Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 11:54, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
MAD napisał(a)
Jak cudownie... Posiedze jeszcze chwile, oczy naciesze pieknymi widokami!


możesz przycupnąć w ogrodzie zimowym .... będzie cieplej dzięki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 11:55, 24 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla napisał(a)
takie mam widoki z ogrodu zimowego ... na zdjęciach nie jest wyraźnie, światło się odbija ...



Obejrzałam wszystkie fotki i twierdzę, że czas zaprosić Maję do ogrodu jest ślicznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
leon60 11:56, 24 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Syla napisał(a)


z tej strony ogrodu nie mam widoków , tylko cisy i ogrodzenie i wąskie przejście ....

spróbuję z miskantami ale już pewnie nie teraz .... zimno , nie chce mi się i miskanty flamingo które upatrzyłam drogie ... wszystko przemawia za tym , żeby sobie dać spokój teraz i oby do wiosny dzięki Olu

racja piękne widoki masz w drugą stronę na plazmę i ścianę wodną więc tu można się przysłonić
ja takie szpalerki miskantów planuję przy altanie więc aby do wiosny !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Janina 12:01, 24 paź 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Bosko.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
Margo 12:04, 24 paź 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Sylwia, jak zwykle pięknie.
Szałwia niesamowita w tym kwitnieniu, no i jakby mało było cudownosci w ogrodzie, to za płotem też masz fajny widok
Fajne miejsce do mieszkania, zawsze marzyłam o domu na jakimś wzgórzu, a mieszkam na idealnej równinie
____________________
Gosia
Syla 12:12, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Katka napisał(a)
Ogrodu zimowego będę Ci zawsze zazdrościć (oczywiście pozytywnie ). To jedyna rzecz, której nigdy nie zrealizuje a zawsze o tym marzyłam (ale czasem jedne marzenia wykluczają inne ). Masz cudowny ogród, którym możesz się napawać również w niedogodnych warunkach pogodowych siedząc na kanapie – rewelacja .


ja nawet nie marzyłam , nie myślałam, nie planowałam ... pomysł się urodził od tak .... zaczęłam wiercić dziurę bo może warto, .... i udało się .... jestem z tego powodu szczęśliwa bo to fajne miejsce do odpoczynku ...

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:13, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)

racja piękne widoki masz w drugą stronę na plazmę i ścianę wodną więc tu można się przysłonić
ja takie szpalerki miskantów planuję przy altanie więc aby do wiosny !


do wiosny !!! aby szybko nadejszła
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:17, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Margo napisał(a)
Sylwia, jak zwykle pięknie.
Szałwia niesamowita w tym kwitnieniu, no i jakby mało było cudownosci w ogrodzie, to za płotem też masz fajny widok
Fajne miejsce do mieszkania, zawsze marzyłam o domu na jakimś wzgórzu, a mieszkam na idealnej równinie



Gosia ... znalazłam cudowne miejsce dla siebie ... i jeśli szczęście będzie sprzyjać zostanę tu na zawsze ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
siakowa 12:19, 24 paź 2014


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Syla napisał(a)



Gosia ... znalazłam cudowne miejsce dla siebie ... i jeśli szczęście będzie sprzyjać zostanę tu na zawsze ....


ale to pięknie zabrzmiało..aż mnie ciary przeszły
Pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Syla 12:27, 24 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
monteverde napisał(a)

Obejrzałam wszystkie fotki i twierdzę, że czas zaprosić Maję do ogrodu jest ślicznie


za duża trema Maję lubię i może w każdej chwili o ile znalazła by dla mnie czas ale bez kamery
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies