Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 21:16, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Trawnik boski, ideał.
Syla Ty jeszcze chcesz coś przed zimą robić? O matko uciekam...



kombinuję ale nie wiem czy mi się to uda ... zrobię rekonesans po szkółkach za dwoma drzewkami i o ile znajdę fajny żwirek to czemu nie od razu ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ana_art 21:23, 25 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Syla napisał(a)



kombinuję ale nie wiem czy mi się to uda ... zrobię rekonesans po szkółkach za dwoma drzewkami i o ile znajdę fajny żwirek to czemu nie od razu ?

LUBIĘ TO!!!!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 21:24, 25 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022

Syla napisał(a)



takie muszą być bo już zmrok ....



Sylwia, dziękuję za fotki z trzmielinową obwódką. Pięknie wygląda. Jak często wymaga cięcia?
Ana prosiła dla mnie o fotki i tak ekspresowo je wstawiłaś, a ja chciałam cały twój wątek przeglądać, aby znaleźć obwódkę. Znam twój wątek od początku i od końca, środek zostawiam sobie na zimę do poczytania.

____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 21:32, 25 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)


Sylwia, dziękuję za fotki z trzmielinową obwódką. Pięknie wygląda. Jak często wymaga cięcia?
Ana prosiła dla mnie o fotki i tak ekspresowo je wstawiłaś, a ja chciałam cały twój wątek przeglądać, aby znaleźć obwódkę. Znam twój wątek od początku i od końca, środek zostawiam sobie na zimę do poczytania.


Bo Sylwia to życzliwa dziewczyna
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Syla 21:32, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)

LUBIĘ TO!!!!


____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:32, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ana_art napisał(a)

Bo Sylwia to życzliwa dziewczyna


Czasami mi się uda dzięki (i tu spłonęłam)
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Luki 21:33, 25 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Pomyśleć, że teraz wygląda to zjawiskowo, a jak trawka się już zadomowi na dobre i skosi się później taki idealny trawnik... no i w tym momencie brakło mi słów

Co do dalszych prac ja wychodzę z założenia, że co posadzi się jesienią jest jeden sezon do przodu i w przyszłym roku będzie większe i już dobrze ukorzenione. Zatem ja kibicuej dalszym pracom chociaż bardzo podziwiam
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Syla 21:37, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Iwk4 napisał(a)


Sylwia, dziękuję za fotki z trzmielinową obwódką. Pięknie wygląda. Jak często wymaga cięcia?
Ana prosiła dla mnie o fotki i tak ekspresowo je wstawiłaś, a ja chciałam cały twój wątek przeglądać, aby znaleźć obwódkę. Znam twój wątek od początku i od końca, środek zostawiam sobie na zimę do poczytania.



W tym sezonie dwa razy - właściwie korygowałam ..... Na wiosnę oraz w czerwcu z bukszpanami ....

Jeśli mogłabym coś wtrącić to jak bym miała jeszcze raz to zdecydowałabym się na obwódkę jednak bukszpanową w tym właśnie miejscu bo ..... bo ta trzmielinka ma tam za mało jednak światła i rabata jest wystawiona na mocne wiatry co jej dokucza i nie chce w górę tylko na boki mi rośnie aaaa i jeszcze ma pod górkę (bo tam jest spadek terenu) ....
Ale jeśli planujesz w słońcu , to jak najbardziej jestem na tak
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:44, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Luki napisał(a)
Pomyśleć, że teraz wygląda to zjawiskowo, a jak trawka się już zadomowi na dobre i skosi się później taki idealny trawnik... no i w tym momencie brakło mi słów

Co do dalszych prac ja wychodzę z założenia, że co posadzi się jesienią jest jeden sezon do przodu i w przyszłym roku będzie większe i już dobrze ukorzenione. Zatem ja kibicuej dalszym pracom chociaż bardzo podziwiam


Zdecydowałam się na wymianę trawnika ze wzglęgu na mocno sfatygowane podłoże po ciężkim sprzęcie ..... Troszkę przeżył mój poprzedni trawnik . Za to teraz jest idealny , jak nigdy .... Oby się przyjął ...

Dzisiaj zraszacze już popryskały i nastawione są na dalsze zraszanie ... Rany ja już z wężem biegać nie muszę

Poszukam sobie roślinek ... jak się nie uda znaleźć właściwych a zależy mi na dwóch drzewach to trudno .... A żwirek .... z nim trudno nie będzie ... trudniej mam z podjęciem decyzji jak go wysypać , bo kombinuję kolorami i kształtem Ekobordy czekają

Obowiązkowo parę tulipanków chcę zakupić aby nie razić na wiosnę pustką
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Ozz 21:56, 25 wrz 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Aż oddech wstrzymałam na widok rozkopów, ale Ufff...

Teraz jest, że tak powiem - żurnalowo

A jakich to drzewek szukasz, ciekawam?
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies