać ............no nie może być szoook ale pomyślę
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Enya73 20:20, 10 wrz 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ekstra wyszły te gabiony. A co tam posadzisz?
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
beta 20:55, 10 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Sylwia...Ty wiesz, że to juz wygląda ekstra...kącik brzozowo-rozchodnikowy niesamowity, świetnie dobrane kolory rozchodników, podkreślają biel brzóz...niesamowite i zjawiskowe , jak juz ktos napisał

brawo!!!!!!!

Sylwia a powiedz mi kochana co ile masz posadzone miscanty za stożkami, w sensie co ile od siebie?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Syla 20:56, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
makkasia napisał(a)

dzięki wielki za dobre słowo:
Syla nie może być i Ty mnie o to pytasz, Ty która pomysłami sypiesz jak z rękawa !!!szook
Ok pomyślę - projekt to lawendy i trzmieliny (wyglądają też zimą) i mus wygodnie okna myć. pomyślę i dam znać ............no nie może być szoook ale pomyślę



Kasia..... u siebie to najciężej ..... przecież wiesz zastanawiałam się również w tym węższym paśmie nad przeplatanką żywopłotową ..... cis David kilka sztuk potem lawenda z trzmieliną na pniu na plecach .... i tak dalej .....no i coś będzie zwisającego pod cisem .... i myślałam tu o Forsted Curls - bo ta trawa może zwisać ... ma takie kwalifikacje lub irga major
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:59, 10 wrz 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
beta napisał(a)
Sylwia...Ty wiesz, że to juz wygląda ekstra...kącik brzozowo-rozchodnikowy niesamowity, świetnie dobrane kolory rozchodników, podkreślają biel brzóz...niesamowite i zjawiskowe , jak juz ktos napisał

brawo!!!!!!!

Sylwia a powiedz mi kochana co ile masz posadzone miscanty za stożkami, w sensie co ile od siebie?


nie wiem jakie mają odległości .... sadziłam na tzw oko ale tak aby przed nimi w przerwach coś innego się znalazło ... i w tym przypadku stanęło na stożkach .... w innym miejscu na hortensje Anabell

a tak narzekałam , że miały być te rozchodniki czerwone mnie również się podobają i fajnie , że je mam ..... jak zwykle kwestia przypadku
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies