Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 19:45, 22 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Robaczek napisał(a)
Cześć Sylwia!
Ogród pod lodem wygląda malowniczo i na krótkę mętę roślinki powinny być bezpieczne w tym iglo. Oby epoka lodowcowa skończyła się szybko. Chcę wiosnyyyyyy!!!!!
Pozdrowionka


Witaj Robaczku .... Nie dopuszczam myśli , że zima nas będzie długo molestować .... Ja ciepłolubna .... Tydzień wytrzymam jeszcze ... potem szukam cieplejszych miejsc
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
leon60 19:53, 22 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Syla napisał(a)


Ale ja u siebie mam gabiony..... już zrobione , świeżutkie nie zamierzam nic w tej kwestii zmieniać .... A u Gabisi Ewa wstawiła fotkę gdzie zaintrygowały mnie drzwi w prostej formie i pytałam o wykonawcę bo ja jestem na etapie poszukiwań . Mam swój projekt a ten był mocno podobny


Sylwuś w aukcji są zdjęcia z Twojego ogrodu
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Syla 20:45, 22 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)


Sylwuś w aukcji są zdjęcia z Twojego ogrodu


Oooooo ..... strona mi się nie otwierała i nie widziałam ok spróbuję jeszcze inaczej
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:48, 22 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Alisonek napisał(a)
Sylka zobacz co znalazłam szukając pomysłów na gabiony i ewen. jakiś producentów http://allegro.pl/gabion-ogrodzenie-gabionowe-siatka-najtaniej-i3908599697.html#tabsAnchor 5 fotka w ich galerii


Dzięki Alisonek .... źle zinterpretowałam to co napisałaś .... Miałam dzisiaj ogromnego stresa i jeszcze nie ochłonęłam będę interweniować .... Pan bez mojej zgody załączył moje pomysły .....Dzięki jeszcze raz ogromne
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
kaba303 20:51, 22 sty 2014


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 50
Sylwuś, Na stronie tego pana jest również Twoje ciurkadełko, a chyba nie powinno tam być bez Twojej wiedzy i zgody?
____________________
Grazka
Syla 20:57, 22 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
kaba303 napisał(a)
Sylwuś, Na stronie tego pana jest również Twoje ciurkadełko, a chyba nie powinno tam być bez Twojej wiedzy i zgody?


Tak , dziękuję .... już do Pana napisałam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:57, 22 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)


Sylwuś w aukcji są zdjęcia z Twojego ogrodu


Dzięki za czujność Olu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Alisonek 21:05, 22 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Wiesz ja pomyślałam że ta firma wykonywała u Ciebie to zlecenie. I mówię do M. że ja te gabiony dzisiaj widziałam u Sylwii, a on się śmieje a tu poważny problem wyszedł
A tak wracając do gabionów to zamawiałaś u jakiegoś producenta, czy Ci panowie co montowali to robili to sami z półproduktów??? nie znalazłam o tym ani słowa w tekście,a raczej czytałam dokładnie posty.
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Syla 21:46, 22 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Alisonek napisał(a)
Wiesz ja pomyślałam że ta firma wykonywała u Ciebie to zlecenie. I mówię do M. że ja te gabiony dzisiaj widziałam u Sylwii, a on się śmieje a tu poważny problem wyszedł
A tak wracając do gabionów to zamawiałaś u jakiegoś producenta, czy Ci panowie co montowali to robili to sami z półproduktów??? nie znalazłam o tym ani słowa w tekście,a raczej czytałam dokładnie posty.


Alisonek, nie traktuję tego jako problem, no co ty .... podroczę się tylko odrobinkę Oni wykonywali u mnie te gabioniki .... a przy ścianie wodnej i lustrze rysowałam rysunki jak by to miało wyglądać. Goście się spisali i jestem zadowolona ....Zaglądnij do nich na stronę główną .... Do mnie przywieźli gotowy produkt ,zwymiarowany. Na miejscu układali wewnątrz gabionów kamień
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Alisonek 21:57, 22 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Właśnie wertuję ich stronkę www Kurczę tylko to jest kawał drogi do Wlkp, dlatego z M. szukamy kogoś bliżej. Kusi mnie też żeby coś takiego samemu zmontować
Kamień we własnym zakresie zamawiałaś, czy oni tez się tym zajęli??

Na ich stronce tez są zdjęcia z Twojego ogrodu.
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies