Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 21:04, 21 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Olala jaki piękny Twój ogród w czasie przedzimia!


Mróz rośliny usztywnił ... najgorsze w wyglądzie są te mocno pokrzywione po nocnych wiaterkach .... Tych już nie pokazałam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Robertop 21:04, 21 sty 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Syla napisał(a)


Jakże mi miło , że zaglądasz


Do takiego ogrodu, to zawsze z wielką przyjemnością
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Syla 21:06, 21 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabrysia_ napisał(a)
Sylwia...ogród jak zawsze zachwyca
...brązów sie sporo uzbierało


No właśnie się uśmiechnęłam bo po wstawieniu zdjęć doczytałam że dzisiaj dzień brązu wczoraj z niebieskościami nie zdążyłam bo mi internet odmówił posłuszeństwa
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ewa004 21:57, 21 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Domyślałam się że Twoje Rh to Nova Zembla ,myślałam o nich u siebie ale za rada Bogdzi zrezygnuje, są za duże
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Syla 22:27, 21 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewa004 napisał(a)
Domyślałam się że Twoje Rh to Nova Zembla ,myślałam o nich u siebie ale za rada Bogdzi zrezygnuje, są za duże


Bo to prawda .... pisałam Ci .... że po przekwitnięciu usuwam kwiatostan i młode zawiązki liści. One są żarłoczne choć z dokarmianiem u mnie to na bakier i że rosną okropnie wielkie ..... Mam je posadzone za blisko thuji .... trudno , niech rosną na zdrowie , przesadzać nie będę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Zielona 13:54, 22 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Syla napisał(a)


Bo to prawda .... pisałam Ci .... że po przekwitnięciu usuwam kwiatostan i młode zawiązki liści. One są żarłoczne choć z dokarmianiem u mnie to na bakier i że rosną okropnie wielkie ..... Mam je posadzone za blisko thuji .... trudno , niech rosną na zdrowie , przesadzać nie będę


Sylwia - a masz wiedzę na temat innych rh w takim kolorze, ale takich, które by nie były tak duże? Podjęłam próbę poszukania u Bogdzi, ale poddałam się... Może Ty już masz w głowie, co byś posadziła, gdyby już nie rosły tam zemble? Mam katalog szkółkarzy, ale chodzi mi o sprawdzony rh. Masz coś na liście żelaznych roślin?
Gardenarium 14:03, 22 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szukaj Marto po jakuszimańskich. One są mniejsze z meszkiem, a kolorki obłędne są.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Robaczek 18:05, 22 sty 2014


Dołączył: 01 paź 2013
Posty: 197
Cześć Sylwia!
Ogród pod lodem wygląda malowniczo i na krótkę mętę roślinki powinny być bezpieczne w tym iglo. Oby epoka lodowcowa skończyła się szybko. Chcę wiosnyyyyyy!!!!!
Pozdrowionka
____________________
Alisonek 19:37, 22 sty 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Sylka zobacz co znalazłam szukając pomysłów na gabiony i ewen. jakiś producentów http://allegro.pl/gabion-ogrodzenie-gabionowe-siatka-najtaniej-i3908599697.html#tabsAnchor 5 fotka w ich galerii
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Syla 19:43, 22 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Alisonek napisał(a)
Sylka zobacz co znalazłam szukając pomysłów na gabiony i ewen. jakiś producentów http://allegro.pl/gabion-ogrodzenie-gabionowe-siatka-najtaniej-i3908599697.html#tabsAnchor 5 fotka w ich galerii


Ale ja u siebie mam gabiony..... już zrobione , świeżutkie nie zamierzam nic w tej kwestii zmieniać .... A u Gabisi Ewa wstawiła fotkę gdzie zaintrygowały mnie drzwi w prostej formie i pytałam o wykonawcę bo ja jestem na etapie poszukiwań . Mam swój projekt a ten był mocno podobny
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies